AUTOLAND

Pawłowice

Opinie o AUTOLAND

Słowak

Firma jak kazda inna. Ma swoje wady i zalety. Tylko, w ktorej firmie ludzie pracuja kilkanascie lat? Sa mniej lub bardziej zadowoleni, ale pracy jakos nie zmieniaja. To raczej swiadczy dobrze o pracodawcy. Moim zdaniem stabilnie, rzeczowo, w miare zadowalajaco.

Marek

Właśnie złożyłem swoją aplikację na stanowisko PH. Proszę, czy może ktoś, zetelnie opisać warunki zatrudnienia w AL??

Kamyk

Witam proszę o usunięcie kierowcy na trasie Plewiska Kościan jest nie uprzejmy i za dużo sobie pozwala mało tego zle odnosi się do klientów zróbcie coś z tym

Kandydat

Witam ,ile w tej firmie zarabia przedstawiciel handlowy?

rick ross

Obecnie jest rekrutacja na stanowisko PH -w odpowiedzi na chęc podjęcia rozmów przychodzi email ,że zapraszają do Pawłowic -mam się przygotować z wiedzy o ich firmie oi opisać dwa wybrane produkty. Pracuję w handlu 12 lat ja się pytam czy to jest teraz taka praktyka wybierania odpowiedniego kandydata na stanowisko PH!!! tosz to praktyki który były 10 lat temu kiedy to pseudo kierownik prosił abym mu sprzedał na rozmowie kwalifikacyjnej "długopis" czy tak sie dobiera odpowiedniego kandydata czy szukacie "szefowie " AUTO LANDU ucznia do przyuczenia zawodu!!...czytajcie co ludzie Wam wysyłają w cv skupcie się na tym jaką mają baze klientów,doświadczenie w handlu,jaki rejon obsługują obecnie itp itd..czy już naprawde w tych firmach zasiadają półmózgi na stanowiskach zarządzających czy kierowniczych. czekam na odp może jakiś admin z Waszej firmy się postara sensownie odpisać. Pozdr.aplikant

Janio

(usunięte przez administratora) Wszelkie wizyty sanepidu czy pipu zapowiedziane.

RYAN

FIRMA JEST W PORZĄDKU .JEST PARĘ OSZOŁOMÓW ,KTÓRZY DOSTALI PRACĘ PO ZNAJOMOŚCI I NIE MAJĄ O NIEJ ZIELONEGO POJĘCIA.POTRAFIĄ TYLKO PIĘKNIE SIĘ UŚMIECHAĆ,ALE TO FIRMA PRYWATNA -A W TAKIEJ FIRMIE DECYDUJĄ WZGLĘDY RODZINNE-NIESTETY.

Ja

Większość tych opinii nic nie jest warta. Firma jak wiele innych. Są plusy i minusy jak wszędzie. Takie portale nie mają większego sensu. Za 20 lat nikt tego nie będzie czytał. Nie zostanie nic !!!!

jojo

Bonek czekaj , czekaj.... Idź do wróżki albo zagraj w totka !

jojo

Panie Michalakzo. Czytałeś Pan jakąś fantastykę chyba....

kris

Popracuj tu to zobaczysz o co chodzi.

michalakzo

Ale produkty mają w miare dobre przecież prawda? I z tego co słyszałem i czytałem to jest jedna z najnowocześniejszych fabryk . Wiec o co chodzi tak naprawdę?

Piter

Drodzy Państwo - nie polecam. Firma raczej nie ma szans na dalszy rozwój. Wymiana dyrektora handlowego to za mało. Na produkcji nic się nie zmienia na lepsze od dawna.

Tomek

Chodzi Ci, kolego, o dyr Handlowego? czy H...go ?

mister

Kiedy zmienia dyr h?

do melomana masz rację

zbyt duża konkurencja na rynku kosmetyków samochodowych zmusza firmę do cięć ,jak to zwykle bywa najbardziej uderza to w pracowników produkcji oraz magazynierów,niestety Polak ma to w naturze że jakoś to będzie przetrwamy może kolejna zima okaże się zimą stulecia i utrzymamy się na rynku ,niestety wiele firm już dawno upadło a te które pozostały inwestują w linię tanich kosmetyków letnich i tak się utrzymują ,jeśli polityka firmy będzie się nadal opierać na prognozach pogodowych nadchodzących zim to współczuję wam wszystkim.MELOMAN MA RACJĘ A ZIMY NIE WIDAĆ !

