,,CLIFF SPORT,,

Włocławek

Opinie o ,,CLIFF SPORT,,

Andzia

Ej serio nie czaje czamu niektórzy wyładowują swoje życiowe frustracje na byłym pracodawcy ^^ Powiem tyle przeszłam z 50 do Cliffa i praca niebo a ziemia. Kto nie wierzy niech spróbuje. Dostałam od razu funkcje kierowniczą co było dla mnie jakimś wyzwaniem. Po roku odchodzę, praca jest zbytnio rutynowa i brak mozliwosci dalszego awansu, ale generalnie było spoko i mogę polecić. Co do wypowiedzi poprzedniczki mam zupełnie inne zdanie. P.S. Ekipa z Olecka dzięki za pomoc na początku jeszcze się będę odzywać

Piotr
@Andzia 12.09.2017 19:43

Andzia nie wiesz czy potrzebują do pracy w Cliff sport jeszcze w Olecku?

kasia
@Piotr 17.09.2017 16:23
Andzia nie wiesz czy potrzebują do pracy w Cliff sport jeszcze w Olecku?

nie POLECAM, farsa a nie praca, kasa do ręki, 2 tygodnie po terminie, nikogo nie obchodzi że masz rachunki. mają syf w przestarzałym programie A później oskarzaja ze kradniesz

pracownica

Przez określenie "nie przestrzegają prawa" - rozumiem fakt iż nie stosują się do obecnie obowiązujących zasad prawa RP. To nie jest zbyt skomplikowane. Uważam tak, ponieważ byłam pracownikiem firmy CLIFF Sport i tego doświadczyłam. Moje negatywne nastawienie do tej firmy wynika z faktu, że nie byłam i nadal nie jestem zadowolona ze współpracy z w/w firmą. Uważam, że nie tylko oszukują oni pracowników, a także kraj, odprowadzając podatki od wynagrodzenia minimalnego, a resztę wypłacając pracownikom "na czarno". Ponadto nie przestrzegają godzinowej stawki wynagrodzenia minimalnego. Płacą tyle, ile zdesperowani ludzie są w stanie przyjąć, aby sami mogli zarobić na wymianę auta na rocznik bieżący i inne dobrodziejstwa. Nie szanują ludzi, widząc tylko swoje faktury i opłaty, a rachunki pracowników - kogo by to obchodziło... Nie polecam i mam nadzieję na wizytę PIP i odnalezienie fałszywych grafików, innych machlojek i zeznania pracowników.

Zuzanna

@pracownica - a czy możesz konkretniej? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Według Ciebie właściciele firmy "nie przestrzegają prawa". Co rozumiesz przez to określenie? Dlaczego tak uważasz? Czekamy na Twoją ocenę.

pracownica

NIE POLECAM. Brak szacunku ze strony właścicieli, strasznie skąpi ludzie totalnie co do wszystkiego. Ponadto nie przestrzegający prawa.

Zuzanna

@Mila czy dalej pracujesz w CLIFF SPORT? Chętnie dowiemy się czy coś w ostatnim czasie coś uległo zmianie. Na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy firmy? @asiaaa rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w CLIFF SPORT. Co z perspektywy czasu mogłabyś wskazać jako największe plusy tej pracy?

dfedf

widze ze od czerwca szukaja tutaj sprzedacy w sklepie w Poznaniu szkoda tylko ze nic konkretnego nie napisali w ogloszeniu o prace, ani co oferuja ani co bedzie nalezalo do obowiazkow..no nic moze na miejscy sie czegos mozna dowiedziec

asiaaa

Pracowałam w cliff sport 2 lata i wiadomo czasami miałam jej dosyć, ale generalnie było mało stresu w porównaniu do mojej obecnej pracy w konkurencyjnej firmie M sport i fajna atmosfera w zespole pracowników, ale to oczywiście zależy czy ktoś trafi na fajnych ludzi z którymi się dogada. Generalnie ciśnienia na wyniki nie ma i z perspektywy czasu tak źle tam nie było, jedyne co to $$ mógłby być trochę większy.

