Opinie o Szymczyk Stanisław Specjalistyczna Lecznica Małych Zwierząt Sklep Zoologiczno-Wędkarski w Płońsk

counter
Ewelina Nowy wpis

Nie polecam weterynarza Szymczyka. Przyjechaliśmy w sobotę rano z kotem, który miał niedowład tylnich łapek. Po nieudolnych próbach wreszcie udało się zrobić prześwietlenie. Weterynarz (swoją drogą OKROPNIE NIEPRZYJEMNY) w zasadzie odesłał nas z kwitkiem nie potrafiąc doradzić nic sensownego. Kot dostał jedynie lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Dostaliśmy zapewnienie, że do końca dnia nic kotu się nie stanie i żeby w poniedziałek zrobić mu USG. Pojechaliśmy jednak do innego weterynarza bo nie byliśmy zadowoleni z diagnozy Pana Szymczyka. Na miejscu okazało się, że kot ABSOLUTNIE nie wytrzymałby do poniedziałku. Trzeba było działać natychmiastowo bo okazało się że kot ma zakrzepicę. Rozumiem, że u doktora Szymczyka nie było specjalistycznych badań do zdiagnozowania wady serca ale z tego co powiedzieli w drugiej lecznicy trzeba było działać szybko, mimo braku diagnozy choroby serca. Trzeba było podać coś na rozrzedzenie krwi o czym Szymczyk ani jego córka widocznie nie wiedzieli lub spieszyli się już do przyjęcia kolejnego pacjenta. Kot nie przeżył, ale do końca był pod fantastyczną opieką cudownych weterynarzy z Legionowa. Nigdy więcej do Szymczyka.

Masz jakieś aktualne newsy o przedsiębiorstwie Szymczyk Stanisław Specjalistyczna Lecznica Małych Zwierząt Sklep Zoologiczno-Wędkarski w miejscowości Płońsk? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Szymczyk Stanisław Specjalistyczna Lecznica Małych Zwierząt Sklep Zoologiczno-Wędkarski - Płońsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad