Opinie o Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski w Radom

Czy w Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Mariusz Dziubinski Nowy wpis

Polecam Firmę Wasilewski , okna b.dobra jakość , profesjonalny montaż i terminowe wywiązanie się z zamównienia .

Beata Beatka Nowy wpis

Polecam. Jestem zadowolona z okien i rolet. Miła obsługa i pełen profesjonalizm przy montażu.

Daniel Natora Nowy wpis

Polecam. Profesjonalna obsługa. Zamawiałem okna, żaluzje drewniane oraz moskitiery.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski zatrudniani są obcokrajowcy?

jACHACY

Będziemy polecać Firmę Okna Wasilewski,terminy w porządku ,ceny tez ,ale montaż,pełny profesjonalizm,i nie (usunięte przez administratora) jak inne sklepy z gwarancjami i terminami ,obsługa najlepsza w Radomiu,inne sklepy mogą się tylko od nich uczyć,Kochani Radomianie szkoda czasu szukać lepszej Firmy w Radomiu ps.a najgorsze Firmy z montażem w Radomiu ,to Oknoplast i Kowalczyk ,sprawdzone przez moich sąsiadów i znajomych ,sprawy w sądach się toczą,za jakość towaru i montaże,nie dajcie się nabrać opinia z netu,bo to tylko płatny marketing

Magda

Każdemu polecę Firmę Okna Wasilewskii ich bardzo dobry produkt jak i montaż, wszystko terminowo i bez zastrzeżeń, montaż bramy i drzwi także bez zastrzeżeń ,i fajne ceny maja na produkty.

Daniel

Polecam wszystkim ich usługi ,najwyższy standard towaru i montaży.

Łukasz Jabłońki
@Daniel

Tak faktycznie. parapety zamontowali w taki sposób, że woda spływa do budynku. Po zgłoszeniu usterki w formie mailowej, jak zaproponowała pani odbierająca telefon, zero reakcji z ich strony. Po próbie kontaktu otrzymuję zapewnienia, że ktoś się zgłosi. Nigdy więcej nie polecę tej firmy nikomu, dlatego że teraz muszę się za nich wstydzić przed ludźmi, których namówiłem na okna u nich. Większym problem jest kontakt pogwarancyjny z firmą, którego w moim przypadku nie ma wcale.

Wanda
@Łukasz Jabłońki

Kurcze no to słabo niestety, ale może tylko u Ciebie coś poszło nie tak? Ci Twoi znajomi już się na coś skarżyli może? Ciekawe co się u nich dzieje, że nie reagują, bo raczej takie tracenie z premedytacją klienta byłoby bez sensu

Wojtek
@Łukasz Jabłońki

Proszę o kontakt pod nr telefonu 602300803 Pozdrawiam Wasilewski i nie pisać rzeczy nieprawdziwych

Widzę że mega chwalicie ekipę, to super:) A ze strony pracownika jak to wygląda? Chłopak szuka pracy w wykończeniówce, można liczyć w firmie na umowę o pracę i w miarę okej stawkę?

Robert

Dzień dobry. Myślę o zmianie roboty, więc wpadłem na to forum. Czuję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Radomia. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski? Czy dobrze płacą? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Robert

Matylda
@Robert

Witaj Robercie. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Jeśli idzie o posiłki w pracy to rekomenduję firmę Auto Partner z Brwinowa. Zatrudnieni (wiem to od męża bo tam pracuje) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Życzę szczęścia w nowej robocie. Matylda.

Robert
@Matylda

Dzień dobry Pani Matyldo. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Auto Partner, o której Pani wspomniała korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Marlena

Polecam firmę Okna Wasilewski. Zaczęłam budowę domu bez żadnej wiedzy. Pan Wojtek pokierował mną. Zaoferował super ekipy wykończeniowe, okna pierwsza klasa, drzwi wejściowych zazdroszczą mi wszyscy sąsiedzi. Z czystym sumieniem polecam tę firmę każdemu.

Norbiii

Dzień dobry, Firma zamontowała nam stolarkę okienna Marki Wiśniowski piękne okna, piękne kolory okien drzwi i bramy,i profesjonalny ciepły montaż wszystkim polecamy ich towar i usługę montażową , i pani ze sklepu za miłą i profesjonalna obsługę od początku do końca dziękujemy .

Olek

Firma Okna Wasilewski wstawiła mi bramę garażowa Marki Wisniowski ,pełny profesjonalizm jestem Mega zadowolony i dziękuję pani Ewelinie za doradztwo i obsługę i polecam wszystkim ich pracę i bramy .

Leśna

W dniu wczorajszym zamontowała mi Firma Okna Wasilewski drzwi zewnętrzne w bloku szybki termin ,piekne drzwi i bardzo przystojna ekipa monterska, i piękny montaż, bardzo jestem zadowolona ,polecam każdemu ich usługi

Miłosz

U moich rodziców Firma Okna Wasilewski ,program czyste powietrze ,założyli okna ,jakość super i najlepsza cena stolarki w Radomiu o przenikalności dużo lepszej, niż w innych Firmach ,wszystkim polecam ich usługi, a dziewczyny z biura bardzo miłe i sympatyczne z dużą wiedzą o oknach a Pan od pomiarów wiedział wszystko o oknach i dlatego dla rodziców ich wybrałem. Polecam Okna Wasilewski ul.Chorzowska 2 .

Wlodek

Wczoraj odbył się montaż stolarki okiennej ,wszystko pięknie i poprawnie wykonane ,montaż extraklasa, A panowie monterzy mili i sympatyczni, i wielkie podziękowania dla pani Eweliny za super doradztwo, wszystkim polecam Firmę Okna Wasilewski z Radomia

Norbert Kozłowski

U nas też firma Wojtka zamontowała nam stolarkę firmy Wisniowski i bramę ,super okna i super ekipa montażystów, teraz zamawiamy drzwi zewnętrzne do domu po tynkach ,polecam wszystkim ich produkty i sklep przy ul.Warszawskiej 127, najlepsi są w Radomiu .

Kalafior

U mnie też Firma Pana Wojtka zamontowała okna pvc Wisniowski ,piękne okna super montaż, i bardzo fajna cena ,nie zdzierają z klienta jak inne sklepy w Radomiu ,wszystkim polecam ich okna i montaż klasa najwyższa i pani Ewelinie za obsługę i dobre rady ,polecam Kalafior

Sikorek

w poniedziałek i wtorek Firma Okna Wasilewski zamontowała nam okna Veka Wiśniowski i bramę i drzwi aluminiowe, bardzo ładnie i estetycznie wykonany ciepły montaż ,kolor turner oak ,przepiękny kolor i piękne okna ,polecam wszystkim ich usługi -montaż super a pan Wojciech bardzo dobrze nam doradził, jesteśmy mega zadowoleni,

Czy w Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Wojtek

Umowa o prace

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski - Radom

• Jak się pracuje w Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski?

Zobacz opinie na temat firmy Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okna Wasilewski Wojciech Wasilewski
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Chorzowska 2
    26-600 Radom