Opinie o M-Bau Józef Malcher w Nowogród Bobrzański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie M-Bau Józef Malcher. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M-Bau Józef Malcher na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Bau Józef Malcher w Nowogród Bobrzański

O co chodzi z komentarzem w sprawie wypłaty. Często się zdarza że są opóźnienia w przelewach? W ogóle płacą tu całą sumę na konto czy można też umówić się na gotówkę do ręki, co?

?? Nowy wpis

Kamil święta idą zapłać za pracę ludziom Ty PAJACU!!!

Anna Nowy wpis

Kamil zapłacić ludziom za pracę! (usunięte przez administratora)

AA Nowy wpis

Kiedyś miałem okazję pracować u Pana Józefa Malchera do tej pory pieniędzy nie zobaczyłem. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w M-Bau Józef Malcher spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
W.M.

Nie daleko pada jabłko od jabłoni. Jaki ojciec taki syn. Malchery (usunięte przez administratora)

Kamil
@W.M.

W.M? Wacek? Co mi mowi... imię Wacek. Hmmm... rudy kondonie jabłko cie trafi. Zacznij się oglądać.

Izabela
@W.M.

to jak się zachowują? co robią takiego?

??
@Kamil

Ty Kurwo i Frajerze

A udowodnisz?

Jp
@Karolina

A Ty kim jesteś że się tak udzielasz?

@Jp

Chciałabym się czegoś konkretnego dowiedzieć o firmie a wszyscy rzucają jakimś dziwnym hejtem zamiast konstruktywnie i z uzasadnieniem wyrazić negatywną opinię, na co właściwie czekam. Ty jakąś masz?

A to nie są przypadkiem pomówienia? Bo widzę, że wcześniejsze zniknęły

A robicie coś konkretnego z tą wiedzą? Czy tylko przystajecie na wyzywaniu go?

Kamil

Może i cwaniaczek...a Ty ku...kim jesteś? Za plecami to wszyscy ale w oczy to żadna (usunięte przez administratora) nie powie i to są dopiero cwaniaki.

Oszukany pracownik
@Kamil

Ty ludziom kase oddaj. Tyle osób (usunięte przez administratora)że na maserati jeżdzisz. Dobre fury masz. A pracowniki od ciebie poszli z pustymi kieszeniami.

Katarzyna
@Oszukany pracownik

PIP lub Sąd, to są odpowiednie miejsca do rozstrzygania takich spraw a nie publiczne forum... Ludzie...

Halina

Próbuje zrozumieć te komentarze poniżej, czy to chodzi o to że szef nie wypłacił pracownikom wynagrodzeń? Czy takie sytuacje dalej mają miejsce?

@Halina

Nie polecam. Firma nie płaci za swoje zobowiązania. Śmiało można podpisać się pod komentarzami poniżej - cwaniaczki

Katarzyna
@Adam

Masakra... ile jeszcze zamierzają się tak zachowywać... Zgłosiliście to do odpowiednich służb? Nie ma na co czekać skoro sytuacja się notorycznie powtarza.

fajna babka

czy ma ktos telefon do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o M-Bau Józef Malcher - Nowogród Bobrzański

• Jak się pracuje w M-Bau Józef Malcher?

Zobacz opinie na temat firmy M-Bau Józef Malcher tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M-Bau Józef Malcher?

M-Bau Józef Malcher
  • 9 Maja 5 lok. 30