Proness Anita Karwacka-Rózga

Opinie o Proness Anita Karwacka-Rózga

postronna

Hejt typu ,,niezadowolony pracownik'' albo czytaj niezadowolony zwolniony prowadzący , który nie dał rady poprowadzić rozwijającej się firmy bo nie ogarniał nazywający się ,, AWA-1,(usunięte przez administratora) PPSL notabene może ma jakie pole,były przedstawiciel,przedstawiciel już chyba sam nie wie kim chce być albo jaka funkcję pełnił a brał tzw czy się stoi czy się leży tyle się należy, do te pory tylko z tego powodu firma mając swojego stalkera ukrywała rekrutację ale koniec tego takich jak TY to na WOŚ już rozpracowali i my informatycy też że to jednostka niezadowolona mamy nadzieję ,że twoje życie zawodowe da ci jeszcze szansę na takiego pracodawcę jakiego miałeś ,firma się świetnie bez ciebie rozwija może to twój ból no cóż miałeś swoja szansę i przestań żyć przeszłością to naprawdę do niczego nie prowadzi ,ludzie prowadzący ta firmę jak i pracownicy mający elastyczny czas pracy , godne pensje , umowy i płacone nadgodziny wszyscy zadowoleni .Zajmij się swoim rozwojem może nie zatruje cię jad jakim sypiesz na lewo i prawo Moje sugestie dla Proness Anita Karwacka-Rózga: pozdrowienia

PH

Tak sobie czytam te wypowiedzi i ktoś tu mocno hejtuje. Normalna firma jak wiele w tym kraju, stabilne warunki, kasa na czas, żadnej rotacji jeśli chodzi o przedstawicieli nie ma od wielu miesięcy. Trzy osoby odeszły, na ich miejsce przyszli nowi i pracują. Firma się rozwija i szuka w nowych lokalizacjach, co chyba jest normalne w rozwijającej się firmie. Kogoś bardzo boli, że firma sobie radzi na rynku. Pewnie ten wpis również zostanie obrzucony błotem. Nic na to nie poradzimy. Jak ktoś nie ma merytorycznych argumentów to wypisuje nic nie znaczące frazesy :) Warto skontaktować się z przedstawicielami którzy pracują i ich zapytać. Chociaż jak ktoś woli wierzyć w hejt, to powodzenia, może go ominąć fajna robota.

Krzychu

Pracodawca dobry. Płaci w terminie. Nie ma nadgodzin, chyba że na własne życzenie. Właściciel uczciwy i wyrozumiały. Firma może niewielka, ale napewno warto spróbować. Jak na Legnicę i okolice to jedna z lepszych opcji. Ja wspominam moją pracę w Proness dobrze. Pozdrawiam Moje sugestie dla Proness Anita Karwacka-Rózga: Pozdrawiam serdecznie :) Krzysiek Lubię atmosferę w Proness Anita Karwacka-Rózga za: Uczciwość.

@przedstawiciel

Od kilku miesięcy wypowiada się na wątku były pracownik łamiący prawo i przedstawiający w nieprawdziwy sposób firmę, produkty i osoby nadal pracujące. Zmieniają się tylko nicki. Firma gwarantuje umowę o pracę, wysokie wynagrodzenie oraz swobodną atmosferę. Większość pracowników jest zatrudniona od dłuższego czasu i takich osób Firma szuka. Zachęcam do skonfrontowania nieprawdziwych informacji zarówno bezpośrednio w Firmie, jak i wśród pracowników oraz klientów.

Nadia Nowy wpis

Ilu z Ukrainy was tam pracuje? Jak tam wam jest. Jak płacom? Ile na rękę na miesiąc wyjdzie? Ile na konto ci zapłaci?

fm

Dziadowska firma. Produkty to ogólnie gorsza kopia firm markowych i ciężko to sprzedać. Apteki tego nie chcą. Z kolei zielarze też nie bo ufają tym produktom. fm

Rumianek
@fm

Trzeba być naprawdę słabym sprzedawcą żeby mieć problem ze sprzedażą takich produktów :) Fajny asortyment, każdy znajdzie coś dla Swoich klientów.

melisa
@Rumianek

hehe ....bo one się nie sprzedają :) jedynie kurzą się na półce :):)

długi Nowy wpis
@melisa

@Rumianek - jak czegoś nie umiesz sprzedać to Twój problem - bo u mnie sprzedaja się dobrz.

Olek Nowy wpis

@David czyli bez umowy się tu pracuje całkiem?Nie ma jakichś kontroli?