elfion

Znajdź sobie coś innego chłopie. To nie jest dobry pomysł !

andrzejek

Sister tak podsumowała. Pracuje tam jeszcze bo się nudzi w domu a szwagier na pniówku dziobie. Zima idzie i coś im teraz podnieśli po 5 latach bo chyba za dużo osób odeszło. Ja na aucie w piekarni robia i nawet po tej podwyżce jak mówiłem kolegom to żaden by rodziny nie utrzymał.

automurzyn

Autoland zredukował etaty bo zaczął oszczędności. Na produkcję są przyjęcia tylko na kilka miesięcy w sezonie za minimum czyli 1297zł. Jak chcesz więcej to tylko nadgodziny i tylko w zimę.

dawno temu tam robiłem

Czytając te opinie,stwierdzam,że mimo upływu lat,nic sie tam nie zmieniło. Pozdro dla pracowników

meloman

andrzejek

słyszałem że tam pracują albo studenci albo żony na utrzymaniu mężów, albo emerytowani górnicy, albo ofermy życiowe

maja

Zarabiamy najniższą 1380zł a zapieprzamy. Jak czytam że kierowca ma 2000zł ton za co się pytam?

don

Koszmar. Dyktatura nie kompetentnych dwóch dyrektorów, którzy mniej wiedzą niż pracownicy i myślą ze to ich firma plus ta kierowniczka z wisienkami w uszach. Płacą jak im wróżka powie. A pracownicy i tak ich w kulki robią. Jak to widzę to mam ubaw. Ciekawe, co prezesi na to, co tu się dzieje? Płaca minimum krajowe.

Tomasz
@Funai 23.05.2014 23:37
Don twoim zdaniem nie kompetentni moim zdaniem kompetentni , pracują i zarządzają firmą już kupę lat ! w każdej firmie jak i do...

Dobry żart. ;)

Ktosiek
@Funai 23.05.2014 23:37

Do Funai - Jak się całą winę zwala na przedstawicieli handlowych za to, że firma gorzej funkcjonuje, to taka firma jest nic nie warta! Nie masz bladego pojęcia jak się pracuje jako ph w tym kraju!! Więc się nie wypowiadaj! Kto wie czy gdybyś spróbował swoich sił na tym stanowisku, to czy czasem nie wracałbyś w podskokach na swoje!!!

były pracownik

Żal firmy kiedyś potęga, a teraz walczy o przeżycie. Życzę wam wszystkim no i firmie powodzenia. ps.białe kołpaki jakoś mnie nie przekonują.

ela

Handlowiec 2000 netto w systemie cztery dni w trasie ¼ polski i jeden dzień Pawłowice-bardzo mało.

Oczywiście że było mi łatwiej ale nawet nie wprawionych przeszkalają super dobra praca ale tak naprawdę najlepsze firmy na strefie to 1.NKT CABLES ,2.JBG-2 ,3.EUROS warto się do tych firm załapać bo szanują człowieka i zarobki dobre ,praca spokojna itp.

były pracownik autoland

przyjąłem się do euros na strefie w Warszowicach na produkcji śmigieł o wiele lepsza praca oraz zarobki ale jeszcze lepiej mają na jbg-2 ale ciężko się dostać tam

?

Na początku 2000netto, po 3 miesiacach jak cos sprzedasz to mozesz liczyc na 2500+5%od sprzedazy (twojej)

pracownik produkcji

odbijacie tylko piłeczkę sobie i dowalacie kierowcy kontra ochrona ,prawda jest taka każdy zakład ma taką ochronę na jaką zasługuje i na jaką go stać ,oszczędności zmusiły autoland do wyboru takiej a nie innej ochrony, ale jaka ochrona taka firma pierwszy kontakt ma klient własnie z ochroną i to własnie na ochronie musimy się skupić no cóż żałosny obraz naszych czasów ,emeryci lub renciści dorabiający sobie a za takie pieniądze to lepiej pospać nawet się im nie dziwię !

kierowca

kierowca za 2000 zł miesięcznie chłopie za tyle to ja nie wychodzę z domu żeby auto otworzyć !!! Pozdrowienia dla ochrony Autoland

kierowca

nie ma to jak stróżom na autolandzie ,spanie w nocy i jeszcze im za to płącą a my zarabaiamy po 2000 zł a wy po 1500 zł sa spanie

Dziadek

Nie ma to jak robotni kierowcy 7 tyś zarobić ale ręce w kieszeni brame im otwożyć autko załadować tirówke podrodze obskoczyć taka praca ciężka co drugi po rozwodzie.

