Opinie o La Lo Li Jakub Stasikowski w Poznań-wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie La Lo Li Jakub Stasikowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w La Lo Li Jakub Stasikowski o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Lo Li Jakub Stasikowski w Poznań-wysogotowo

You

Jedna z gorszych placówek, rotacja pracowników o tym świadczy, Pani dyrektor to bardziej wszystkich koleżanka niż dyrektor i najlepiej rozmawiać tylko na temat medycyny estetycznej. Trzymajcie się z daleka od tej placówki.

Wiktoria
@You

Co masz na myśli, że bardziej koleżanka? W zasadzie to chcę zauważyć, że nie wskazujesz żadnego konkretnego problemu. Czemu niby miałabym zrezygnować z wysyłania tam CV na przykład? Skoro nawet nie wyjaśniasz, o co chodzi.

Pyska
@You

A pracowałaś w tym miejscu, że wydajesz negatywna opinie??? Ja chciałabym aby w moim miejscu panowała przyjazna atmosfera i nawet Pani dyr powinna być dobra koleżanka. Nie wiem co w tym złego???

Nl Nowy wpis
@You

Ps.akurat jeśli chodzi o Panią dr to jest bardzo kompetentna i raczej nie masz racji pisząc w ten sposób!To bardzo mądra,zaradna i pomocna osoba!!!!

@nl Nowy wpis

Obecnie jestem nauczycielem w tej placówce i szczerze mogę polecić!! Płaca Ok a to teraz ważne, atmosfera także!!Pani dr pomaga i pracuje jak my! Nie siedzi w biurze w koreczkach tylko! Materiałów dużo do pracy i możliwość szkoleń dla mnie to ważne! Mam porównanie bo pracowałam już w różnych przedszkolach i to uważam za najlepsze!

Agata Nowy wpis

Rotacje są w każdym przedszkolu i nie sądzę, żeby taka opinia była wskazówką dla przyszłego pracownika. Pracowałam tam długo i nie powiem złego słowa. Przyjazna atmosfera, bardzo dobre wynagrodzenie, czystość, uprzejmy właściciel i profesjonalna Pani dyrektor. Polecam

Pyśka Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera w pracy. Życzliwa Pani dyrektor-nakbardziej przyciąga do tego miejsca :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie La Lo Li Jakub Stasikowski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zawiedzine oczekiwania

Dramat pod każdym względem!

Grażyna
@Zawiedzine oczekiwania

byłeś na jakiejś rozmowie o prace u nich że taka opinia czy byłeś pracownikiem ???? opowiesz coś ?

Zawiedzine oczekiwania
@Grażyna

Byłeś pracownikiem i nie polecam pod każdym względem. Chora atmosfera, nie do opisania. Rotacja pracowników raczej o tym świadczy.

Grażyna
@Zawiedzine oczekiwania

jako kto tam pracowales? o jakim stanowisku mowa? na wszystkich jest tak źle czy tylko na niektorych ?

Zostaw merytoryczną opinię o La Lo Li Jakub Stasikowski - Poznań-wysogotowo

• Jak się pracuje w La Lo Li Jakub Stasikowski?

Zobacz opinie na temat firmy La Lo Li Jakub Stasikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Lo Li Jakub Stasikowski?

La Lo Li Jakub Stasikowski