"Szanowny" Pan Izydordek w ogóle nie powinien brać się za deweloperkę. Mieszkania przy ul. Spółdzielczej w Garbach sprzedane na szybko, później nic z nimi nie robi. Nie ma założonej wspólnoty, woda na poszczególne mieszkania i ich właścicieli została przepisana dopiero w roku 2026, gdzie pierwsze mieszkania zostały zakupione w 2023 roku. Nie wspominając o sprzątaniu klatek, które to sprzątają sami mieszkańcy. Elewacja budynku pozostawia wiele do życzenia w zacienionych miejscach, gdzie po terminie oddania budynku do użytkowania nie powinno to tak wyglądać. Teren wokół, w tym wiata na śmieci w opłakanym stanie. Deweloper zmienił zamek z tyłu wiaty śmietnikowej więc właściciele bloku nie mogą jej zamknąć. Pan Izydordek nie panuje nad sposobem wywożenia śmieci, przez to kubły są wiecznie na zewnątrz, a właściciele nie mają już siły na to wszystko. Nie polecam tego jegomościa.