Opinie o Budar Dariusz Wilewski w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Budar Dariusz Wilewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budar Dariusz Wilewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budar Dariusz Wilewski w Wałbrzych

Jarek Nowy wpis

Witam Aktualizacja Właściciel Firmy Dariusz WILEWSKI został Skazany wyrokiem Sądu w Wałbrzychu . za całokształt pracy przekręty i zagrożenia dla konstrukcji i ludzi oraz budynku .

Jarek Nowy wpis

Witam informuję że w chwili obecnej toczą się postępowania wobec właściciela Jeżeli ktokolwiek był (usunięte przez administratora) lub posiada jakie informacje dotyczące Fałszerstw w tym lewych faktur źle wykonanych prac lub zagrożeń wynikających z tych prac proszę o kontakt Lub wpis na forum .

filip

UWAGA !!!!! Jeżeli mieliście do czynienia z tą Firmą , a w jakiś sposób mogła ona wejść w posiadanie waszych danych osobowych to zgłoście to gdzie trzeba. Robią zakupy na cudze dane.

Nik
@filip

To trzeba udowodnić to nie takie proste a przydałoby się złapać na żywo .Ta firma powinna nie istnieć a szefostwo za kanciiarstwa i spaprana robotę siedzieć

JAREK Nowy wpis
@Nik

W mojej sprawie Na mojej inwestycji dowodów jest na ho ho j ieszcze trochę. Cała Inwestycja jest udokumentowana.

@filip

Możesz to w jakiś sposób udokumentować . Był bym bardzo zainteresowany z względu na swoją sprawę.

Witold

Pewni jesteście , że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Budar Dariusz Wilewski.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Jarek

Witam Firmę Budar Dariusza Wilewskiego wraz z jego "cichym" wspólnikiem Panem Jackiem Dylejką Radzę Omijać Z Daleka ! Włąsciciel Oszukuje klientów nie wykonując zleconych prac Zgodnie z Zasadami sztuki budowlanej . Oraz sprzedaje i wystawia Faktury za prace i materiały których nigdy nawet na oczy nie widział . A wiedzę z zakresu materiałów budowlanych posiada lepszą 4-ro Latek. Wykonany remont fundamentów to katastrofa . Prace należy rozpocząć od nowa . Oczywiście całość jest udokumentowana , a niniejszy wpis jest ostrzeżeniem dla osób chcących korzystać z ich usług . Sprawa została skierowana do Sądu i Urzędu skarbowego .

miki
@Jarek

Zgadzam się całkowicie ponieważ mnie też wyrolowali. Prawdę mówiąc firmy budowlane należy sprawdzać pod względem kwalifikacji, żądać papierów kwalifikacyjnych (co było moim i domyślam się że i innych błędem że ich nie wylegitymowałam). Spaprali robotę kasę wzięli i poszli. A że nie za bardzo za fuszerkę chciałam resztę zapłacić to postraszyli mnie mafią. Uważam że wszyscy poszkodowani powinni zażądać odszkodowania. Poza tym firma BUDAR to firma wynajmująca maszyny a nie firma budowlana.

Kris
@miki

Czy to prawda, że zatrudniają głównie pracowników że wschodu? Jaka stawkę płacą?

Jarek
@miki

Miki zakładam że masz umowę a całość możesz udokumentować . Zgłoś to do prokuratury !! Nie masz obowiązku ZAPŁATY !!.

Bolo

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić to szefostwu, może wpłynie na zmianę zachowania?

@Bolo

Na nic nie reagują NIC KOMPLETNIE.

Paulina
@Jj

Sądząc po Twojej opinii wynika, że pracujesz w Budar Dariusz Wilewski. Czy jest coś, co chciałbyś dodać na temat tego, jakim pracodawcą jest ta firma? Jak wyglądają najbliższe plany działu, w którym pracujesz? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

@Paulina

Witaj Paulina NA SZCZĘŚCiE nie jestem i nigdy nie będę ich pracownikiem ! Mimo to miałem wątpliwą okazję 4 mc bezpośrednio współpracować z tą firmą zarówno z "szefem" ( oraz resztą zespołu ) .I mam bardzo wiele uwag co do sposobu zarządzania , nadzorowania i kontroli . Co do samych pracowników nic im nie można zarzucić wykonują polecenia szefa. Zresztą doświadczenie i sposób rozmowy z nim wskazuje że ten człowiek Ich nie szanuje . Mam kilka zdjęć obrazujący jakie zabezpieczenia ( właściwie kompletny ich brak ) stosuje właściciel oczywiście z datą a miejsce mogę wskazać . Gdyby była możliwość tu na forum ich zamieszczenia bym to zrobił NIEZWŁOCZNIE . Osobiście interweniowałem Do samego Właściciela Pana Dariusza Wileckiego Oraz jego " zastępców " o kwestie BHP i nie tylko MIAŁ I MA TO W D>>>> bardzo głęboko niestety bez kompletnego rezultatu .

Jj

Naciągają na kasę pracy umówionej nie wykonują wcale lub stosują zamienniki niezgodne z zawartą umową . Brak nadzoru. Brak podstawowej wiedzy dotyczącej prac budowlanych . Prace prowadzone niezgodnie z przepisami ( jakie byśmy nie wzięli do ręki ) . Naciągacze (usunięte przez administratora) ,Partacze

Kris
@Jj

Na wysokości bez kasków i pasów... Itp. Byle po kosztach.

osoba prywatna

firma nie ma pojęcia o prącach remontowych. Odwalają robotę byle jak biorą pieniądze i nie ma kontaktu z nimi wyłączają telefon. Odradzam współpracę z tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Budar Dariusz Wilewski - Wałbrzych

Budar Dariusz Wilewski
  • Osiedle Robotnicze 6 lok. 3
    58-304 Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042