Opinie o Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami w Sulechów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami w Sulechów

Jakie wartości są cenione w Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami?

Asia Nowy wpis

Dziękuję Pani (usunięte przez administratora) Biura Media Service za bardzo profesjonalne podejście i miłą atmosferę . Pozdrawiam

Irek Nowy wpis

Bardzo dużo zamieszania wprowadziła pandemia w rytm pracy firmy? Czy już normalnie działacie?

Deweloper obiecuje miejsca parkingowe do każdego mieszkania, a po wybudowaniu budynku znika i parkingu nie ma. Okazuje się ze jak nie ma zapisanego miejsca w akcie notarialnym to do nie dostaniesz, a Lamenta każdemu z mieszkańców opowiadał że będzie miał piękny parking... Deweloper zawsze w akcie notarialnym wciska po znajomości administratora Supekom z Sulechowa które później nic nie robi, trzeba się 10 razy prosić i na wszystko czekać tygodniami. Pomijam jakość wykończenia budynku bo o tym można książkę napisać, od brakujących uszczelek w oknach, krzywych ścian po stojącą wodę na balkonie

Mała Nowy wpis
@Paweł

Czy mogłabym z Tobą porozmawiać na priv ,mam kilka pytań

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Chwila

Sorry nie do nie pytanie, ale ja lizusy nie wiedzą to do kogo :P

On

(usunięte przez administratora)Uważajcie na niego i nie kupujcie nieruchomość!

Gość90

Witam! Nie polecam dewelopera (usunięte przez administratora)nikomu. Jeśli coś dzieje się z mieszkaniem, deweloper umywa ręce. Firma budująca mieszkania jest na bardzo niskim poziomie. Przyjmują budynek w którym barierki są niepodokręcane, kolanka łączące rury są niezlutowane po czym w mieszkaniu następuje zalanie. Stropy są pełne wody! Nie były nawet wysuszone po padających deszczach podczas budowania mieszkań! Po wywierceniu dziury przykładowo montujac szafę na wymiar z sufitu zaczyna lecieć woda! Dosłownie całe pełne wiadra wody! Dla kierownika budowy jednak to nie jest nic dziwnego. Można zauważyć że ludzie, którzy pracują na budowie są niekompetentni i praktycznie w ogóle nie znają się na rzeczy. Doprosic się o naprawienie jakiejś usterki graniczy z cudem, często trzeba dzwonić po kilka razy dziennie. Jest jeszcze wiele innych przykładów potwierdzających moją opinię, które wolę na razie pominąć. Nikomu nie poleciłabym kupna mieszkania od pana (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami - Sulechów

Robert Lamenta Media Service Biuro Obrotu Nieruchomościami
  • Armii Krajowej 94
    66-100 Sulechów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042