Opinie o Adrian Kuliś Meble Benek w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adrian Kuliś Meble Benek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adrian Kuliś Meble Benek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Kuliś Meble Benek w Radomsko

Czy Adrian Kuliś Meble Benek zatrudnia studentów?

Agatha Nowy wpis

Bardzo solidne, ładne i niedrogie meble. Polecam

anna Nowy wpis

Jestem zadowolona z mebli.wykonane solidnie.cena przystępna.czekalam krótko.Dowoz i montaż na miejscu perfekcyjny.Panowie sympatyczni i mili.Skorzystam w przyszłości z usług tej firmy.Serdecznie polecam

Basiek???? Nowy wpis

Polecam firmę!???? Pan Adrian bardzo wporzadku, jestem zadowolona w 100 procentach. Mialam mała usterkę bez problemu została od ręki załatwiona. Odbiera każdy telefon. Montaż mebli wykonany w terminie. Godny polecenia!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Adrian Kuliś Meble Benek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Mariusz

Polecam. Meble kuchenne, komody do pokoju, szafa do pokoju, zabudowa kaloryferów wykonane starannie i z precyzją. Montaż w bloku z krzywymi ścianami wykonany bardzo dobrze. Firma godna polecenia.

Jolanta

Nie polecam !!!!! Potwierdzam opinię Pani Barbary. Meble wykonane niedbale, źle dopasowane. Po odebraniu przez P. Adriana pieniędzy za usługę - totalna zmiana podejścia przez stolarza do Klienta. Arogancja, bezczelny, brak kultury. Reklamacja mebli w czasie gwarancji i kontakt z właścicielem - zerowe. Grożenie sądem konsumenckim zlekceważone. Przekłada termin naprawy twierdząc, że ma na dojazd ponad 200 km, ale po zlecenie i zapłatę - km nie miały znaczenia. P. (usunięte przez administratora)nastawiony tylko na zysk, a nie na opinię i polecenia. Od pół roku usiłuję doprosić się o naprawę na gwarancji i oczywiście usłyszałam, że to ja jestem winna źle pobranego pomiaru. Pan nie poczuwa się do winny oskarżając wszystkich oprócz siebie. Brak fachowości i profesjonalizmu. JESZCZE RAZ NIE POLECAM !!!!!

Barbara

Najgorsza firma z jaką się spotkałam w dodatku Pan Adrian beszczelny i wszystko zwala na użytkową ie po czy namawia się na termin naprawy i odbiera tel .wszystko pięknie ładnie jak zapłacisz to tracisz kontakt zero gwarancji .meble rozpadają się po 2 latach użytkowania odpadają szybki w drzwiach rozpadają s8e zawiasy A blaty google nie zabezpieczone w dodatku uszkodzenia w trakcie montażu .Nie polecam w 100 % zastanówcie się dwa razy zanim wybierzecie ta firmę.

Barbara

Co Pan pisze za bzdury na pewno Pana nie pomyliłam chyba nie chce Pan żebym wyrzucilas zdjęcia !!po Sylikowie ani śladu .dobtze mnie Pan pamięta o wie o co chodzi .przykro mi że nie potrafi Pan się przyznać do źle wykonanej pracy . Pozdrawiam Barbara

Maciek

@barbara a jaka była atmosfera w firmie?

Basia S.

również jestem bardzo zadowolona z kuchni jaką wykonała mi firma Pana Adriana. Myślę że trafiłam na najlepszą firmę w tej dziedzinie

@Basia S.

To forum pracownicze, ale nie da się ukryć, że tego typu opinie (od Klientów), również wiele wnoszą do dyskusji. Widzę, iż chwalisz sobie firmę Meble Benek, więc chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na jej temat. Wiesz może, czy robią meble pod wymiar?

