Opinie o Działalność Weterynaryjna Anna Rutkiewicz w Gołębie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Działalność Weterynaryjna Anna Rutkiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Działalność Weterynaryjna Anna Rutkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Działalność Weterynaryjna Anna Rutkiewicz w Gołębie

Maciek

Maciek Nowy wpis
@Maciek

Zawsze pomocna, przesympatyczna, z ogromną empatią. Jak coś się dzieje to na Panią Annę zawsze można liczyć. Odbiera( a jak czasami nie to zawsze oddzwania), naprawdę nawet w nieludzkich porach, a przecież nie da się przewidzieć jakiś awaryjnych sytuacji. Lekarz weterynarii o wielkim sercu ze wspaniałym podejściem do zwierząt i ludzi. Każdy w tym zawodzie powinien brać przykład z Dr. Anny Rutkiewicz. Pierwszy lepszy przykład- Niedziela (bo takie akcje przecież zawsze się dzieją w niedziele albo święta), w tym przypadku akurat pacjentem był koń rozwalił sobie na pastwisku bardzo poważnie nogę, kość ścięgna na wierzchu, po prostu dramat. Oczywiście żaden z końskich specjalistów jak zawsze w takich sytuacjach nie odbierał, oprócz Pani Anny. Bardzo szybko przyjechała, dzielnie walczyła z szalejącym z bólu i stresu koniem. Spędziła z nami w stajni niemal całą noc, a wzięła naprawdę moim zdaniem od nas za to grosze. Z tego co pamietam było to ok. 70-80 zł. Drugi przykład. Znów niedziela późny wieczór, tym razem pies. Chodził wcześniej z dzieckiem na spacerze i „ bawił się z żabką”. Nagle zaczęła mu lecieć potworna piana z pyska. Ja przestraszony co tu robić. Dzwonię do jednej lecznicy- natychmiast do jakiejś całodobowej kliniki, a w naszych okolicach przecież nie jest to 5 minut drogi. To co robię dzwonię do Dr. Rutkiewicz, przepraszam, że zawracam głowę tak późno w niedziele, przecież rozumiem , że każdy ma też przecież swoje życie, nie tylko pracą człowiek żyje, mówię jak wyglada sytuacja i pierwsze pytanie:” Czy piesek nie miał może kontaktu bliskiego z żabą czy ropuchą?” Odpowiedziałem oczywiście twierdząco. Dostałem od razu zalecenia jak mam postąpić w tej sytuacji i została ona bardzo szybko dzięki Pani doktor opanowana. Jest to osoba z ogromną pasją do tego zawodu. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Takich weterynarzy można ze świecą szukać. A ceny w tym gabinecie są naprawdę konkurencyjne, nawet kilkukrotnie mniejsze porównując nawet do Stolicy. A jeśli porównamy stosunek ceny do jakości to już jest w ogóle kosmos. Polecam wszystkim w 1000% i z czystym sumieniem. Jak komuś zależy na dobru swoich zwierząt i przy tym nie chce czuć, że ktoś tu próbuje z niego wyciągać tylko coraz więcej kasy( a niestety w tej branży jest to coraz większy problem) to powinien zawitać tylko do tej Pani i do tego gabinetu. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia siły i wytrwałości❤️????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Działalność Weterynaryjna Anna Rutkiewicz - Gołębie

Działalność Weterynaryjna Anna Rutkiewicz
  • 7