Opinie o Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba w Sulejówek

daro

Cześć wszystkim: byłem raz na rozmowie o prace w tej firmie! p Tadeusz w rozmowie był miły i uprzejmy -natomiast jego niby dyrektor chyba boi sie ze przyjdzie ktoś do pracy bardziej kumaty od niego i go wygryzie..Problem nie jest właściciel tylko jego (usunięte przez administratora). dlatego ciągle szukają ludzi..pan Szuba powinien zastanowić się dlaczego jego firma ma zła opinie i tam zrobić zmianę.a to ze wyrzuca pracownika bo mu nie powiedział dzień dobry pierwszy..to jest słabe. Ja nie polecam tej firmy jako pracodawcy i jako użytkownik samochodu..a takie pisanie przez te panie w biurze głupot, przechodzi ogromne zażenowanie i brakiem inteligencji ...pozdrawiam wszystkich

@MECHANIK

A ile jest się w stanie ugadać na sam początek? Jesteś w stanie podać jakie widełki wynagrodzenia tutaj obowiązują? Zależy mi na tym, aby tutaj zaaplikować, więc na początek chciałbym poznać szczegóły...

Hanna

Co tu nagle tak ucichło? :) W sieci jest archiwalne ogłoszenie (kierowca lawety) i wspomniano tam, że oferują stałą podstawę + premię za wyniki. Ile wynosi ta podstawa? ;) Faktycznie często premia wpada, czy trzeba się mocno postarać? A jeśli już to, o jakiej kwocie mówimy? Pytam oczywiście dla taty, chciałby tu złożyć swoją kandydaturę w przyszłości, gdy pojawi się nowa oferta:)

Mia
@Shark

Czy koordynator prowadzi te rekrutacje czy może jest do tego osobne stanowisko? Tak swoją drogą firma nie chce utworzyć nowego stanowiska dla kolejnego koordynatora i wtedy kogoś awansować ze swoich ludzi? Był ktoś z takim pomysłem u dyrekcji?

daro

@daro

Czy mimo tego że nie polecasz, dowiedziałeś się na rozmowie czegoś o warunkach? Bo chodzi o stanowisko mechanika, tak? Mówili ile płacą na start nowej osobie?

MECHANIK Nowy wpis

najniższa krajowa a reszta pod stołem ile sobie ugadasz

@MECHANIK

Niemasensu

Byłam na rozmowie o pracę do biura. Niestety zgadzam się z poniższymi komentarzami. Pan Szuba to chyba sam nie wie kogo właściwie szuka do pracy i jakie oczekiwania ma dana osoba spełniać. Poruszaliśmy tematy dosyć kontrowersyjne, jednak argumenty wyssane z palca. Na konkretne przykłady odmachiwał ręką, odchrząkiwał i nie był zadowolony, że ktoś ma inne zdanie niż on. Na telefon nie oczekuję, dosyć szybko uświadomiłam sobie, że nie chce pracować w takim miejscu i z takim człowiekiem. Szkoda zdrowia, bo atmosfera widać nerwowa. Nawet pracownicy byli uśmiechnięci, gdy Pana Szuby nie było w pobliżu, a jak tylko się pojawił to każdy szybko w swoją stronę i wzrok w monitory. Mówi to samo za siebie. Pozdrawiam czytających i zastanówcie się kilka razy, bo pracy jest dużo, a szanować się trzeba.

@Niemasensu

Na rozmowie poruszałeś kontrowersyjne tematy? To chyba nie był standardowa rekrutacja? Dowiedziałeś się jak płaca albo jaką dają umowę? Szef obiecał feedback?

TikTok

Szef to co najwyżej może Ci obiecać podwyżkę po okresie próbnym a po 3 miesiącach usłyszysz od Niego że nic takiego nie mówił i albo pracujesz za tyle ile masz do tej pory a jak nie to tam są drzwi...

Ewcia Nowy wpis
@TikTok

No, ale właśnie - ile masz do tej pory? Jakoś tematów kwot nikt tu nie porusza, a szkoda, bo jak firma daje ogłoszenia (np. w zeszłym roku dla mechanika samochodowego), to nie podaje w przybliżeniu, ile się zarabia. Mój facet chce zmienić pracę, ale skąd ma wiedzieć, czy nie wlezie na minę (czyli mniejszą kasę po prostu) :/

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba w przypadku pracy jako Elektryk?

Obecnie też jest opcja zakwaterowania? Tak jak proponowali elektrykowi w październiku, co było takie ogłoszenie, może ktoś się orientuje, czy to jest nadal aktualne w jakiś sposób. I jak tak, to jakie warunki, w jedną osobę się mieszka? Czy więcej? Dzięki jak coś.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba na stanowisko Elektryk w Monachium? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
pani

Witam, też byłam w ostatnim czasie na rozmowie na stanowisko pracownika biurowego, Pani z którą rozmawiałam była bardzo miła... dowiedziałam się jak wygląda praca, jakie jest wynagrodzenie. Fajnie że proponują umowę o pracę (a nie zlecenie jak w innych firmach). i ogólnie byłam pozytywnie zaskoczona.

