Opinie o Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski w Toruń

marekb Nowy wpis

Dwa i pol roku temu trafilem do pana Rafala poniewaz nie pomagaly mi zadne leki i terapie przypisywane przez " Fachowcow " z NFZ.Dretwienie lewej i prawej reki ,sztywnienie i paraliz karku z obu stron takie ze trudno bylo ulozyc sie do snu.Po okolo 3 miesiacach systematycznych wizyt bolesci zostaly zlikwidowane przez Pana Rafala.Nie mialem po pierwszej wizycie problemow z "oblednikiem".Polecam serdecznie uslugi tego gabinetu.Do dzisiaj systematycznie korzystam z ich fachowych rad i masazy.Jeszcze raz polecam Pozdrowienia MarekB. Jeszcze dodam ze nie biore w tej chwili zadnych specjalistycznych tabletek.

Damian Nowy wpis

Damian, 43 lata, wysportowany, trenujący 6x/tygodniu Zdecydowanie ODRADZAM!!! Jako, że negatywna opinia szczególnie wymaga precyzyjnego uzasadnienia, poniżej ze szczegółami opiszę mój przypadek. Pan deklaruje ponad 20-letnią praktykę; niestety nie idzie to w parze z wiedzą i profesjonalizmem. Pan oprócz zwykłego masażu wykonuje kręglarskie sztuczki na odcinku piersiowym, a przed wszystkim - o zgrozo - szyjnym; Pan bez przeprowadzenia jakiekolwiek wywiadu zdrowotnego zaczął ‘nastawiać’ szyję gwałtownymi szarpnięciami w pozycji siedzącej na chwiejnym drewnianym krześle – oprócz umiejętności również sprzęt w ‘gabinecie’ pozostawia wiele do życzenia. W noc po wizycie oraz rankiem następnego dnia pojawiły się u mnie poważne problemy z błędnikiem doprowadzające do zawrotów głowy, odruchów wymiotnych, ciała oblewanego lodowatym potem. Dodatkowo w lewej ręce na całej długości przedramienia pojawiło się uczucie 'martwej' skóry, w lewej stopie - mrowienie. Czas i Sirdalud 'wyciszyły' błędnik, jednak problemy z 'martwą' skórą i mrowieniem utrzymują się już 3 dzień. 100pln za wizytę niby niewiele, biorąc jednak pod uwagę, że sam masaż trwał dokładnie 35 minut to już spory koszt...niestety koszt zdrowotny po wizycie jest jeszcze wyższy. Obecnie jestem po wizycie u neurologa, mam zlecony rezonans magnetyczny odcinka szyjnego oraz przykazanie od lekarza, do bezwładnego stosowania, aby nigdy nie korzystać z niewykwalifikowanych masażystów, którzy jedynie symulują kompetentność, a masaż wykonywać wyłącznie u fizjoterapeutów, którzy ze względu na wykształcenie wiedzą co robią. Na koniec dodam, że dolegliwości naciągniętego mięśnia czworobocznego pleców nie zostały zlikwidowane, natomiast Pan w trakcie rozmowy telefonicznej następnego dnia zmył z siebie odpowiedzialność mówiąc 'przecież deklarował Pan dobre samopoczucie wychodząc z gabinetu'☹

RTn Nowy wpis

I would highly recommend Rafal Machnikowski if you need massage treatment by a professional who knows exactly what they are doing. It is easy to make an appointments which run to time. Reasonable cost for excellent treatment. I recommend without hesitation.

EWA księgowa

Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski - Toruń

• Jak się pracuje w Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski?

Gabinet Masażu Leczniczego Rafał Machnikowski
  • Fasolowa 59