Opinie o Wróbel Serwis Andrzej Wróbel w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wróbel Serwis Andrzej Wróbel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wróbel Serwis Andrzej Wróbel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wróbel Serwis Andrzej Wróbel w Lublin

Valdi Nowy wpis

Uwaga nie polecam tego warsztatu omijać z daleka. Potrzebowałem wymienić pasek rozrządu który pływa w oleju podając markę auta i co się dzieje itd. właściciel nawet nie wyszedł zza biurka informując mnie że za tydzień jest wolne miejsce i może mnie zapisać.Pomimo że zależało mi na czasie bo auta potrzebuję do jazdy na co dzień, to zapisałem się na podany termin. Czas oczekiwania minął więc przyjechałem do warsztatu i przedstawiłem panu jeszcze raz co chciałbym naprawić.Właściciel powiedział że tak wszystko zrobią jak należy i żeby zostawić auto. Więc oddałem kluczyk a że miałem do domu 20minut drogi postanowiłem wrócić sobie na piechotę. W połowie drogi właściciel zadzwonił do mnie że auta nie naprawią informując mnie że to nie będzie takie proste bo to nie Syrenka i nie mają zacisków do tego auta i to nie takie proste abym się wrócił po auto. Więc się wróciłem zachodząc od razu do drugiego warsztatu obok zapisując się znowu za tydzień oczywiście zapytałem upewniając się czy mają zaciski do rozrządu i czy coś podobnego robili. Zapewnili mnie że tak. Więc poszedłem po kluczyk do auta i przy okazji zapytałem się tego właściciela czy nie można było od razu mi powiedzieć że nie potrafią tego zrobić,a nie musiałem tydzień czekać na darmo tracąc czas bo obok warsztat znowu wyznaczyli mi żebym przyjechał za tydzień. Teraz już wiem że taki pseudo warsztat jak "Wróbel" będę omijał szerokim łukiem bo tam pracują nie poważne osoby !

Mercedes actros

Z tym serwisem same problemy zero informacji o usłudze i kosztach rachunek 100% wyższy jak na innych serwisach brak dialogu i kontaktu w celu polubownego rozwiązania sprawy sprawa w sądzie zapłaciłem im calos 6000 zloty za pierwszy przeglad a oni i tak sprawę do sądu i za 319 złoty odsetek robią koszty zedu 2500 zł nie polecam omijać szeroki łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Wróbel Serwis Andrzej Wróbel - Lublin

• Jak się pracuje w Wróbel Serwis Andrzej Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Wróbel Serwis Andrzej Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wróbel Serwis Andrzej Wróbel
  • Bursaki 19