PAN
@pani

No rzeczywiście, umowa o pracę to wielki rarytas w dzisiejszych czasach i to jeszcze na najniższą krajową. Śmiech na sali. Na rozmowie miła a później to już wiadomo jak jest...

Pani
@PAN

A skąd PAN wie jak jest ? i jaką umowę proponują ?

Masakra.

Czytałam przed rozmową o pracę tutaj, na temat szczepionek. Na rozmowie jednak problemem było palenie. Jedna Pani została odesłana na dzień dobry, bo paliła w samochodzie przed rozmową. W moim przypadku Pan Szuba nie dał mi nawet dojść do głosu podczas rozmowy. Nawijał o skutkach palenia papierosów, o zdrowiu i o pieniądzach. Na temat stanowiska pracy i obowiązków nie mówił nic i nie dał możliwości, aby o to zapytać. Jedna z najgorszych rozmów o pracę w moim życiu. Oczywiście ani me, ani be. Nie powiedział kiedy się skontaktują i czy zamierzają to zrobić. Następnie ani telefonu, ani e-maila z informacją, ale ogłoszenia dotyczące pracy pojawiają się non stop. Okropnie traktuje człowieka, a brakiem kontaktu o wyniku rozmowy rekrutacyjnej pokazuje tylko jakim jest człowiekiem bez kultury.

Hanna

Shark
@Hanna

Jakie archiwalne?! :D Ogłoszenie na kierowcę lawety jest praktycznie przez 365 dni w roku aktualne np. na olx lub www.minskmaz.com. Jak z resztą ogłoszenia na wiele innych stanowisk. Nie wiem gdzie Pani doczytała o podstawie i premii bo aktualnie o tym nie piszą w ogłoszeniu i raczej nie pisali. Po 1 : samo to że dana firma ciągle poszukuje pracowników na kilka ( cały czas tych samych stanowisk ) to już daje do myślenia że coś jest nie tak. Po 2 : jeśli chodzi o stanowisko kierowcy to całym tym działem zarządza pseudo koordynator który nie ma kompletnie o tym pojęcia i raczej nie do wytrzymania jest z Nim na dłuższą metę także niech tata poszuka innej oferty, na pewno zaoszczędzi sobie sporo nerwów i stresu. Po 3 : Jeśli chodzi o zarobki to było już wiele wypowiedzi w internecie na ten temat i żadna nie zachęcała żeby tam pójść chociażby na rozmowę kwalifikacyjną.

Ula
@Shark

Ale te ogłoszenia po prostu wiszą czy zgłaszają się jacyś chętni? Jest tylko jeden koordynator? Pytam, bo może jest szansa trafić pod inne skrzydła.

Shark
@Ula

Skoro ogłoszenia wiszą i są odświeżane więc wiadomo że nikt się nie zgłasza. Niestety koordynator jeden.

Mia
@Shark

Wiecie może, czy w Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba szukają chętnych na staż?

Witam, Jestem kolejnym który nie przeszedł rekrutacji z powodu BRAKU SZCZEPIEŃ!! P. Szuba zaprosił mnie na spotkanie , rozmowa kleiła się w porządku, rozmawialiśmy jakieś 30, 40 min po czym przyszły pracodawca spytał czy jestem zaszczepiony. Odpowiedziałem że nie. A on dlaczego? Jesteś mówi mądrym chłopakiem czemu się nie chcesz zaszczepić? Ale wszelkie argumenty nie przemówił do Pana Szuby. Co ciekawe był jedyny z maseczka z pracowników no i ja miałem komin z grzeczności. Oświadczył że nie ma o czym rozmawiać już i że od jakiegoś czasu nie przyjmujemy niezaszczepionych i że we wszystkich krajach szczepią i że największe autorytety w medycynie mawia żeby się szczepić. Ubrałem kurtkę i wyszedłem. Jeszcze Pan Szuba powiedział że ciężko będzie mi znaleźć pracę, z kilkoma pracodawcami rozmawiałem i ten był pierwszy który wyjechał z takim czymś, co tv robi z głową! Dla Pana informacji Powtórzę Panu co powiedziałem i czego nie powiedziałem może Pana oświecę dla Pana dobra .Mianowicie - TV Kłamie tak było za (usunięte przez administratora) i tak jest teraz z tą różnicą że dziś są bardziej stuningowane prezenterki , a propaganda jest dopracowana globalnie tak jak finansjera bangsterska . - W ustawie jest wyraźnie napisane że to są szczepionki EKSPERYMĘTALNE , proszę sprawdzić jeżeli Pan nie wierzy, a eksperymenty medyczne bez czyjejś zgody są zakazane prawnie (chyba że jest się lokatorem Treblinki pod przymusem) - W przypadku zgody na szczepienie nikt oprócz mnie nie bierze odpowiedzialności odnośnie ewentualnych powikłań poszczepiennych (to by się kłóciło z tym Co Pan przedstawił że szczepionki są bezpieczne?) Wspomnę tu o tysiącach ludzi którzy zmarli na zakrzepicę , udar lub nagła śmierć niewyjaśnioną , informacje można znaleźć na oficjalnych stronach rządowych (dane takie same jak nasza polityka i demokracja) zaniżone ,przekłamane. - Polecam zapoznać się z tym materiałem (usunięte przez administratora) - Dla ścisłości nie mam do Pana żalu , szkoda bo do pewnego momentu rozmawiało się dobrze Ma Pan prawo zrobić co zechce Pan tu rządzi ale TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE PRYWATNA SPRAW CZY KTOŚ chce przyjąć sok z gumijagót czy nie chce i nie powinno to Pan obchodzić tak jak Socjalistów czyt. Komunistów którzy uzurpują sobie prawo do wyznaczania trendów w naszym Pięknym Kraju! Pozdrawiam i Zdrowia bo będzie potrzebne tym co przyjęli preparat ...

