Opinie o Agred Agnieszka Perkowska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agred Agnieszka Perkowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agred Agnieszka Perkowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agred Agnieszka Perkowska w Białystok

: Nowy wpis

Dalej w tej firmie jeden pracownik pracuje za trzy osoby za najniższą krajową? Czy już firma upadla z takim podejściem i nikt nie chce tam pracować?

Różowa

Witam. Mialam przyjemnosc pracowac w tej firmie i nadal pracuje . Dziwią mnie komentarze o braku przerwy szefowa zawsze podkresla ze jedzenie to podstawa i mozemy robic przerwe kiedy chcemy . Zawsze mozna sie dogadac kiedy chce zalatwic cos w urzedzie czy u lekarza w godzinach pracy. Wiadomo ze sa okresy gdzie jest duzo pracy np. Swieta . Jest to normalna sprawa ponieważ jest to sklep . Osoby ktore lubia nudzic sie w pracy moga sobie nie poradzic. Bardzo fajna praca . Polecam

Lol
@Różowa

Wiadomo ze w e-commerce w okresie sezonowym na swieta sa nadgodziny, co za tym idzie wyzsze place i premie pacujac tam mozesz nie wiedziec xD. Nie mowimy o nudzie w pracy, kazdy pracownik ma swoje obowiazki, z ktorych powinien sie wywiazac, nikt nie placi za siedzenie :). Mowa tu gdzie pracownikowi narzuca sie nadmiar obowiazkow, przypadajacych na 3 pracownikow, plus placa za minimalna i zlecenie. Ktos nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Jak pracodawca chce aby osoba pracowala za 3 osoby na jednym stanowisku to niech placi tez 3x ;), abo niech zatrudni dodatkowo osobe do pomocy. Dokładnie dziwia mnie takie komentarze i osoby co daja sie wykorzystywac i pracowac tam gdzie jest wyzysk. Ale o gustach sie nie dyskutuje, jak ktos chce tak to niech pracuje (usunięte przez administratora) Ale swojej ceny i wartosci taka osoba nie zna. Ja osobiscie trzymam sie z dala od takich miejsc, dlatego tam nie pracuje :).

Ewelina Nowy wpis
@Lol

Czasami jednak może nie być jeszcze pracodawcy na tyle stać, żeby zatrudnić kolejną osobę i tutaj zaczynają się schodki. Widzisz masz zdrowe podejście akurat, komu się podoba niech robi, a jak nie to niech kulturalnie sobie pójdzie i nie narzeka. Ale rozumiem, że pracowałeś tu jakiś czas? Jak długo wytrzymałeś w takim razie?

Hklo Nowy wpis

O.o nie wiem jak mozna w takich warunkach pracowac. Kamikadze.

Ewa Nowy wpis
@Hklo

A co masz na myśli pisząc w "takich" warunkach? Możesz to rozwinąć?

Jowita

Żeby chwalić firmę w której się pracuje trzeba samemu być dobrym. ja mogę tylko chwalić firmę bo jest mi tu bardzo dobrze.

Dobre zarty
@Jowita

Nie mowimy tu o zlych pracownikach, tylko o dobrych, ktorzy z siebie duzo daja ( mowimy tu o poziomie firmy, ktora kompletnie jego nie ma) W KAZDYM ZAKLADZIE PRACY JEST PRZERWA. A te 3 miesieczne zlecenie i najnizsza krajowa jest naprawde smieszna dla smiesznych ludzi. Za taki nadmiar pracy za dwie osoby. Szefowa dobrze wie co robi, chce zaoszczedzic na pracownikach i pozostawic swoje w kieszeni, w zamian takie warunki panuja jakie sa. (usunięte przez administratora). Pozdrawiam wszystkich desperatow co tak sie wstawiaja w komentarzach i na to sie godza xD.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agred Agnieszka Perkowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Smieszna firemka

(usunięte przez administratora) takie slowa cisna mi sie na usta po wspolpracy z firma. Dajesz z siebie wszystko, a to jeszcze za malo bo pracownikow brakuje, a chca zaoszczędzić zeby nie zatrudniac nowych osob, dlatego pracujesz za dwie osoby i musisz to robic "bardzo szybko". Nawal pracy nie do zniesienia. Podczas 8h NIE MASZ ZADNEJ PRZERWY. Zeby bylo jeszcze zabawniej za taka pracę dostajesz smieszne pieniadze, najnizsza krajowa i umowe zlecenie. Omijac te firme szerokim łukiem, ewidentnie szukaja jeleni do pracy, zadna szanujaca sie osoba nie bedzie tam pracowac. Praca w taki sposob to ponizej godnosci człowieka dla desperatów.

Kupujący

Nieuczciwy sprzedawca

Abcd
@Kupujący

Zdecydowanie się zgadzam. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wysyłają towar niezgodny z zamówieniem, oczywiście na swoją korzyść. Kupujesz droższe przedmioty, dostajesz najtańsze z ich aukcji. Dodatkowo nie potrafią liczyć do dwóch, bo gdy odeśle się otrzymane badziewie, którego nawet się nie otworzyło to nagle brakuje. A jak wysyłali to się niby zgadzało.

Zostaw merytoryczną opinię o Agred Agnieszka Perkowska - Białystok

• Jak się pracuje w Agred Agnieszka Perkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Agred Agnieszka Perkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agred Agnieszka Perkowska?

Agred Agnieszka Perkowska
  • Nowosielska 50