Opinie o Lux Trans Konrad Waszkiewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lux Trans Konrad Waszkiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lux Trans Konrad Waszkiewicz o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Trans Konrad Waszkiewicz w Białystok

Kiero

Dajcie ogloszenie na olx praca albo fecbook Szeczecin napewno najszybcjej tam znajdziecie osoby zaimteresowane pozwem zbiorowym. Nadal daja ogloszenia ze zarobki 9-11tys zostawcie go w samych gaciach zeby musial zapier---c ná zmywaku! Nauðsyn air wyplacac pieniadze za þau ciezka praca!!!!

@Kiero

jeżeli nie otrzymałeś wynagrodzenia, prosze o kontakt ma @ pozewz@gmail.com w styczniu mieli nam wypłacić pieniądze a jedynie co otrzymaliśmy to groźby karami. chcemy z mężem zrobić pozew zbiorowy, ale do tego trzeba więcej niz 1 osoba.

Do pozew
@pozew

Kontaktujcie sie z irkiem jego adwokat zajmuje sie ta sprawa ma kilka juz poszkodowanych. Niezapomnijcie o pani annie b.bo tez zamieszana jest w naciaganie í machloiki z umowami niech tez odpowie za te nasmiewanie sie icwaniakowanie do ludzi

@Do pozew

A mogę wiedzieć, kto to jest irek?

Poz
@pozew

Byly pracownik jak chcesz í jestes ze szczecina sam ci namiar jego adwokata

@Poz

trójmiasto, ale zawsze lepiej sie zgadać więc chetnie

@pozew

Kancelaria adwokacka Mazurkiewicz i cieszyński i wspulnicy klonowica 30/1 szczecin oni zajmują się poszkodowanymi przez rodzinkę waszk.

Zuzanna
@Kiero

Niby z jakiego powodu? Jeśli coś poważnego dzieje się w firmie to proszę o info!!

@Kiero

Jakoś dziesiątki innych kurierów bez problemu doręczają wszystkie paczki i wystawiają faktury na kwoty opisane w ogłoszeniu, chętnie udostępnimy dane osobom zainteresowanym. Jak na 80 czy 100 pobranych paczek doręczało się po 20-30 to nie ma co się dziwić, że wynagrodzenie jest kilkukrotnie niższe. Pozdrawiam

@Pozew

Panie Irku, po błędach ortograficznych wnioskuję, że to Pan pisał. Dlaczego nie podpisze się Pan pod komentarzem? Czy boi się Pan ujawnienia nieprawidłowości jakie miały miejsce w trakcie Pana pracy? Chętnie udostępnie wszystkie dane. Proszę pamietąć, że to co Pan robi to pomówienia, które szkodzą wizerunkowi mojej firmy. Kontorola z PIP, którą Pan nasłał nie wykazała większych nieprawidłowości- chętnie udostępnie wyniki przeprowadzonej kontroli osobom zainteresowowanym. Zapraszam do biura Białystok ul. Kaszmirowa 2- nie mam nic do ukrycia. Pozdrawiam

@pozew

Pani Joanno proszę podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem. Dlaczego używa Pani pseudonimów do oczerniania mojej firmy? Czy boi się czegoś Pani lub ma coś do ukrycia? To może ja przytoczę kilka faktów: - notoryczne spóźnienia do pracy i dezorganizacja harmonogramu podstawień pod rampę załadunkową innych kurierów - brak podjęcia próby doręczenia 58 paczek w dniu 16.12.2021 (skuteczność tego dnia 67,42%) - brak podjęcia próby doręczenia 104 paczek w dniu 20.12.2021 (skuteczność tego dnia 48,51% - brawo najniższa w historii naszej firmy) - brak stawienia się do pracy w pracujące soboty 4.12.2021 oraz 18.12.2021r - ludzie czekali na prezenty zamówione przed świętami, ale nie dostali ich ponieważ Pani się nie chciało przyjść do pracy, później Ci ludzie składają reklamacje a koszty odszkodowań są przerzucane na kuriera - normalna praktyka stosowana we wszystich firmach kurierskich. - wreszcie brak podstawienia się po paczki w dniach 27-31.12.2021r. Widać jakość i podejście Pani do bardzo odpowiedzialnej pracy jaką jest doręczanie paczek pocztowych. Czyszczenie rejonu z zaległości, które Pani zrobiła ponieważ nie chciało się Pani normalnie pracować zajęło kilka dobrych dni innym kurierom ( pochłonęło też duże sumy pieniędzy na organizowanie na szybko dodatkowych aut i kurierów i to wszystko w najważniejszym okresie w roku w Grudniu, kiedy klienci czekają na zamówione prezenty itp. ) a później zdziwienie, że wynagrodzenie zostało obniżone z uwagi na niską skuteczność a w końcu zostały nałożone kary za zerwanie umowy z winy podwykonawcy i wyzywanie od (usunięte przez administratora) i złodziei pod fake nickami. A gdzie nasze koszty poniesione na ratowanie sytuacji spowodowanej przez Pani niepoważne podejście do powierzonych obowiązków??