Czy pracodawca Proness/Myvita wypełnia zobowiązania względem pracowników? Czy jest wypłacalny i reguluje zobowiązania pracownicze ? Czy wszyscy mają umowy o pracę i pełny ZUS od wynagrodzenia, premii i prowizji? Czy nie ma mobbingu w firmie?

Mikołaj Nowy wpis

Jakie zarobki proponował pracodawca na start? Co jest powodem, że nie pracujesz już w Proness, czy chodzi o relacje z innymi pracownikami, o czym już wspominałeś? Napisz coś więcej!

firma krzak a niby tyle produktów itd

o doświadczenie, problemy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bogna

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałam dużo dobrego o firmie.

melisa
@Bogna

może i prowadzi, tam podobno przemiał jak w młynie

Joanna
@melisa

Nie widziałam w sieci żadnych ofert pracy od Proness - a także byłabym zainteresowana podjęciem tam pracy. Twoja wypowiedź jest z kolei dosyć niezrozumiała, powinnaś podać więcej szczegółów. Pracowałaś tam kiedykolwiek?

Petersonek

Cześć, możecie napisać jakie warunki, pensja, premia, auto, ile wizyt, GPS. Dziękuję za info zwrotne.

kandydat

W odniesieniu do opinii kiki, M, PSL... ja spotkałem Przedstawiciela z tej firmy i porozmawiałem. Te opinie to stek bzdur, faktycznie zwykły hejt. Szkoda gadać. Chętnie bym się zatrudnił, niestety w mojej lokalizacji nie ma wakatu. Szkoda, poczekam może się rozwiną i będą potrzebować następną osobę :)

postronna

PH

waw-1

Witam bardzo nie fajna firma. Wszystkim stanowczo odradzam, lepiej przesiedzieć chwilę w domu i wziąć coś następnego. Ogłoszenia na pracuj lecą w kóło, przemiał jak na dworcu centralnym.

Antek

Pracodawca mały, warunki przeciętne lub nawet słabe, atmosfera byle jaka, dużo stresu i zmian decyzji z racji bardzo słabego kierownictwa. Ogólnie słabo.

Krzychu

przedstawiciel

Firma nie zna rynku , raczej amatorskie podejście , poza tym po analizie duża rotacja handlowców, nieklarowne płacenie wynagrodzenia, amatorskie podejście, negatywne opinie samych klientów, a i byli przedstawiciele też negatywne mają zdanie , ogólnie jeden wielki negatyw.

@przedstawiciel

Niki

Na tym portalu można różne rzeczy pisać i firma Myvita może też nawet pisać, że prawie w ogóle się nie pracuje, płaci w sztabkach złota i latają helikopterami. Amber Gold też tak wyglądał. Może znajdą się chętni i będą aplikować. Ja w skrócie nie polecam. Jak najdalej się trzymać. Nie ma ani ponadprzeciętnego wynagrodzenia, ani normalnego traktowania człowieka , ani innych rzeczy. Niemal nic. Rotacja jest bardzo duża. Wystarczy zapytać w sklepach zielarskich to otrzyma się odpowiedź. (usunięte przez administratora)Tak poza tym jest bardzo fajnie.

@Niki

W swojej wypowiedzi napisałeś, że w firmie nie ma ponadprzeciętnego wynagrodzenia. Będziesz tak uprzejmy i podasz konkretnie, na jakie zarobki można liczyć pracując w firmie Proness? Wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może w głównej mierze z wypracowanych prowizji? Proszę o sprecyzowanie, jak to wygląda.

Ryszard

Mogą szukać przedstawicieli bo rotacja jest gigantyczna. Są rejony gdzie przez 6 miesięcy było 2 przedstawicieli , i są takie gdzie przez 6 miesięcy było 3 przedstawicieli. Do tego liczne postępowania. Sklepy zamawiają coraz mniej i raczej rezygnują ze współpracy. (usunięte przez administratora)

@Ryszard

Wypowiada się w tym wątku pod różnymi nickami osoba przedstawiająca nieprawdziwe informacje, były pracownik łamiący prawo i próbujący zdyskredytować firmę. Firma oferuje ponadprzeciętne wynagrodzenie i zatrudnienie na umowę o pracę. Większość przedstawicieli pracuje od długiego czasu i z takimi osobami firma się chce wiązać. Warto skonfrontować kłamstwa przy kontakcie bezpośrednim z Firmą.

przedstawiciel

Szukają przedstawicieli na kilku regionach. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak się tam pracuje jako PH? Czy były jakieś czystki w firmie że tylu przedstawicieli teraz potrzebują czy ludzie sami poodchodzili? Jakie narzędzia pracy i zarobki w tej firmie? Jak wygląda proces rekrutacji?