Marlena

są może do was przyjęcia na produkcję?

kierowca

Jezdziłem niedawno dla autolandu z firmy schenker powyższe opinie to prawda.Zakupcie swojej ochronie odpowiedni sprzęt tu są okazyjne ceny (usunięte przez administratora)

mendoza

jestem kierowcą i często u was jestem po towar ,nie wiem patrze na ochronę tej firmy i żal mi się robi same dziadki naprawdę nie wiecie że ochrona jest wizytówką firmy ? Czy nie warto zainwestowac parę groszy więcej i wynając inną ochronę żal aż patrzec jak nieporadnie taki starszy człowiek jeden z drugim z ledwością wychodzą z portierni zaopatrzcie ich w laski z drzewa.

pozytyw

witam przepracowałem w autoland ponad 10 lat już tam nie pracuję ,na wielkie wyróżnienie(usunięte przez administratora)

kiedys

witam i pozdrawiam wszystkich pracowników autoland ,pracowałem tam kilka lat na produkcji ,niebyło zle fajna atmosfera teraz pracuje na kopalni moze i grosz wiekszy ale ludzie do niczego zbieranina poprostu,mile spominam czasy gdy pracowalem w autolandzie chłopaków z magazynów ,ochrone itp było fajnie

Pamiętacie mocną nutę na MWG?

Witam. Pracowałem w tej firmie 7 lat. Ładnych parę lat pracuję w innej. Po tylu latach mam sentyment do tej firmy. Pieniądze były jakie były. Na początku ok. Potem gorsze. Ale i tak mimo wszystko mile wspominam pracę w Autolandzie. Poznałem tam całe mnóstwo fajnych ludzi( i paru mniejfajnych). Może nie wszystko jest ok, ale są też gorsze firmy. Generalnie pozdrawiam byłych pracowników i obecnych. No i pozdrowienia dla Panów Andrzeja i Adama. Dzięki za miłe pożegnanie tych parę lat temu-było ok. Nie żałuję ,że odeszłem ale też nie żałuję,że pracowałem. Dużo się nauczyłem . Pozdrowienia dla(usunięte przez administratora) wszystkich

Krzysiu Jażyna

Pracowałem w tej firmie wiele lat i bardzo dobrze wspominam te wszystkie lata. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników. Trzymajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest fajna firma.

antek z łowicza

tak piszecie i piszecie a nadal tam pracujecie nierozumię tego jak mi jest żle to się zwalniam i do widzenia co do firmy to jest super firma

nininin

naprawdę za takie pieniądze nie warto pracować lepiej szukać coś innego

oooooooo

Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom? 1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. 2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi. 3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. 4. Ocenić sytuację: A. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości. B. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu. C. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego. D. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania. E. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi. F. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń. G. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki. H. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr. I. Jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży. J. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu. K. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego. L. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu. M. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu

ja

Zabawne jak mało ważna jest moja praca gdy prosze o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna gdy prosze o...urlop:)

abc

"... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o zarobki nasze, usiadł i zapłakał..."

xxx

Jeśli chodzi Ci o auta służbowe to poczytaj o tym jak działa leasing i dlaczego warto w leasingu wymieniać często samochody na nowe . Pozdrawiam

Ostrzegam o konsekwencji kontynuowania wypowiedzi z wykorzystaniem danych personalnych ,Przepisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.; dalej jako: ustawa

Alf 1984

Za wszystko, co robi „kadra zarządzająca”- mobing, znęcanie się itp.odpowiada pracodawca i pracodawca ma obowiązek przeciwdziałać takim praktykom

Odradzam prace w tej firmie,niestety to co jest opisane wyzej to wszystko prawda ,od pierwszego posta do ostatniego ,wszyscy tam pracuja na wielkich ksieci z bialego domu ... co chwila nowe auta z kad to maja .... ! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zlodzieje [usunięte przez moderatora] ! nie ma gorszego zakładu w okolicy

Zostaw opinię o AUTOLAND - Pawłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTOLAND