Opinie o Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med. Piotr Magnowski Ginekolog w Kaźmierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med. Piotr Magnowski Ginekolog. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med. Piotr Magnowski Ginekolog na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med. Piotr Magnowski Ginekolog w Kaźmierz

Karol Nowy wpis

A czy ten specjalista nie szuka osób do pomocy?

poszukiwacze Nowy wpis

Ze świecą szukać takich specjalistów! Dobrze, że dostałam do Pana Doktora kontakt.

Renata Nowy wpis

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Człowiek docenia zdrowie, dopiero jak je traci. Doktorze, jestem ogromnie wdzięczna za okazane wsparcie i pomoc!

zbieracz myśli Nowy wpis

Doktor Magnowski to lekarz z ogromną wiedzą i to trzeba przyznać. Niestety my spotkaliśmy się w dość niemiłych warunkach - na dziale onkologicznym w szpitalu. Cieszę się, że nasze pożegnanie było o wiele weselsze!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med. Piotr Magnowski Ginekolog? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
zdiagnozowana

Pamiętam jak ja jeszcze szukałam lekarza, który mnie zdiagnozuje. Często byłam odsyłana z kwitkiem, a moje objawy nikogo nie interesowały bo przecież jest pani młoda i to się jeszcze wszystko unormuje. Aż prawie w to uwierzyłam. Gdyby nie doktor Magnowski nie dowiedziałabym się co mi jest. Na szczęście nic groźnego, ale świadomość, że wiem co mi jest, jest najważniejsza, mogę spać spokojnie.

NAJLEPSI
@zdiagnozowana

Moja znajoma spotkała się z podobną sytuacją. Faktycznie bardzo dobry lekarz

magda

Miły i bardzo sympatyczny lekarz. Mam za sobą dość ciężkie leczenie i teraz, gdy już się wszystko unormowała chodzę jedynie na wizyty kontrolne. Doktor Magnowski jest niezwykle profesjonalny i wykonuje bardzo dokładne badania, a gdy ma jakieś wątpliwości zleca kolejne. Tak powinni zachowywać się wszyscy lekarze.

aniołek

Z radością dołączam do grona zadowolonych pacjentek ????

chomik 1

Widzę, że wizyty w przyjemnej atmosferze to już cecha charakterystyczna dla doktora Magnowskiego :) Wiele moich znajomych zdecydowało się właśnie na niego i żadna nie żałuje. Trzeba też przyznać, że koszt takich wizyt jest w bardzo rozsądnej cenie co też zachęca :)

zguba

U wielu lekarzy byłam i wiele wizyt chciałabym zapomnieć. Ale jeśli mowa o dr Magnowskim to warto wspomnieć, że jest to naprawdę pozytywny człowiek i zaufany lekarz.

nudziara

Wiele dobrego można usłyszeć i przeczytać o tym lekarzu. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zgłosić sie do niego z moim problemem, dziękuję Wam za opinie :)

przejechana

Widzę wiele pozytywnych opinii i zgadzam się w 100%. Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Cieszę się, że nie zbagatelizował moich uwag i wykonał wszystkie badania diagnostyczne. Dzięki temu mogę spać spokojnie :)

spalonaona

Również chciałabym polecić doktora. Specjalista w swej dziedzinie! Wreszcie lekarz, który nie patrzy tylko na mój portfel tylko na problem z jakim przychodzę.

nienajmłodszy
@spalonaona

Dokładnie z tym się zgodzę! Wiele wydaliśmy z żoną by mieć potomka, do czasu kiedy spotkaliśmy dr Magnowskiego niestety bez sukcesów. Dopiero po wdrożeniu leczenia zaproponowanego przez doktora wreszcie się udało. Przez moją desperację pieniądze, które na to przeznaczyłem nie grały roli, ale teraz widzę jak wielu lekarzy liczyło jedynie na zysk. Doktor Magnowski to lekarz z powołania.

zadowolona pacjentka

Pan Doktor to człowiek z duszą na ramieniu! Świetny doktor i wspaniały człowiek! Polecam każdej kobiecie, która chce by jej zdrowie było powierzone dobremu specjaliście. Empatia i zrozumienie to drugie imię doktora :)

student

Przytulny gabinet i świetny lekarz! Dr Magnowski to specjalista godny polecenia. Być może wreszcie uda nam się z żoną doczekać pierwszego potomka.

abstynentka

Cudowny lekarz i cudowny człowiek. Pełen profesjonalizm, długo zajęło mi znalezienie takiego lekarza, ale wreszcie się udało i jestem w dobrych rękach!

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med. Piotr Magnowski Ginekolog - Kaźmierz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med. Piotr Magnowski Ginekolog
  • Gryczana 1