Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan w Zwoleń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan w Zwoleń

Klient Nowy wpis

Auto miało cofnięty licznik o prawie 200tys.km.! Zwykli naciągacze, radzę omijać ten pseudo komis szerokim łukiem, oszczędzicie nerwów i pieniędzy.

Gregus Nowy wpis
@Klient

Witam ..Łatwo oceniać kogoś i komuś zniszczyć imię ..Akurat to auto było wstawione do komisu przez klienta żeby właściciel go sprzedał..Zapewniono go , że wszystko jest ok .. W,w dostał tylko rykoszetem , że chciał pomóc ... AUTA Należące do właściciela są wiarygodne ..

rad Nowy wpis
@Klient

Dzień dobry. Jako potencjalny Klient tego komisu proszę o informacje, skąd wiadomo, że był cofnięty licznik ? I Czy komis miał coś z tym wspólnego ? Dziękuję.

Potencjalny klient

Zalecam omijać szerokim łukiem AUTO HANDEL ZWOLEŃ, www.Nord-Bil.pl., ul. Jana Pawła II nr 54. Dlaczego? Odpowiadam. Kiedy zadzwoniłem z prośbą o udostępnienie nr-u VIN auta, którym byłem zainteresowany, notabene BMW 1, E87, usłyszałem pytanie "....do czego Panu VIN, co Pan chce sprawdzać, a może tym autem jeździł ktoś kogo nie było stać na serwis w BMW....." po czym nazwał mnie frajerem i kazał mi się bujać. No cóż widać, że właściciel jest mocno sfrustrowany a i z ogładą jest na bakier. W związku z powyższym mili Państwo omijajcie tego ćwoka bo albo kupicie to co on chce i za ile chce a jak będziecie mieli niewygodne pytania to będziecie frajerami. Wolę być jednak frajerem niż jego klientem.

Patryk Nowy wpis
@Potencjalny klient

Byłem widziałem, oglądałem. Kiedyś potraktował mnie podobnie bo zapytałem o grubość lakieru. On jest ustawiony pod klientów bez najmniejszych wymagań. To widać po szrotach, których tam nawstawiał.

Jgc

Ostrzegam (usunięte przez administratora) na rocznikach kupiłem auto z 2009roku a po dokonaniu transakcji okazało się że auto jest z 2006 .dzwoniąc do właściciela komisu z wyjaśnieniem udaje że nic niewie na ten temat i po chwili hamskiej rozmowy rozłącza się i brak kontaktu

Kupujący

Super Auta miła obsługa.Polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno

(usunięte przez administratora) Auto 100% bezwypadkowe, a cały bok robiony, różne daty szyb. Silnik igła, a trzęsie jak...

Xy

Jak się niema miedzi to się na (usunięte przez administratora) siedzi, Nowe auta są w salonach, a wymogi przerastają budżet....

Biber

Ostrzegam auta klepane, silniki klejone po zakupie i wyjeździe za bramę szrot jest twój bez możliwości zwrotu i problem jest twój .odradzam zakup w tym komisie i przestrzegam .zresztą ten który zakupił pojazd u tego pana napewno żałuję .brak komentarzy świadczy o ciągłym usuwaniu przez firmy na zlecenie tego pana

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan - Zwoleń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Nord-Bil Piotr Kajdan
  • Aleja Jana Pawła Ii 54