Opinie o Plandeki Samuel Świerczyński w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Plandeki Samuel Świerczyński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Plandeki Samuel Świerczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plandeki Samuel Świerczyński w Radom

Nie polecam oszusta

Odradzam mega oszust po zamówieniu plandeki na wymiar przyszło nie to jakoś wykonania masakra poprzepalane dziury brudne poplamione itd. Na koniec usłyszałem zamówiłeś zapłaciłeś nie chcę mi się z tobom rozmawiać bezczelny (usunięte przez administratora)

@Nie polecam oszusta

Bezczelny człowiek rozłącza telefon, nie chce rozwiązać problemu. Mniema o sobie że jest super tylko inni są (usunięte przez administratora). Jak ma już kasę to reszta w (usunięte przez administratora) produkcja i czas przesyłki masakra jakość i dbałość o produkt oraz wykonanie beznadziejna.

Niektóre komentarze odnoszą się kontaktu telefonicznego. Odniosłam wrażenie, że opinie dotyczą kontaktu bezpośredniego z samym właścicielem. To do niego się dzwoni w razie problemów z kontaktem? Nikt do obsługi klientów nie jest zatrudniony?

Nie polecam oszusta

@Nie polecam oszusta

Robot Nowy wpis

Wszystko ok poza kolorem i terminem dostawy pozatym polecam,jakość Ok i wykonanie rowniez

Agnieszka Nowy wpis

Konkretna firma z dobrą ceną? Tak pisał jeden z klientów kiedyś, a co z wypłatą, też taka zadowalająca? Widziałam, że ktoś pytał o pożyczki dla pracowników i to właśnie zaczęło zastanawiać. Jakie średnie widełki mogliby tu mieć w takim razie? Faktycznie trzeba byłoby decydować się na jakieś pożyczki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Plandeki Samuel Świerczyński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Wojciech

bardzo konkretna firma, a ceny lepszej nie znalazłem nigdzie!!!!! Bardzo polecam

nataaxv

Firma godna polecenia

Irena
@nataaxv

A co u nich robiłeś tak w ogóle, co?

polak ze wsi

Moja opinia jest pozytywna

Irena
@polak ze wsi

Towar był cały wszystko ok? Bo tutaj ludzie piszą takie rzeczy ze tylko czarne scenariusze przychodzą do głowy jak się coś chce zamówić

Naiwny

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Od 2 m-cy towar zwrócony (dziury w plandece) a pieniądze nie!!!!!!!! Nie odbiera telefonów, na sms-y i e-maile nie odpowiada. Z dala omijać takiego biznesmena!!! I ten portal jemu sprzyja. Mój poprzedni komentarz, sprzed m-ca się nie ukazał. Dlaczego?

zamawiajacy

wszystko wg.mojego zamówienia dobrze ,zapomniałem zyczyc wesołych swiat i szczesliwego nowego roku pozdrawiam

henryk

wszystko jak w najlepszym porzadku,,zawsze bede polecał tego fachowca ,,,UWAG BRAK !

ZADOWOLONY KLIENT

PLANDEKA ZROBIONA IDEALNIE, PRZETESTOWANA POLECAM NISKIE CENY, SZYBKA OBSLUGA

leg

polecam zamawiac tutaj,materiał wysokiej klasy,niskie ceny miła obsługa,dobry kontakt,,,

lorak
@leg

materiał wysokiej klasy ceny dostepne i konkurencyjne

Kraft

Plandeka nie w tym kolorze co zamawiałem.Telefon po 30 razach wreszcie podjęty….chamstwo ….i oszustwo.Nie ma o czym gadać. Świństwo.

JAREK

PEŁNA PERFEKCJA,KONKURENCYJNE CENY I MATERIAŁ WYSOKIEJ KLASY,,,MIŁA I SOLIDNA OBSŁUGA KLIENTA,DOBRY KONTAKT,,,

walsoraj adjoh

dodatkowo chciałbym dodac ze nie ma problemu z kontaktem ,jezeli nie odbiera /bo zajety/ to zawsze wczesniej czy pózniej oddzwoni co jest bardzo dobra cecha,,polecam,polecam,polecam a co najwazniejsze to zawsze gotów do załatwienia sprawy i przyjecia zlecenia,,od powaznych i rzeczowych klientów ,,,,moja opinia jest po długiej współpracy ,,,i korzystaniu z w/w usług,,,polecam,polecam,polecam

walsoraj adjoh

ZDECYDOWANIE POLECAM FIRME P.SAMUELA ,ZAMÓWIŁEM DUZO RÓŻNYCH PLANDEK WG WŁASNEGO PROJEKTU,WSZYSTKO ZOSTAŁO WYKONANE PERFEKCYJNIE,WYSYŁKA NA PALECIE BEZ ZASTRZEZEN JAK I SPOSÓB ROZLICZEN,DODATKOWO CHCIAŁBYM DODAC ZE FIRMA POSIADA BARDZO DUZY WYBÓR MATERIAŁU PLANDEKOWEGO RENOMOWANYCH FIRM, A CO JEST NAJWAZNIEJSZE TO CENA,,CENA JEST BARDZO UMIARKOWANA I BARDZO KORZYSTNA DLA ZAMAWIAJACEGO /po prostu mozna negocjowac z korzyscia dla klienta/POLECAM,POLECAM,POLECAM 100%POZYTYW

j.

NIE POLECAM!!! Folia przyszła popękana i porysowana. Po odbiorze towaru brak kontaktu ze sprzedającym. Nie odpisuje na żadne wiadomości.

jurekr

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Wszystko załatwiłem SMS. Plandeka gruba, wymiary ok, terminowość na 5. Zdecydowanie polecam.

Jarek

Odradzam zakupów w tej firmie. Zamówiłem 2szt plandek(na kontener hakowy). Po długim czasie oczekiwania ponad 3 tygodnie(byłem o tym poinformowany wcześniej) Przyszły mi plandeki słabe jakościowo(sklejane z kilku - nie były to z jednolitego materiału). i do tego brakowało kluczowego elementu - "rękawa" na rurę do zwijania. O czym było napisane w zamówieniu. Po "ciężkiej" rozmowie z chyba jakimś pracownikiem - nie wiem. Doszliśmy do porozumienia że błąd jest po ich stronie i że go naprawią. Tydzień czekałem na plandeki z powrotem i przyszła tak zwana fuszerka. Nie dostałem "nowych" plandek z rękawem tylko rękaw doklejony jednostronnie, niechlujnie do tych poprzednich co uniemożliwia zamontowania rury w wzgląd bezpieczeństwa. Pan oczywiście nie odbiera telefonu i nie widzi problemu. NIE POLECAM!!!!

Andi020

Dobry kontakt szybka realizacja zgodna z zamówieniem. Plandeki rewelacja! Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Plandeki Samuel Świerczyński - Radom

• Jak się pracuje w Plandeki Samuel Świerczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Plandeki Samuel Świerczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plandeki Samuel Świerczyński?

Plandeki Samuel Świerczyński
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Biznesowa 4
    26-600 Radom