DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,

Toruń

Opinie o DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,

Noemi

Jeździ ktoś u nich na trasie Polska -Anglia? Gdzie dokładnie się tam jeździ. Przejeżdża się przez ten port wzbogacony kulturowo?

Damian

Koniu jestem z Grodkowa. Szukam na podwójną od nowego roku. Wyjazdy na 38 dni. Kasa po każdym zjeździe. Do ręki 10tys. przewierty.adamczuk@wp.pl

Brzeg /opolskie

Koniu a gdzie mieszkasz?

Koniu

Ja jak nie znajdę roboty w D blisko granicy to też chyba tam pójdę

dusiu

Ja już mam jakieś doświadczenie ale z naczepą nie jeździłem jeszcze.

Koniu

Ale dwóch bez praktyki nie może razem jeździć, dostaniesz już starego z doświadczeniem.Zarobki 5500 to dla tych co na łikendy zjeźdżaja na 2 /1 mniej tylko nie wiem ile

dusiu

To prawda to co napisałeś o kasie za ściągnięcie kierowcy też tak słyszałem.Ja nie pracuje a tylko szukam kogoś kto by poszedł ze mną jeździć.

Koniu

A to cię źle zrozumiałem,myślałem,ze już tam pracujesz i szukasz kogoś do podwójnej bo podobno za ściągnięcie do firmy kierowcy dostają 500z.

dusiu

Dokładnie nie wiem ale kierowca z którym kiedyś pisałem mówił ze koło 5500 można wyciągnąć.

Koniu

Dusiu może ty mi napiszesz ile tam można zarobić w systemie 2/1?

dusiu

Ktos może chętny na podwójną obsadę do duvenbecka.Szukam kolegi do podwójnej,jestem z lubuskiego z Żagania.email mój Lulta@wp.pl.

?

To w końcu ile w systemie 2/1 można zarobić?

Klejnot

Ktoś kto nie jeździł u dziadtransow za fracht lub km to będzie narzekał na Duvena .że mało kasy. W skali roku wyjdzie to samo co u dziada za "sustke" Mi pasuje i złego słowa nie powiem.

?

Czy oprócz systemu 2/1, 3/1 do Born można jeździć w systemie 5 na weekend?

DUV ECO albo nie ECO

Kamilek, Schowaj się z tymi swoimi wypocinami ponieważ internet jest zalany twoimi jakże "madrymi" wypowiedziami. Nie obrażaj ludzi od idiotów bo sam na takiego zakrawasz. Zarobiłeś juz na ludziach tysiące złotych i nie potrafisz w trakcie "rekrutacji" ocenić kto się nadaje do pracy? Nie będę krytykował firmy bo jest ok ale nigdy (choć byłem w biurze juz wiele raz) nie zaproponowano mi herbaty. I popraw swoje wypowiedzi ponieważ mimo iż szczycisz się ze znasz języki nie potrafisz pisać zrozumiałe we własnym ojczystym. Popracuj nad interpunkcja budowanych przez ciebie zdań. A wiec kierownica w łapę i odstaw telefon bo Born daleko....

Marecki

cześć Jestem świeżo po kursie.Daj jakiś namiar na siebie , napisz na marekpuszek@o2.pl

Raul

Odradzam ! Z doświadczenia 2 osób które pracowały: - bałagan - trudność w odzyskaniu kasy po wypowiedzeniu umowy -spanie w aucie -ludzie przychodzą i odchodzą- ciągła rotacja

ojeju

-płacą zawsze puntualnie -maja dodatki za staż, do urlopu i na święta -zwracaja za dojazdy do pracy -gdy zdarzy sie jakas stłuczka, to nie leca po pensji -masz wsparcie techniczne i serwisowe, nie musisz samemu zmieniać opon Także lepiej chyba pracować u kogoś solidnego, niz u takiego co 7 na reke obieca, a połowę ściągnie na zaś?

ktosik
@ojeju 13.02.2017 16:51

Solidni płacą pełne diety, a nie przykrajają do jakiś dziwnych dniówek, jak kiedyś Dask. 120 zł dniówki i podstawa. Żenada. Za takie pieniądze, niech sami jeżdżą.

ojeju
@ktosik 16.08.2017 23:38

@ktosik, możesz jeździć w dziadtransie na kilometrówce - ale czy się stoi, czy w kabinie na rozładunku lezy - dieta się należy : >

ktosik

Byłem u ich na rozmowie we wrocławiu tydzień temu. Proponowali podstawę +140 zł diety na międzynarodówce w podwójnej obsadzie na Holandie, w sysemie 3/1. Czyli wychodzi 4.200 zł -około. Płaca słaba jak za taka orke. |I jeszcze rygory. Nie palić tytoniu w kabinie, zakaz wożenia kanistrów nawet po płynie do spryskiwaczy, itp. O ndodatku za spanie zapomnij

Chcesz wypowiedzieć się o firmie DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O., - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O.,