Poszkodowany sprawa na policji

Nie wypłaca pieniędzy oferuje stawki wysokie potem się okazuje że wymyślą jakas skuteczność i zasowasz za darmo niemożna się uwolnić od tej firmy bo straszy karami uciekać od tej firmy

@Poszkodowany sprawa na policji

Witam, chcemy wnieść pozew o niewypłacenie należności przez tą firme. Bardzo proszę o kontakt na @ pozewz@gmail.com Na chwilę obecną umowa wraz z opisem sytuacji jest rozpatrywana przez adwokata

@Poszkodowany sprawa na policji

Niestety obniżanie stawki za niską skuteczność doręczeń to standard w każdej firmie kurierskiej. Z resztą w umowie poświęcony jest temu cały załącznik. Pozdrawiam

jaToja

Widziałam ogłoszenie na stanowisko sekretarka- rekruter w Białymstoku. Czytając opinie widzę że jest nieciekawie w tej firmie. Może ktoś coś powiedzieć na temat tego stanowiska?

Barbara
@jaToja

To jeszcze do końca Cię nie odstraszyły te opinie że tak dopytujesz? To chyba ta oferta jakaś atrakcyjna, czy co?

@Barbara

Te opinie wysmarowane przez 2-3 osoby, które nieudolnie wykonywały swoją pracę, dostały kary zgodnie z zawartymi umowami i teraz próbują anonimowo odgryźć się w internecie?

@jaToja

Szanowny kandydacie niestety rekrutacja na to stanowisko się zakończyła, ale chętnie zaproszę na kawę do naszej siedziby, ponieważ niebawem będziemy powiększać nasz zespół . BIałystok ul. Kaszmirowa 2, absolutnie nie mamy nic do ukrycia i można się przekonać jaka jest atmosfera w firmie. Jeśli chodzi o komentarze to proszę zwrócić uwagę, że wszystkie są anonimowe, osoba która robi nam antyreklamę nie ma odwagi podpisać się z imienia i nazwiska. Dlaczego tak jest? Już tłumaczę. Nasza firma zajmuje się ciężkim biznesem jakim jest doręczanie paczek pocztowych i kurierskich. Działamy na dużą skalę, w 2021 roku doręczyliśmy łącznie kilka milionów przesyłek. Jesteśmy jednym z największych w Polsce podwykonawców takich firm jak m.in. Poczta Polska. Bardzo prawdopodobne, że w miastach takich jak np. Białystok, Warszawa, Szczecin, Gdańsk i wiele wiele innych Ty lub ktoś z Twoich znajomych dostał paczkę doręczoną przez naszego kuriera. Aby doręczyć tak duża liczbę punktów zatrudniamy w tej chwili kilkaset osób. Niestety w obecnych czasach gdzie prawo chroni pracownika, a nie pracodawcę wielu pracowników uważa, że wszystko im się należy. Gdy obetniemy im z pensji np. 100 zł w związku z tym, że używali auta służbowego do celów prywatnych bez poinformowania nas o tym zaczynają się problemy i narzekanie na pracodawcę. Kiedy pracownik uszkodzi filtr oleju i kontyunuuję jazdę autem służbowym pomimo, że cały olej z silnika wyciekł i po kilkuset metrach silnik się zatarł a jego remont kosztuje od 10 do 15 tysięcy zł próbujemy zawrzeć z takim pracownikiem ugodę, pokryć większą część strat, resztę rozłożyć na raty, ale pracownik nie chce o tym słyszeć, Pomimo, że użytkował samochód w sposób nieprawidłowy woli rzucić pracę i nasmarować kilka negatywnych komentarzy pod fake nickami. Wreszcie były też osoby, które pomimo tego, że prowadzą działalność transportową, wstawiają u nas od 1 do kilku busów i realizują usługę, niejednokrotnie zrywały umowę z dnia na dzień , nie stawiały się w pracy lub doręczały paczki ze skutecznością w granicach 50-70% !! W tej chwili wymogi to od 90 do 96%. Z drugiej strony czy zdażyło się Panu/Pani zamówić przesyłkę z ważną zawartością i nie dostać jej w terminie? Obniżanie wynagrodzenia i kary za brak próby doręczania to normalna praktyka w firmach kurierskich aby kurierzy starali się jak najwięcej paczek doręczać, a nie robić awizo lub powtórne doręczenie. Później było ździwienie, że nakładane zostały kary lub wynagrodzenie zostało zmniejszone z uwagi na niską skuteczność doręczeń. Wszystko warunkuje umowa, nikt natomiast nie poszedł z tym do sądu- skoro ktoś mnie (usunięte przez administratora) ja bym tak zrobił, natomiast oni wolą pisać komentarze. Komentarzy jest kilkadziesiąt a w rzeczywistości pisze je kilka osób ponieważ czują się (usunięte przez administratora) a tak na prawdę nie przykładali się do pracy.

