Opinie o Trans Express Plus Łukasz Skałbania w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trans Express Plus Łukasz Skałbania. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trans Express Plus Łukasz Skałbania o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans Express Plus Łukasz Skałbania w Radom

Kupiliśmy z mężem latem audi A6 sprowadzone ze Szwajcarii , w opisie i przez zapewnienie Pana Łukasza samochód miał być po wymianie rozrządu, dokument o jego wymianie miał nam dosłać pocztą. Po transakcji kupna samochodu, dokumentacja nie została uzupełniona i Pan Łukasz przestał odbierać telefon. Obecnie sprawę oszustwa zgłosiliśmy do Prokuratury, sprawa będzie o unieważnienie transakcji i zwrot pieniędzy.

Karol Nowy wpis
@Anna

Mam podobną sytuację. Sprawę zgłosiłem do prokuratury. Czekam na reakcję. W Pani przypadku zgłoszenie do prokuratuey coś dało? Pozdrawiam.

Niezadowolony klient Nowy wpis

Proszę nie wierzyć w żadne zapewnienia pana Łukasza, a najlepiej nagrywać co mówi bo cały czas kłamie... Auto zakupione, okazało się bardzo odbiegać od tego co mówił pan Łukasz. Zdecydowanie odradzam, (usunięte przez administratora) jakich mało.

Radom Nowy wpis

Ten Koleś to jakaś porażka. Z daleka od Krętacza i jego ulepionych składaków.

Volvo Nowy wpis

Nie polecam sprzedawcy cofają liczniki całe szczęście odzyskałem pieniądze . Nie polecam aut z Radomia to druga Ostrów Mazowiecka. Szroty i składaki

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trans Express Plus Łukasz Skałbania, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Maciej

Kupiłem auto od pana Lukasza, wszystko zgodnie z opisem auta w ogłoszeniu. Lecz po zakupie auto sie rozwaliło, o czym natychmiast poinformowałem sprzedającego. Pan Lukasz podszedł bardzo poważnie do tego. Auto musiało zostać zabrane na lawetę do warsztatu. Pan Lukasz zachował sie bardzo fachowo, opłacił wszystkie koszta jak również naprawę auta. Może nie miła przygoda, ale jestem zadowolony z podejścia do sprawy. Polecam

Au....

Kłamstwa kłamstwa i kłamstwa przez tel. Samochód idealny na miejscu już nie . Zachowanie Pana z komisu chamskie

Jarek

Kupiłem rok temu bmw e46 lift 330 xi m-pakiet auto że Szwajcari jestem mega zadowolony autko zadbane ubespieczenie załatwili targu dobijałem z Panem Hubertem okej gość gdy robiłem przegląd diagnosta stwierdził że takie e46 z takim silnikiem 3 litr w takim wydaniu to mało jest w tak b. dobrym stanie polecam sprzedających jeśli by mieli bmw e90 330 m pakiet lub e60 530 m pakiet to chętnie u nich kupię Pozdrawiam

Klient

Pan mija sie z prawda co do sprzedawanych aut. Prosze uwazac.

@Klient

Witaj Proszę opisz swoją sytuacje. Interesuje mnie opinia tego sprzedawcy

Okłamany klijent

Oferowane auto zupełnie nie zgodne z opisem

@Okłamany klijent

Witaj Co się nie zgadzało?

Toyota

Nie polecam aut od tego pana miało być wszystko ok po kupnie toyoty u tego pana wsadziłam w nią 4tys i nadal co dzień to coś dochodzi.

@Toyota

Witaj Kupiłeś auto z tego komisu i nie polecasz ? Co się dzieje? Proszę daj mi znac

bmw

ja poczekam z oceną do jutra, ale też mi podpadli

jogi

Ten komis to totalna żenada, sami (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu.

mogi
@jogi

Przecież ładna to czemu nie zatrudnisz ? :P

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Express Plus Łukasz Skałbania - Radom

• Jak się pracuje w Trans Express Plus Łukasz Skałbania?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Express Plus Łukasz Skałbania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Express Plus Łukasz Skałbania?

Trans Express Plus Łukasz Skałbania
  • Stanisława Zbrowskiego 14 lok. 15