Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak w Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

Czy nowo zatrudnione osoby w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Rozpatrzona. Nowy wpis

Nie polecam M. Ratajczaka aby prowadził czyjąś sprawę sądową. To jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)u niego się tylko pieniądze,i nic nie robie w swoim zawodzie.Oszukał mnie i mego syna na pieniądze. Nie polecam takiego prawnika

Nie polecam! Owy pan wziol pieniądze nie zrobił w sprawie nic po czym znikł i nie ma z nim kontaktu już od kilku miesięcy; najgorsze w tym wszystkim jest to że ma moje papiery w oryginale bo zarządał oryginałów nie chciał przyjąć kopii

poszkodowany klient Nowy wpis

UWAGA OSZUST! Zostałem też oszukany przez P. Ratajczaka. Zgłaszam sprawę na policję. Osoby poszkodowane proszone są też o zgłoszenie sprawy na policje w celu złożenia zbiorowego pozwu

Czy po rozmowie w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
pokrzywdzona

nie polecam Kancelarii Radcy Prawnego Marcina Ratajczaka zostałam (usunięte przez administratora) i to widać z tych opinii, że nie tylko ja. nie odbiera telefonu, pisze, że oddzwoni po czym nie odzywa się przez dobre kilka dni. nie prowadzi rzetelnie sprawy. nie polecam !!!! uważajcie

@pokrzywdzona

Może miał powód ważny, spróbuj jeszcze raz. Ja zawsze staram się być wyrozumiała, to tez człowiek, może mu coś wypaść itp.

Rozczarowana
@Bożena

Niestety to nie odosobniony przypadek. Nie odbiera telefonów, kasuje" jak za zboże". Po pieniądze zjawia się wcześniej niż zacznie jakiekolwiek działania i zaraz po tym znika na bardzo długo. Zdecydowanie nie polecam !!!

pokrzywdzona !!!!
@Rozczarowana

nie polecam r.p Marcina Ratajczyka, bardzo utrudniony kontakt telefoniczny wycenił 5000 zł za prowadzenie sprawy , zabrał pieniądze, które musiałam pożyczyć od rodziny nie prowadził od początku w sposób należyty sprawy, nie zabezpieczył odpowiednimi wnioskami sprawy. zdecydowanie NIE POLECAM!!!!! uważajcie na tego Pana!!! widzę, że nie tylko mnie (usunięte przez administratora) !!!! sprawa jest zgłoszona do Izby Dyscyplinarnej w Zielonej Górze , musi się ktoś tym zająć nie można tak wykorzystywać ludzi !!!!zdecydowanie NIE polecam !!! tego prawnika !!!uważajcie !!!!!!

@Rozczarowana

Serio!? O matko, to brzmi kiepsko.. i co teraz? Masz plan co z tym zrobić?

@Rozczarowana

Jeśli to prawda to to nie jest normalne, i podchodzi chyba pod jakiś Paragraf? Coś z tym robisz??

Edyta edy

UWAGA! Nie polecam uslug Prwnika MARCINA RATAJCZAKA. Bylam u niego prosic porade w sprawie spadku(maloletnich dzieci) Porady Prawnej nie uzyskalm Adwokat wykorzystal moja niewiedze ktora zakonczyla sie podpisaniem umowy na kwote 6 tys.zlotych za prowadzenie sprawy. Okazalo sie ze nie potrzebuje Adwokata dowiedzialam sie z internetu ze wystarczy zlozenie wniosku w sadzie (przywrocenie terminu) Skontaktowalam sie z Panem Radca powiedzialam ze czuje sie oszukana i prosilam o zerwanie umowy pan Radca Prawny z podniesionym glosem zgrozil mi (tak grozil) ze zgodzi sie pod warunkim jak wplace mu 100euro (dlaczego Euro) na jego konto . Nie poinformowal mnie ile kosztuje u niego porda ktorej nawet nie uzyskalam dlaczego sprawa jest prosta Prawnik chcial naciagnoc na umowe sam napisalby taki liscik do sadu i byloby po sprwie a 6tys w kieszeni.Ostrzegam wszystkich przd tym PRAWNIKIEM nigdy wiecej nie dam sie wykorzystac.Prosze poczytac inne negatywne opinie o tym panu. UWAZAJ!!!!!!!!!!!!!

Pokrzywdzona
@Edyta edy

Zgadzam się z opinią wyżej. Pan mecenas jest skłonny do przejechania nawet 100 km po swoja należność ale sprawy nie potrafi załatwić do końca. Z perspektywy prosta sprawa i przegrana!!! Szkoda, że tacy ludzie maja nadal prawo wykonywania zawodu. Na sali sądowej zamiast pomagać to tylko ucisza i przytakuję stronie przeciwnej, mało tego mówi, że wszystko można zrobić i tak zrobimy po czym nie odbiera telefonów, oczywiście tych które ma zapisane bo których nie ma zapisanych odbiera po jednym syngnale. Tacy ludzie juz dawno powinni nie pracować w zawodzie, po co mi prawnik który zamiast pomagać tylko przeszkadza i blokuje, bez niego można załatwić więcej!!! OSOBIŚCIE TEZ NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak - Zielona góra krosno odrzańskie słubice żagań

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak?

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ratajczak
  • Os. Osiedle Świerkowe 7B lok. 1