Opinie o Promed Anna Czerniak w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Promed Anna Czerniak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Promed Anna Czerniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promed Anna Czerniak w Lublin

Nikola Nowy wpis

Hejka, również tak czytam te wpisy teraz i zastanawiam się czy to prawda z tym zmienianiem asystentek jak rękawiczki? Chodzi o to, że cos nie mogłam odszukać ogłoszeń, przynajmniej nie z ostatniego czasu. Czy do dziś cos się zmieniło po prostu w tym zakresie? pracują stale osoby?

Asystentka Nowy wpis
@Nikola

Tak w dalszym ciągu pracują stałe osoby :)

@Asystentka

Skoro dalej pracuje ten sam skład to może daj znać, czy wiesz coś o jakichś nowych miejscach pracy, czy się nie otwierają stanowiska. Czasem tak przecież jest, że się firma powiększa np. Nie zapowiada się nic, nie mówią nic?

XYZ Iwona Nowy wpis

Jak można wypisywać takie głupoty, nie wiem czy robi to konkurencja ? Dr. Anna Czerniak w mojej ocenie, to przede wszystkim „ fachowiec „ i tak powinien wyglądać komentarz odnośnie lekarza. Jeśli zaś chodzi o komentarze, byłych pracowników poruszające kwestie finansowe , oraz wymagania stawiane przez pracodawcę , odnoszę wrażenie , jakoby osoby te, nie bardzo radziły sobie z pracą w gabinecie. Asystentka to prawa ręka stomatologa , która wykonuje wszelkie polecenia. Zatem jeśli ktoś jest nastawiony na pracę, a nie tylko roszczenie odnośnie wysokiego zarobku, to polecam Dr.Annę Czerniak.

Cześć, widziałem po wpisach ze inżynier serwisu by chyba potrzebny? Jedna Pani zatrudnieniem się chyba zainteresowała ale ktoś tez celował w 6 tys jako potencjalne wynagrodzenie. I co, trafił? Mam doświadczenie i bym może się przeniósł o ile od kolejnego roku będą przyjęcia i zarobki byłyby nawet wysokie. Jakie narzędzia do pracy są udostępniane? i ogólnie to jak się pracuje?

Odradzam

Nie polecam, firmy promed! Niestety miałam nieprzyjemność pracowania w tej firmie. Straszenie prawnikami za rzeczy, za które się nie odpowiada. Opóźnienia z wypłatami. Bardzo nerwowa i niemiła atmosfera, po krótki czasie człowiek jest wyczerpany psychicznie..

Halina
@Odradzam

O kurczę, ciekawe. A czy opóźnienia w tej firmie, to jest jakaś regularna sprawa, czy jednorazowa? Zawsze jest po czasie? I czy jak trafia już pensja, to cała czy też jakoś w ratach?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Promed Anna Czerniak? Czy kandydat na stanowisko Area Sales Representative powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Właścicielka zmienia asystentki stomatologiczne jak rękawiczki, o czymś to świadczy, żadna długo tam nie wytrzymuje, można się wykończyć psychicznie. Przekonałam się na własnej skórze, a potem słyszałam od dwóch kolejnych osób, które tam pracowały. Pani dr niestety nie potrafi się zmienić. Miesza dzień w dzień życie prywatne z pracą i krzywdzi przez to pracowników. Nie potrafi też zamknąć etapu - rozstanie z pracownikiem, tylko rozsiewa nieprawdziwe informacje do innych osób i gabinetów. Nie potrafi usiąść i porozmawiać, tylko wszystko w nerwach.

Majka
@były pracownik

Naprawdę tak często zmieniają się pracownicy? Ile przeważnie pracują - okres próbny czy dłużej? Rozumiem, że pracownicy sami kończą współpracę?

Patrycja
@Majka

Dzień dobry :) Jestem asystentką w gabinecie na Czumy od roku. Niestety nie wiem jak było wcześniej, jednak pracując od roku mam swoją opinie i jestem zadowolona ze współpracy. Doktor zatrudniając asystentkę NIE WYMAGA doświadczenia, jedynie chęci oraz zaangażowania. Praca od poniedziałku do piątku dwie zmiany 9-14 14-20 (druga zmiana jest zależna od Lekarza, który w tych godzinach przyjmuje pacjentów). Zmiany między nami asystentkami są bez problemu do dogadania :) Gabinet jest jednostanowiskowy, więc to jest ogromny plus, ponieważ nie trzeba biegać w stresie od jednego do drugiego stanowiska. Do obowiązków należy przygotowanie stanowiska pracy, dezynfekcja, sterylizacja narzędzi oraz rejestracja pacjentów.