Nicki

Kuchnia wykonana perfekcyjnie i w terminie, zero spóźnienia. Bardzo słowna i konkretna firma. Polecam

Jola Rybnik

Pan Adrian był na 100% zaangażowany w nasze zamówienie do samego końca. Jestem pod wrażeniem. Daję najwyższą ocenę

Solidne, bardzo starannie wykonane meble. Serdecznie polecam

@Monika

Jaka jest cena mebli w porównaniu do cen rynkowych? Czy można liczyć na atrakcyjne ceny jeśli zamawia się większy zestaw do domu a nie pojedyncze przedmioty? Z góry dziękuję za informację.

kaktus

Zgłosiłem im raz jakąś drobną awarię w ramach gwarancji i od razu problem został rozwiązany. Naprawdę byłem w szoku że ta szybko przyjechali i wszystko naprawili.

Kalia

Nie polecam! Meble po roku się rozpadają a od pana Adriana Kulisia nie można wyegzekwować naprawienia tego w ramach gwarancji. Wymyśla wymówki i w ostatniej chwili odwołuje spotkania a później nie odbiera telefonu. Ignoracja klienta na najwyższym poziomie czego nie można powiedzieć o jakość mebli. Sprawa najprawdopodobniej skończy się w UOKiK. Stanowczo radzę unikać bo szkoda pieniędzy i nerwów.

Adrian kulis
@Kalia

Witam, nie miałem żadnego połączenia w sprawie reklamacji, czyżby konkurencja ?

Kalia
@Adrian kulis

W tej sprawie wysłany został mail i mieliśmy ustalone 2 terminy które zostały przez pana odwołane w ostatniej chwili. Następnie telefonów pan nie odbierał i od długiego czasu jest cisza. Cały czas czekam na reakcję z pana strony bo zapewniam, że tak tego nie zostawię.

Szkoda, że pracownicy nie są bardziej aktywni na tym forum!

Bobo

Łatwy kontakt. Szybka realizacja. 100%zadowolenia

Jestem zadowolona! Wysoka jakość i wykonanie na 6tkę! :)

Kowalski

Zastanawiam się czy te opinie pisał Adrian czy Jego żona?! Najgorsza firma jaka znam kreta z, sciemniasz, (usunięte przez administratora) wiem bo znam tą firmę od wewnątrz. Pomiary źle wykonane, nic nie pasuje, brak umiejętności i pokory

Paulina
@Kowalski

Sebastian, oceniasz swoją własną pracę. Komentarze z innych nazwisk? Brawo Ty. Powodzenia w kolejnej pracy bo na pewno wykonam telefon do Twojego nowego pracodawcy i poinformuje go o Twoich słabych zagrywkach. Karma wraca.

Sebastian
@Paulina

Ja zakładam co mi dają, zobaczymy czy będziesz taka rozmowna z organami typu ZUS i Urząd skarbowy a raport z NIK chętnie upublicznie na oficjalnej stronie, ponad to jeśli nie masz bladego pojęcia co dzieje się wokół Ciebie po prostu się nie wypowiadaj bo robisz z siebie posmiewisko Pani Paulino Borek

Sebastian
@Sebastian

I powiedz mi jeszcze czy pisanie sztucznych pozytywnych opinii własnoręcznie na własną firmę nie jest slabe? A wszędzie widzę tylko wasze opinie i Waszych znajomych to jest dopiero słabe, w jednym macie rację karma wraca

Dawid

Polecam firmę z czystym sumieniem. Wszystko wykonane na czas, wg ustaleń na samym początku współpracy.

Krakowskie przedmieś

Fachowo wykonane meble. Szczerze polecam, meble posłużą mi napewno długo :) Pozdrawiam serdecznie

Bartosz
@Krakowskie przedmieś

Mógłbyś napisać, w jaki sposób trafiłeś na meble oferowane przez firmę Adrian Kuliś Meble Benek? Któryś z Twoich znajomych robił wcześniej w tym miejscu zamówienie i był zadowolony, przez co sam skusiłeś się skorzystać z ich oferty, czy może był to całkowicie losowy wybór firmy, która miała wykonać Ci meble? Przedstaw proszę, jak to szczegółowo wyglądało.

Sylwia
@Bartosz

Znajoma robiła, dała mi namiary i proszę - meble jak z bajki ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Kuliś Meble Benek - Radomsko

• Jak się pracuje w Adrian Kuliś Meble Benek?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Kuliś Meble Benek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Kuliś Meble Benek?

Adrian Kuliś Meble Benek
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Krakowska 245
    97-500 Radomsko