Ania

Przesadzacie. Prawda, że Regionalny strasznie cisnął i był niemiły ale już nie pracuje. Jest dużo osób, które pracuje po kilka lat. Ja na pensję nie narzekam, w innych sklepach w galerii tak samo płacą. Kasa w gotówce czy na konto, co za różnica? Ważne aby się zgadzała, a wpłacić na konto to sobie samemu można. Ja jestem zdecydowanie zadowolona z tej pracy więc polecam.

???
@Ania 06.01.2016 16:44

Haaa, jesteś zadowolona, szefowo????

grażyna

ja pracowałam również w poznaniu, w SB. po miesiącu z 6 dziewczyn odeszło 5. Więc chyba jest to jedyny komentarz:)

Mila
@Kierownik Regionalny 4F 07.01.2016 10:56
To zbytnio o niczym nie świadczy. Zawsze w nowych sklepach zatrudnia się więcej osób by później część, która okaże się najsłabs...

Te 5 osob odeszlo z wlasnej woli, nie mogly patrzec na te jaja ktore sie tam wyrabiaja. Stawka obiecana inna, pozniej okazuje sie ze jednak mniejsza, utargi wysylane przelewami na poczcie, brak praktycznie wiekszosci rzeczy potrzebnych di pracy. Wyplaty jak sie uzbieraja w kasie ale dopiero po 10tym tez mozna zaczac je zbierac bo wczesniej trzeba przelew isc zrobic na poczcie! Omijajcie !

kamila była prwcoenica
@Kierownik Regionalny 4F 07.01.2016 10:56

Z jakiej przyczyny zwalniać ludzi słabszych trzeba tak uczyć ludzi by ich potem nie zwalniać jeżeli dają ogłoszenie i tak jest napisane że można podnosić swoje zawodowe kwalifikacje to po co wybierać przebierać powini dać umowę na 3 mies i sprawdzać ludzi czy się na dają czy nie a nie przedłużają co miesiąc powinni dużo uczyć pracowników a nie po paru dniach każdy musi być geniusz jeden człowiek pojmiesz yo w tydzień drugi potrzeba czasu Oczywiście do tego sklep Warszawie jest dość drogim sklepem i mało ludzi tam chodzi obok jest sklep ccc co ma większe powodzenie co do klientów

Bunia

Praca tragiczna!!!! szukają frajerów. Pensje trzeba sobie uskładać z utargów i zabrać z kasy, chyba że nie ma ruchu, ludzie płacą kartą albo każą zrobić przelew to wypłaty nie ma. Na umowie co innego niż obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Straszny bałagan w asortymencie, nie wiedzą co mają, a potem inwentura tragiczna. Uciekać z takich sklepów a najlepiej w ogóle nawet nie zwracać uwagi na ogłoszenia ze szukają pracownika.

mila

ja pracowałam w starym browarze . dostałam 8 zł na rękę , regionalna czasem jest miła czasem nie . co do wypłat to prawda. Jak jest utarg to łaskawie dadzą i to do ręki a nie na konto.

Zuza

A czy ktoś może pracował w CLIFF SPORT w Poznaniu (Stary browar) ??? Jak tam mniej więcej wygląda sytuacja>?

mimoza

Unikać jak ognia! "Firma" tragiczna. Umawiają się z tobą na jakąś stawkę, pózniej już przy podpisaniu umowy okazuje się, że na umowie najniższa krajowa a reszta do ręki... Wypłaty też zamiast na konto to do wzięcia z utargów z kasy o ile takie są. Dzień przed wypłatami dzwoni pseudo regionalna i mówi ile łaskawie możesz wziąć z kasy. U nas sytuacja była, że do 18 nie było utargów takich, żeby nazbierać na pensje! Nikogo to nie interesuje. Po resztę utargów też nie przychodzi konwój tylko chodzi się na pocztę i przekazem pocztowym (sick!) wysyła się na konto PRYWATNE właścicielki. Dziwne załączniki do umowy o pracę, podrabiane listy obecności i godziny pracy. Z góry zakładają, że wszyscy ich okradają. To, że mamy znikomą ilość wejść do sklepu to nasza wina, grożenie, że za to nas wyrzucą jest przy każdej wizycie. Ciągłe uwagi , że zawyżamy wydatki do sklepu - przy otwarciu nie było niczego w sklepie, nawet długopisu i nożyczek itp. ale 25zł wydane na artykuły biurowe to już majątek. Absolutnie nie polecam. Na szczęście ten krótki epizod juz za mną

Syla, dużo wiesz o tej firmie...?? 17 lat, duży asortyment- chcesz tam pracować czy już tam pracujesz?? i reklmujesz ??

sprzedawca

Unikać jak ognia, Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują umowę o pracę, a po miesiącu okazuje się, że praca 5pln/godzinę, pół etatu na czarno. Umowa na Święty Nigdy. A jeśli coś ci nie pasuje to możesz też nic nie dostać. Najgorsze jest to, że wymagają obustronnego skanu dowodu osobistego tylko cholera wie po co bo i tak dają kwestionariusz do wypełnienia. Wypłata niby 10tego, ale płacone w ratach o ile utarg dzienny pozwoli. Przy płatnościach kartą zapomnij o wynagrodzeniu na czas. Jednym słowem dno i metr mułu. Na szczęście ten krótki epizod jest już historią.

Asia

Pracowałam 2 lata, wynagrodzenie ok, premie zależne od utargów, dla właścicielki bardzo ważny jest porządek w sklepie. Nie ma zbytnio na co narzekać. Pensje zawsze były wypłacone przed 10, zaniżania godzin pracy nie widziałam, przynajmniej w sklepie gdzie ja pracowałam.

były kierownik

Praca w cliff sport to porażka , nie wypłacają pensji w terminie! , zaniżają wynagrodzenie, fałszują grafiki pracujesz 10 godzin , grafik podpisujesz na 8, SZUKAJĄ FRAJERÓW CO BĘDĄ ROBIĆ ZA GROSZE! NIE POLECAM

były pracownik
@były kierownik 14.01.2015 10:33

Zgadzam się. Też miałam ta "przyjemność" pracy w sklepie cliff sport.Umowy śmieszne w porównaniu z godzinami pracy. Pracodawca wymaga 100% zaangażowania praca od poniedziałku do soboty a jak przychodził czas wypłacania "premii" zawsze coś było obcinane bo wyniki bo to bo tamto zawsze jakiś powód się znalazł i nikt nie patrzył że w miesiącu pracowało się ponad 200godz. Oszczędzają na pracownikach i jeśli chciało się pracować to trzeba było siedzieć cicho i zgadzać się na wszystko. Prcacodawca mało profesjonalny nie umie rozmawiać z pracownikami. Dokumenty fałszują. Mają kryzys przy wypłatach ale cały czas otwierają nowe sklepy. Ogólnie nie polecam tam pracy ani robienia zakupów bo sposób rozpatrywania reklamacji jest również śmieszny i zakłamany. NIE POLECAM

pracownica cliffu

Ciśnienia na wyniki może nie ma ale zawsze podsumowania na koniec miesiąca są. Jest spadek w sprzedaży to i premia obcięta i nie ważne czy było się w pracy 160 godz czy 200

Nicola

Czy wypowie się osoba która powie prawdę o pracy w cliffie?

Ania

Pracowałam w Cliff Sport prawie 4 lata. Było dobrze, normalna praca w sklepie. Nie ma za dużego ciśnienia na osiąganie konkretnych wyników więc nie pracuje się w stresie.

Zostaw opinię o ,,CLIFF SPORT,, - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,CLIFF SPORT,,