Dietetyk Natalia Mikołajczyk

Krotoszyn

Dietetyk Natalia Mikołajczyk

Opinie o Dietetyk Natalia Mikołajczyk

Bożena

Mega profesjonalizm i ogromna wiedza z zakresu dietetyki. Pani (usunięte przez administratora) już podczas pierwszej wizyty trafnie zdiagnozowała moją dolegliwość, a zlecone badanie tylko ją potwierdziło. Dodam tylko, że kilkakrotnie odwiedzałam inne poradnie dietetyczne i tylko Pani (usunięte przez administratora) trafnie potrafiła rozpoznać moją dolegliwość.

Co słychać w firmie Dietetyk Natalia Mikołajczyk w miejscowości Krotoszyn? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Dietetyk Natalia Mikołajczyk, który ma jakieś info?

Zostaw opinię o Dietetyk Natalia Mikołajczyk - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dietetyk Natalia Mikołajczyk