Opinie o Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska w Włocławek

Pracownik Nowy wpis

Ja miałam tam pracować,ale na szczęście nie doszło do tego. gdy przyszłam na rozmowę długo czekałam na panią dyr, bo akurat prowadziła zajęcia muzyczne. Już na rozmowie była bardzo nieprzyjemna, i gdy przyszło do podpisania umowy przedstawiła zupełnie inne warunki niż się umawiałyśmy. Szczerze nie polecam!

Heh96

Jako opiekunka pracująca w innych żłobkach wcześniej i pracując w tym teraz od niedawna, mogę śmiało powiedzieć że to najlepszy żłobek w jakim pracowałam. Dzieci otoczone są wielką troską i miłością, wchodzą każdego ranka z szerokim uśmiechem na twarzy. Chętnie się bawią z nami ciociami, i są zainteresowane zajęciami jakimi dla nich prowadzimy, a mają je naprawdę ciekawe i róznorodne. Dzięki zajęciom po angielsku, umieją ładnie mówić wiele wyrazów po angielsku i w domu chętnie je powtarzają. Zawsze mają dobre jedzonko, pełno przytulasów, w żadnych żłobku nie widziałam by dzieci były tak zadowolone i uśmiechnięte jak tu. Inne opiekunki naprawdę dają też z siebie wszystko i z sercem wychowujemy nasze małe pociechy.

Alicja Nowy wpis
@Heh96

Kurcze super coś takiego czytać :) Chyba już niewiele jest takich miejsc...A tak zupełnie od strony pracownika to czy dostałaś na początek umowę na okres próbny czy od razu na określony?

Aleksandra Nowy wpis

Ja jestem bardzo zadowolona z tego żłobka, super opieka i mój syn nauczył się w końcu jeść wszystko! Bardzo polecam to miejsce!

Patrycja Wojcieciowska Nowy wpis

Panie są bardzo miłe, dziecko dobrze się czuje i chętnie zostaje w żłobku. Adaptacja przebiegła super. Jedzenie jest smaczne. Dzieci mają dużo zajęć wspomagających rozwój.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Mama

Wspaniale Ciocie,dzieci je kochają! Widać zaangażowanie w pracę. Jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona mama Wojtka.

Patrycja Wojciechowska

Paulina Klaybor

Żłobek wybrałam z polecenia przyjaciółki i nie żałuję! Synek uczęszcza tam bardzo chętnie, uwielbia swoje ciocie, które są przesympatycznymi osobami wkładającymi ogrom serca w swoją pracę. Uwielbiam patrzeć jak syn się rozwija i poznaje świat poprzez różnorodne zajęcia i zabawy. Sale są nowoczesne, przystosowane do potrzeb każdego malucha. Mam nadzieję, że powstanie tam również przedszkole :)

Janusz Zajączkowski

Polecam opiekę w żłobku. Bardzo miłe Panie,miła atmosfera.Miejsce przyjazne dzieciom,dużo muzyki i zajęć .

Olga S.

Bardzo przyjazne miejsce. Ładne, nowe wnętrza, czysciutko i przytulnie. Córką bardzo lubiła tam chodzić. Miłe i profesjonalne ciocie opiekunki, super kontakt. Polecam :)

Patrycja O.

Z czystym sercem polecam. W żłobku jest miła atmosfera, dzieci uśmiechnięte. Ciocie są przyjazne dzieciom, jest kolorowo i czyściutko.

Gawron

Placówka faktycznie wnętrzem może zauroczyć nie jednego rodzica, tyle tylko, że nie wnętrze a ludzie tworzą odpowiednie warunki i opiekę dla dzieci, z czystym sumieniem nie polecam tej placówki, drodzy rodzice uważajcie w czyje ręce oddajecie własne dzieci. Ta placówka już dawno powinna zostać zamknięta!!!

Katarzyna Jankowska

Witam wszystkich zainteresowanych, Jestem zadowoloną mama, mój synek bardzo fajnie rozwinął się w tym żłobku, z chęcią zostawał i nigdy nie mieliśmy problemów.Panie są bardzo miłe (swoje babki).

Jolanta Mazurek

Jestem pod wrażeniem miejsca.Przestronne, kolorowe, ładnie zaaranżowane sale.Mebelki,sanitariaty przystosowane dla maluszków.Wszystko urządzone z dużym smakiem i rozmachem.Mnóstwo pomocy dydaktycznych ( również interaktywnych),wspierających kreatywność i rozwój psychofizyczny dzieci.Doświadczony i profesjonalny personel.Naprawdę polecam!

Anna Adamska

Najlepszą opinię dla żłobka, każdego dnia wystawia nasz syn, który chętnie spędza tam czas. Różnorodność zabaw, zajęcia prowadzone po angielsku, nowoczesne pomoce edukacyjne oraz muzyka, ale przede wszystkim profesjonalna kadra zaangażowana i podchodząca do dzieci z sercem. Pełen profesjonalizm. Polecamy z całego ????

Trudno opisać słowami wdzięczność jaką czujemy jako rodzice za opiekę sprawowaną nad naszymi pociechami w grupie. Ciocie są bardzo miłe i sympatyczne, dbają o każde dziecko z osobna,choć mają ich sporo pod opieką. Bardzo dobrze również układa się współpraca jeśli chodzi o kwestie diety dzieci - w każdym przypadku alergicznego. Wszystkie sugestie są rozpatrywane i brane pod uwagę. Uważam, że zajęcia (plastyczne, muzyczne, sensoryczne i.t.d.) jakie dzieci mają zapewnione wspomagają ich rozwój. Dzieci bardzo chętnie przychodzą do żłobka i są szczęśliwe z nich wychodząc. Myślę, że to najlepszy dowód na to, że dzieci spędzają super czas w żłobku z ukochanymi Ciociami. Wszystkim ciociom życzę wszystkiego dobrego zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska - Włocławek

• Jak się pracuje w Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska?

Zobacz opinie na temat firmy Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska?

Super Start Niepubliczny Żłobek Muzyczno-Językowy Dorota Wasielewska
  • Wieniecka 14