Bartek

Nie wiem o co ten hałas. Jak chce się jeździć i pracować to i jest wynagrodzenie o którym mowa w ogłoszeniu czy na rozmowie. Niestety teraz każdy chce dostać wszystko za nic. Praca cieżka jak to kurierka ale dobrze płatna na czas i bez większych problemów. Jak ktoś nie chce robić albo nie szanuje samochodów to się nie ma co dziwić że nie zarobi. Pracujesz zarabiasz proste. W różnych firmach jeździłem wiec serio nie jest źle o ile ktoś chce wozić paczki.

Nicki
@Bartek

Kasia to Ty?

Kiero
@Bartek

Jak niemasz nic mądrego do powiedzenia to nie odzywaj się niewyplaca pieniędzy za pracę .szantarzuje w grudniu niewyplacil kasy wielu osoba którzy byli na własnej działalności i mieli własne auta ta rodzinka to zwykli Osz...i teraz już robja walki na ukraincah bo niestacjonarne ich na adwokatów i niewiedza gdzie się zgłosić i tak się slizgaja waszkiewiczowie tyle wtemacie karma do dopadnie juz nie długo.

@Kiero

Kiero z jakiego miasta jesteś? Dlaczego nie podpiszesz się imieniem i nazwiskiem?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lux Trans Konrad Waszkiewicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Tomasz Gdansk

Istny (usunięte przez administratora), firma całkowicie oderwana od realiów. Mamią perspektywą dużych, zarobków ale chyba nie dla pracownika. Pracowałem po 10 do 14 h dziennie po miesiącu i odliczeniu kosztów paliwa, wynajmu samochodu, zostało mi 700 zł. To jeszcze jak chciałem odejść to zaczęli mnie straszyć nie wiadomo czym. Firma ta to istna pijawka jak się do Ciebie przyssa to nie tylko z Ciebie ale i z całej rodziny wyssa ostatnia krople krwii. Jedynnie na waszej pracy zarobi Konrad W. I nikt inny. A chyba nie zarabia na paczkach a na karach od kurierów. Odradzam z całego serca.

Kierowca
@Tomasz Gdansk

Czy naliczył ci karę zaodejscie??..

@Tomasz Gdansk

Panie Tomaszu z Gdańska proszę podpisać się z imienia i nazwiska, jeśli nie ma Pan nic do ukrycia to chyba nie ma czego się bać? Natomiast trzeba zrozumieć jedną rzecz, kurierka to bardzo cięzki kawałek chleba, jak ktoś wykonuje swoją pracę nierzetelnie, nie doręcza paczek na które czekają klienci to nie ma co się dziwić, że naliczane są kary. W naszej firmie w tamtym roku pracowało około 500 kurierów, niestety na to liczne grono znalazło się kilka niezadowolonych osób, które nierozumieją, co to skuteczność doręczeń i wywiązywanie się z obowiązków zawartych w umowie. Pozdrawiam

@Kierowca

Nikt kto chciał odejść na normalnych warunkach nie dostał nigdy kary. Proszę zrozumieć, że wiążą nas kontrakty i aby utrzymać firmę w ryzach należy określić z pracownikami warunki wypowiedzenia tak abyśmy zdążli zapewnić prawidłową ciągłość świadczenia usługi. Z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika.

Witam, firma?... dobre sobie ..

Emilia

To co jak nie firma, z czego się śmiejesz? O co właściwie Ci chodzi?

Nik
@Emilia

Organizacja przeste..a ktora wykorzystuje logo poczty Polskiej í innych firm przewozowych do okradania nieswiadomych ludzi ktorzy chca uczciwie zarobic na zycie

Edyta
@Nik

Co Ty mówisz, jak dokładnie to robią, że im się tak udaje?

Pozew

Witam poszukuje innych pracowników, którzy zostali przez firmę okradzeni. chcemy wnieść pozew o niewypłacenie naleznosci oraz próby zastraszania i wyłudzania pieniędzy na podstawie urojonych kar. Bardzo proszę o kontakt na @ pozewz@gmail.com Na chwilę obecną umowa wraz z opisem sytuacji jest rozpatrywana przez adwokata - dobrym sposobem był by pozew zbiorowy.

Nieznany

Pracuję w firmie Luxtrans od dłuższego czasu. Szef firmy jest w ciągłym kontakcie z pracownikami, służy pomocą w każdej sytuacji i pomoże z każdym problemem i w każdej sytuacji. O wszystko można zapytać swobodnie. Panuje miła atmosfera. Firma zapewnia dobre warunki pracy oraz dokłada wszelkich starań , aby współpraca była owocna i trwała. Firma godna polecenia!

Misha

Szef ok

Marii
@Nieznany

Bo to są kłamstwa sam Waszkiewicz to chyba napisal

Robi
@Nieznany

To pisal waszkiewicz sam o sobie. Firma (usunięte przez administratora) ma sprawy o niewyplacanie naleznosci

Misha

Samochód na początek dostał nowy Peugeot później zmienili na stare ducato, we firmie zarobił 5000 zł ale pracował po 12godzin

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Trans Konrad Waszkiewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Lux Trans Konrad Waszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Trans Konrad Waszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Trans Konrad Waszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lux Trans Konrad Waszkiewicz
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Pogodna 29B lok. 1
    15-365 Białystok