Joanna Kozak Presto Media

Opinie o Joanna Kozak Presto Media

Filtruj opinie po kryteriach:

ROBERT
 Opinia

MASAKRA NIE WYSTAWIAJĄ FAKTUR , FAKTURA PROFORMA WYSTAWIONA W 5 MINUT BRAK MOŻLIWOŚCI DOSTANIA DANYCH DO STRONY .TELEFON MILCZY ZERO KONTAKTU WIECZNIE JEST NA SPOTKANIACH . (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie1

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Joanna Kozak Presto Media w mieście Pcim z stażem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Joanna Kozak Presto Media - Pcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joanna Kozak Presto Media

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.