Witold

Czy rozmawiałeś może z handlowcami, którzy byli zatrudnieni w firmie Proness, dlaczego tak często dochodzi do rotacji na stanowiskach przedstawicieli handlowych? Jest to związane z warunkami, które oferuje pracodawca, czy może z ilością obowiązków, które przypadają na zatrudnioną osobę? Przedstaw, czy wiesz coś na ten temat.

Witold

Być może Twój poprzedni wpis został usunięty z uwagi na złamanie któregoś z punktu regulaminu, który obowiązuje na tym forum. Wracając do kwestii rotacji - co konkretnie mówiły Ci te osoby, które pracowały na stanowisku przedstawiciela handlowego? Byli niezadowoleni z zarobków, czy może atmosfery, która panuje w tym miejscu? Może poruszyli również jakieś pozytywne aspekty? Sprecyzuj swój wpis tak, aby był, jak najbardziej pomocny.

@Witold

Owszem, gdyż wypowiada się tu pod różnymi nickami osoba przedstawiająca nieprawdziwe informacje, były pracownik łamiący prawo i próbujący zdyskredytować firmę. Firma oferuje ponadprzeciętne wynagrodzenie i zatrudnienie na umowę o pracę. Większość przedstawicieli pracuje od długiego czasu i z takimi osobami firma się chce wiązać. Warto skonfrontować kłamstwa przy kontakcie bezpośrednim z Firmą.

były przedstawiciel

Ja miałem (usunięte przez administratora) i prowizja która była różnie liczona,(usunięte przez administratora)Ogólnie bardzo słaba firma, to jest mala hurtownia.

@były przedstawiciel

Tak jak już wspominano, wszyscy pracownicy mają umowy o pracę. Łatwo to można sprawdzić.

Proness

Na tym portalu każdy tym ma prawo do wyrażenia swojej opinii, nawet były pracownik łamiący prawo. Firma proponuje ponadprzeciętne wynagrodzenie, zatrudnia wyłącznie na podstawie umowy o pracę, a całość wynagrodzenia wraz z premiami i dodatkami wypłaca na konto. Warunki te dotyczą wszystkich pracowników firmy. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego i skonfrontowaniu kłamliwych wypowiedzi odnośnie warunków, jakości produktów i innych aspektów funkcjonowania firmy.

PSL

Jednak stanowczo nie polecam. Nawet szkoda tej konfrontacji. Szkoda na to czasu. A bajki Proness można pisać bardzo duże.

@PSL

Taką opinię wypadałoby odpowiednio uzasadnić, abyś mógł odpowiednio umotywować to, co napisałeś na temat pracy w firmie Proness Anita Karwacka-Rózga. Jeżeli możesz, to zachęcam, abyś sprecyzował swoją wypowiedź na ten temat.

DDN
@Witold

Po wpisach widać że Witold to sam właściciel tego dobytku więc nie zadawaj dziwnych pytań na które możesz sam se odpowiedzieć

@DDN

Mylisz się, co do mojej osoby, ponieważ nie jestem w żaden sposób powiązany z pracą w firmie Proness Anita Karwacka-Rózga. Nie wiem w ogóle, dlaczego tak sugerujesz? Gdybym był właścicielem, to raczej znałbym odpowiedzi na pytania, które zadałem w poprzednim poście.

PSL

Bardzo słaba firma, a raczej firemka bez perspektyw.

@PSL

Portal Gowork to miejsce, w którym każdy może wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy, bez względu na to czy jest ona prawdziwa czy nie. Nie będziemy brać udziału w dyskusji z byłym pracownikiem łamiącym prawo i chcącym zaszkodzić dobremu imieniu naszej firmy ani z podsycającym tą dyskusję moderatorem. Tłumaczenie się i odpowiadanie na kłamliwe wypowiedzi jest stratą czasu ponieważ napędza tylko błędne koło. Rolą pracodawcy jest zadbanie o atmosferę w miejscu pracy oraz zapewnienie adekwatnego wynagrodzenia. W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie do kontaktu bezpośredniego tak aby szybko móc skonfrontować przeczytane tutaj kłamstwa z rzeczywistością, z tym co oferujemy oraz sprawdzeniu na miejscu jak naprawdę wygląda praca w naszej firmie.

Venice
@Proness

Mimo to nie polecam , nawet szkoda konfrontować , a właściciel może piękne bajki pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Proness Anita Karwacka-Rózga - Legnica

• Jak się pracuje w Proness Anita Karwacka-Rózga?

Zobacz opinie na temat firmy Proness Anita Karwacka-Rózga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proness Anita Karwacka-Rózga?

Kandydaci do pracy w Proness Anita Karwacka-Rózga napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proness Anita Karwacka-Rózga