Kamil
@Adam

Witaj w klubie! U mnie rozmowa zaczęła się od pytania: Czy szczepi się Pan? Ja: nie. Kolejne pytanie: Czy zamierza się Pan szczepic? Ja również że nie. Jeśli to jest ich główny wymóg to niech to podadzą w ogłoszeniu. Po co ludzie mają marnować czas na wysyłanie CV przykadz na rozmowę o prace skoro okazuje się że kwalifikacje dla tego pracodawcy nie są ważne. Jedyna istotną kwestia jest szczepienie. Niby prywatna firma więc właściciel może robić co chce ale jak dla mnie słabe to jest no tylko marnuje czas innych. Niech się jasno określić kogo szuka.

Leszek
@Adam

to prawda że nie znajdziesz pracy bez szczepionki

XxX
@Leszek

Lecz się człowieku !

Ada
@XxX

Chyba Leszek jest po preparacie . A teraz poważnie ja osobiście nie mam problemu jak ludzie chcą niech się szczepią jeśli tak uważają , ale nie zmuszajcie i nie wywierajcie wpływu na niechcących przyjąć preparatu ,ludzie od dawna nas dzielą! W myśl zasady DZIEL I RZĄDZ my się bijemy w tym worku jak szczury a politycy nas kijem okładają. Jeżeli niczego przez te wszystkie lata pewni ludzie się nie nauczyli nie wyciągali wniosków ani nie łączyli kropek to słabo. Trzeba być dociekliwym i wysłuchać obu stron. Panie Szuba polecam książki Pana Jaśkowskiego bo linki nie przechodzą przez administratora.

Ada
@Kamil

Dokładnie żenujące , tym bardziej że bezpodstawne pytanie , szkoda czasu , co ciekawe przed przyjściem na rozmowę wiedziałem że są uczuleni na szczepienia , mimo to chciałem zweryfikować czy to prawda i przekonać się na 100 i okazało się że prawda. Tak że bez szprycy nie przychodźcie na rozmowę.

@XxX

Leszek to jest tam pseudodyrektor gada szefowi co ten chce uslyszec prowadzac mu ten balagan. Szuka jeleni do pracy wiec uwazajcie na niego. Tylko sie okazuje ze nikogo znalesc nie moze bo kazdy pracownik potencjalny jest madrzejszy od niego.

@Adam

Nawet jakbys byl zaszczepiony to masz szczescie ze cie tam nie ma. To jest pseudoserwis na ktorym szef zarabia kosztem pracownikow. Mamy grosze czesto pod stołem bo dla niego jest wygodne jak juz da to umowa najnizsza a reszta pod stolem. Zatrudnia osoby na czarno. Z tego co wiem to ktos planuje zglosic to do panstwowej inspekcji pracy. Omijaj szerokim łukiem i szukaj pracy dalej.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba?

Dolot

Weryfikowane sa tak ze szef mysli szuka az ustrzeli na rozmowie jelenia. Takiego najlepiej co robi o nic sie nie upomina i najlepiej zeby tyral za grosze. Uprzedzam szef zatrudnia ludzi z ukrainy na czarno. Nie daje im zadnej umowy. Zreszta duxo obiecuje a potem z tym klamstw nic nie ma. Pracujemy tu i szukamy pracy dalej.

Ksawery

Wiam jak jest sytuacja w tej firmie warto tam się zatrudniać?

Niedoszły pracownik
@Ksawery

Jeśli nie masz szczepienia nie ma o czym z nimi rozmawiać. Najpierw jeden człowiek mówi że Cię zatrudniają (chyba kierownik) potem w trakcie dnia wpada rozjuszony i wulgarny właściciel i każe Ci spadać bo się nie zaszczepiles.

Małgorzata
@Niedoszły pracownik

Co!? Nie przyjmują niezaszczepionych, niby na jakiej podstawie? Lol.. ciekawe, może kiedyś jeszcze im się to czkawką odbije, jak trafią na jakiegoś specjalistę, który wszystko będzie ogarniał, ale nie będzie fanem przymusu. Ja nie mogę, współczuję!! Co z tym zrobisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba - Sulejówek

• Jak się pracuje w Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba?

Centrum Napraw Samochodów Tadeusz Szuba
  • Sasankowa 22