Opinie o Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski w Swarzędz

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ona. Nowy wpis

Zdecydowanie rezygnują sami, nie słyszałam raczej o kimś kto został zwolniony.

Były pracownik Nowy wpis

Warunki pracy tragedia, zimno, brudno, brak miejsca, zeby sie ogrzać trzeba palić w piecu, który stoi MIEDZY KARTONAMI, bhp w tej firmie leży, brak oświetlenia, po towar chodzi sie do namiotu i na poddasze zewnętrznymi schodami, w zimę są oblodzone wiec łatwo o wypadek, w toalecie woda zima zamarza. Dla Tomasza towar i utarg jest najważniejszy, pracowników traktuje jak psy, jak swoja własność

Były pracownik Nowy wpis

Dodatkowo wynagrodzenie to jakiś żart, podstawa plus premia, którą pracodawca może z łatwością regulować wg własnego widzi mi sie.

Nie polecam

Tragiczne warunki pracy brudno, zimno niebezpiecznie, brak jakichkolwiek udogodnień. Zarówno biuro, jak i magazyn są niedostosowane do pracy. Niesprawiedliwe traktowanie pracowników, nieuczciwe wynagrodzenie, towar marnej jakości.

Pracowałam w @Pracodawca jako podwykonawca. Nie dosyć, że Tomasz Wolski szukał tylko pretekstu żeby obciąć wynagrodzenie, zwlekał z płatnościami, to chłopakom którzy pracowali w magazynie kazał palić w piecu!! Ludzie przychodzili zimą do pracy i zaczynali kompletować zamówienia w temperaturze minus 15 stopni!!! Krytykował włączanie kaloryferów w toaletach twierdząc, że potrzeby zalatwić można szybko a do tego ciepło nie jest potrzebne!!! TRAGEDIA !!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski?

Aneta

wobec poprzedniej opinii gdzie klient chwalił Panią z obsługi zastanawiam się teraz jak praca na takim stanowisku tu w firmie wygląda i w jaki sposób mogłaby być wynagradzana czy wiadomo? ile osób w zasadzie jest tu potrzebnych w biurze i obecne to jaki staż pracy mają za sobą?

Odp.
@Aneta

Aneto, ciągła rotacja nikt tam za długo nie pracuje, warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia, brud, zimno.

Co jaki czas w Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

O podwyżkę nie należy się upominać, najlepiej o nic nie prosić. Należy być wdzięcznym za możliwość pracy.

Tomasz

Tragedia, pracownicy muszą jeździć sami po węgiel i drewno aby napalić w piecu który grzeje jedno pomieszczenie. Reszta nie ogrzewana podobnie jak namiot z brezentu. Zimą pracowaliśmy w temp. 1-2 stopni lub w namiocie na mrozie. Towar w kartonach poustawiany w takich ilościach, że brak przejść. W pomieszczeniach brak wentylacji - to jest garaż! Brak odzieży roboczej, brak ekwiwalentu za pranie. Brak jakichkolwiek benefitów. Brak organizacji, systemu. DRAMAT!!

Nicko
@Tomasz

I to jest właściwa i prawdziwa opinia o tej firmie... Chińszczyzna miernej jakości. Właściciel ? Szef? Właściwie to nie wiadomo jak go nazwać?

Sławomir

Próbowałem dodać opinię na Allegro ale niestety już nie mogłem ,więc piszę w tym miejscu. Jestem zaszokowany pozytywnie obsługą z tej firmy .Miałem kłopot z wylewką do baterii i po rozmowie telefonicznej bez żadnych problemów , przesyłania uszkodzonej , otrzymałem w ciągu 2 dni nową .Wielka klasa Pani z obsługi ,szacun i podziękowanie .Myślałem że w tym kraju już nikt mnie mile nie zaskoczy , ale się myliłem .Są jeszcze firmy szanujące klienta.

Dariusz

To jest jakieś nieporozumienie, Firma sprzedaje wybrakowany towar, zardzewiały i brudny. Reklamacje nie są uznawane a jeśli Pan Tomasz - szef, zwany przez podwładnych Bobem zdecyduje, że uznaje reklamacje, zwrot kosztów ciągnie się miesiącami. To że ceny są konkurencyjne wynika jedynie z niskiej jakości towaru. Współpracowałam z tą firmą rok i każda z dostarczanych przesyłek zawierała błedne towary, które po 3 miesiącach nadawały się do wyrzucenia. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski - Swarzędz

• Jak się pracuje w Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Tomasz Wolski Boston Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tomasz Wolski
  • Różana 3