Phu Motorataj Andrzej Ratajczak

Opinie o Phu Motorataj Andrzej Ratajczak

Odzyskali dane z uszkodzonego sterownika.

Mariusz

NAPRAWA OK

Czarek

robią dobrą robotę

Alicja

fajnie ze tak duzo pozytywow jest od zadowlonych klientow - to tez mimo wszystko cos mowi o firmie, ale nie wiem czemu zaden pracownik sie ostatnio nie wypowiadal jak sie pracuje ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Phu Motorataj Andrzej Ratajczak? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praca we Francji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Klient

Naprawa wykonana dobrze i w zadeklarowanym przez nich terminie. Cena też taka, jak powiedzieli na początku, nie musiałem niczego dopłacać.

xlukas94x

Porządna firma

Klient

Zakupiony sterownik został szybko do mnie wysłany. Dobry kontakt z firmą, odpowiadają szybko na pytania.

Naprawa ok, nie mam uwag

klient z polecenia

Trafiłem do nich z polecenia znajomego i teraz sam ich polecam. Świetna ekipa, która zna się na swojej pracy.

Bardzo polecam!

Antoni

Sprawdzony, dobry zespół.

Yaro

Dobra ekipa. Krótki termin naprawy sterownika.

@Yaro

Krótki to znaczy jaki? I ile trzeba czekać na naprawę? :)

Yaro

@Yaro

A koszty?

Antoni
@Katarzyna

Najlepiej zadzwonić do źródła i zapytać w oparciu o konkretny przypadek.

Przemo

Porządna firma, z dużym doświadczeniem w swojej robocie

Zadzwoniłem do nich z pewnym problem ze sterownikiem i bez problemu mi doradzili, co powinienem zrobić. Nie namawiali mnie na siłę, że muszę sterownik koniecznie do nich przywieźć. Ich objaśnienie, rozwiązało mój problem. Jeszcze raz dziękuję Panu, który ze mną rozmawiał.

Mateusz

Wysłałem do nich ecu do naprawy. Brałem ich trochę w ciemno, bo firmy wówczas nie znałem, ale zdecydowałem się po rozmowie z gościem przez telefon. Nie wciskał kitu, gadał sensownie, fachowo. Naprawa całkiem sprawnie poszła. Niczego nie dopłacałem, ponad to co ustaliliśmy przez telefon.

Polecam!

Tomasz

Konkretny kontakt. Wysyłka sterownika VW LT 2.5 następnego dnia po dokonanej transakcji. Podpięcie bez problemu, wszystko OK

Iwona
@Tomasz

A ile idzie, czym wysyłają?, kurier czy poczta czy jak?

@Iwona

kurier i paczkomat, można też odebrać osobiście

Konrado

Za naprawdę ecu nie zapłaciłem dużo, myślę że cena normalna, uczciwa - podana już na samym początku. Dopłat żadnych nie miałem, wszystko tak, jak zostało uzgodnione. Termin naprawy - 2 dni, więc naprawdę extra. Autko pięknie śmiga, nic się nie dzieje. Trafiłem do nich z polecenia i sam też polecam. Pozdrawiam ekipę.

Bartosz

Naprawa ecu w 2 dni, tak jak obiecali. Cena korzystna, niczego nie musiałem dopłacać. Kontakt fajny, uczciwie mówią co i jak, bez naciągania rzeczywistości.

Michu
@Bartosz

Dokładnie tak, mówią o cenie i terminie naprawy od razu i tego się później tez trzymają.

Michu

Ekipa naprawdę w porządku. Widać, że roboty mają sporo, ale terminów dotrzymują.

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Motorataj Andrzej Ratajczak - Damasławek

• Jak się pracuje w Phu Motorataj Andrzej Ratajczak?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Motorataj Andrzej Ratajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Motorataj Andrzej Ratajczak?

Phu Motorataj Andrzej Ratajczak