Opinie o Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica w Leszno

@Anonimus Nowy wpis

Szkoda że tak źle poszło i naprawdę jestem rozczarowany po wysłaniu maile z zapytaniem czy ma terenie szkoły gdzie odbywają się zajęcia znajduje się maszyna domowej, herbaty itd, czy może trzeba swoje przynieść aby mieć na cały dzień. Pani Agnieszka zamiast odpisać to podzieliła się tym mailem z wykładowcą P. Jackiem gdzie pan Jacek przed wszystkimi w klasie nie raz ale kilka razy zaczął zwracać się do mnie nie po imieniu jak powinien tylko ty wariacie, ty psychicznie chory. Dziwiło mnie to strasznie że resztę klasy po imieniu wołał a na mnie takie słowa, i różna to że spytałem tylko pytanie - „czy na terenie szkoły znajduje się maszyna do kawy” Szkoda i jestem zaskoczony, Pan Jacek jak i Pani Agnieszka się bardzo nie profesjonalnie zachowali. Jestem w szoku i szkoda bo TAK chciałem skończyć i otrzymać moje stopnie - ale coś człowiek może dobrze kogoś zranić!!!! Wielkie szkoda!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica? Można dołączyć rodzinę?

Miro Nowy wpis

Bardzo dobry kurs. Ogrom wiedzy. Bardzo dużo praktyki. Pan Jacek wszystko super tłumaczy, przygląda się i jeśli coś jest nie tak to po raz kolejny pokaże, pomoże i wytłumaczy. Mogę szczerze polecić ten kurs. Cieszę się że tam trafiłem i że mogę się rozwijać pod okiem Pana Jacka.

Na jakie wsparcie w Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jola Nowy wpis

W firmie pracują w przeważającej większości mężczyźni, nie mamy kobiet w ciąży w zespole.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica kandydat na stanowisko Szukam pracownika ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Lidia

Miałam zapytać o pracę w firmie, czy przyjmują teraz trenerów do prowadzenia zajęć.Ale trochę jestem w szoku tymi wpisami, proszę pracowników o głos, jak się układają relacje w firmie? też słyszycie takie słowa pod swoim adresem?

Jola
@Lidia

Nie poszukujemy nikogo do pracy od dawna, nie wiem o co Pani chodzi?

Jacek
@Lidia

Relacje są bardzo poprawne, współpraca od lat przebiega wzorowo w każdej kwestii. Pełen profesjonalizm. W każdym temacie bez problemu można rozmawiać. Szacunek do pracownika ponad wszystko!

Elżbieta
@Jola

Od jak dawna? Czyli w najbliższym czasie nie ma szans na powiększanie u was zespołu?

Jola
@Elżbieta

Niestety nie ma w planach powiększenia Zespołu.

Jacek

Polecam kurs organizowany przez Akademię Medica. Profesjonalne podejście do nauki, dużo praktyki. Bardzo miła obsługa i wysoce wykwalifikowana kadra nauczycielska.kurs godny swojej ceny.

Agnieszka
@Jacek

Niestety, ciągle przesuwają terminy, poczekam jeszcze tydzien i podziękuje za ich kurs

Akademia Medica
@Agnieszka

Co za bzdura, kurs w Akademii Medica rozpoczął się 26.09.20 więc pewnie zapisała się,,Pani, Fus w Biostudio. Bo to tam kursy są przesuwane z miesiąca na miesiąc. Opanuj się czlowieku marny i przestań wypisywać te bzdury. Ostrzegam cie po raz ostatni!!!

Artur

Polecam z całego serca wszystkim , którzy chcą nauczyć się rzetelnie masażu, kurs w Akademii Medica. Ukończyłem kurs w lipcu, szkolenie było bardzo mocno skierowane na praktyczną naukę masażu, od drugich zajęć zaczęliśmy ćwiczyć i tak było do końca kursu, bez niepotrzebnych przerw i obijania się. Dużo materiałów dydaktycznych, bardzo dobre warunki i świetny wykładowca z ogromnym doświadczeniem. Ja robiłem kurs we Wrocławiu a mój kolega w Warszawie i dokładnie ma takie samo zdanie. Polecamy! ps. Ten pan Karol to chyba nie zapisywał się na kurs w tej szkole, bo przed szkoleniem zanim grupa się nie skonstruuje , nie wpłaca się tam żadnych zaliczek, a feedback jest rewelacyjny, odpisują na wszystkie e-maile i odbierają telefony bez przerwy lub oddzwaniają bez zbędnej zwłoki. Ludzie opanujcie się z tymi nieprawdziwymi opiniami, po co to robić? Pamiętajcie ,,co wysyłacie to do was wraca!,, Karma się to nazywa.Więcej życzliwości a wszystkim będzie lepiej. W dzisiejszym świecie mowy nienawiści skupmy się na tym co , powinniśmy robić lepiej dla innych a nie podkopujmy innym dołów pod nogami bezpodstawnie. Będziemy wtedy wszyscy zdrowsi.

Karol

Odradzam, przesuwaja zajęcia w ogóle nie odbieraja telefonów biora tylko zaliczki a jest problem z rozpoczęciem zajęc prosiłem o odpisanie na emaila to nie odpisują maja gdzies kursantów lepiej rozejrzec sie za inna szkołą ja juz nie bedę czekać a nie wiem czy zwrocą mi zaliczkę

Akademia Medica
@Karol

Pan Karol to chyba pomylił firmy, ponieważ my w przeciwieństwie do firmy z której Pan pisze nie pobieramy zaliczek na kurs to pierwsze wymyślone kłamstwo, po drugie telefony odbieramy zawsze a na e-maile odpowiadamy bez zwłoki. Nie wiem czemu to ma służyć!? Radzę jednak aby Pan Adam i pan Paweł , zajęli się pracą w swoim grajdole, bo będziemy musieli spotkać się w mniej przyjemnym miejscu. Nie pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica - Leszno

Górecka Agnieszka Akademia Rozwoju Zawodowego Medica
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Warszawska 21
    05-084 Leszno