@Majka

Umowa jak wszędzie - pierwsze 3 miesiące to zlecenie, później umowa o prace. Wypłaty otrzymuje regularnie, zdarza się nawet i wcześniej niż 10tego każdego miesiąca. Jak wspomniałam wcześniej, pracuje tutaj rok i nie spotkałam się z żadnymi nieprzyjemnościami. Jeżeli są jakieś pytania chętnie na nie odpowiem i tutaj i telefonicznie. Fajnie, gdyby opinie nie były fejkowe, ewentualnie jeżeli są prawdziwe - polecam aby w przyszłości pracownik rozmawiał ze swoim pracodawcą o swoich odczuciach w danej firmie, bo wszyscy jesteśmy ludźmi, a fajna atmosfera w pracy jest bardzo ważna, aby obie strony czuły się komfortowo :)

Czy pensja w wysokości 6000 w mieście Poznań jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Inżynier Serwisu?

Tragedia Ciągle spóźnienia, niedotrzymywanie terminów, jakość pracy na bardzo słabym poziomie, właścicielka nie przyjmuje krytyki, pomimo tego że praca jest wykonana miernie

Zofia
@Gość

A twoja opinia to opinia pracownika czy klienta? Pisali tu wcześniej, że wypłaty są nieterminowo. Możesz napisać coś na ten temat? U Ciebie też są opóźnienia?

julita

Bardzo nerwowa atmosera, szefowa wiecznie spóźniona, niezorganizowana, niesprawiedliwe i niesłuszne traktowanie pracowników, wieczny pośpiech, niedoinformowanie, brak możliwości normalnej rozmowy, wszystko w nerwach, brak empatii. Dużo by jeszcze pisać...

Nie polecam
@julita

Dokładnie! Spóźnione wypłaty co miesiąc upomnienia i brak chęci do współpracy z ta panią Dr przez jej szacunek do pracowników!

Kamila
@Nie polecam

Co miesiąc, naprawdę? A nikt nie mówił pracodawcy że wam to przeszkadza? Z reguły wiem, że rozmowy często pomagają. Wysokość pensji chociaż na plus, ile wynosi?

Jarek

W promed wykonałem kompleksowe leczenie zostawiajac u Pani doktor kilka tysięcy złotych, po jakim czasie pojawił się problem z zębami które Pani doktor leczyła, niestety nie była zainteresowana nawet zobaczeniem co się dziej odsyłając mnie z kwitkiem lub umówieniem się na przyszły rok. Nie polecam już tej placówki, są mili jak usługa jest płatna jak coś trzeba poprawić nie maja czasu.

Fake
@Jarek

opinia fejkowa, nie do pomyślenia nawet to co Pan stworzył. Nie pozdrawiam konkurencji

Lidia
@Fake

Fejk? Poważnie konkurencja miałaby się za takie coś zabierać? Aż tak dobre usługi tu są, że nie da się inaczej z tą Panią wygrać czy jak?

Malwira
@Lidia

W coś Pani gra z Panią dr?

Lidia
@Malwira

witam, nie w takim kontekście to było. ;) chodziło o zwyciężanie z konkurencją, bo ją sugerowali. A Pani tu pracuje? Na jakim stanowisku jeśli można spytać?

gość

Dużo informacji o Promed na stronach Internetowych. Moje doświadczenia w korzystaniu z usług nie są pozytywne: jakość wykonania fatalna, mało dokładnie, nieestetycznie, przebarwienia, jakby niedokończone. Ogromna niechęć do jakiejkolwiek poprawy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Promed Anna Czerniak - Lublin

• Jak się pracuje w Promed Anna Czerniak?

Zobacz opinie na temat firmy Promed Anna Czerniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promed Anna Czerniak?

Promed Anna Czerniak
  • Ignacego Czumy 54 lok. 2