Opinie o Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe w Środa Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe w Środa Śląska

3 lata temu był wolny etat serwisanta automatów sprzątających, często pojawia się ogłoszenie na ten etat? Wtedy pisano, że to praca w dni wolne czyli praktycznie w same weekendy? Jaką teraz ma się pensję?

@Pracodawca
@Michaśka

Tak zatrudniane są takie osoby , wymagania tak jak w ogłoszeniu, w ogłoszeniu napisane są warunki i jest to umowa o pracę, osoba początkująca zarabia 4000zł a nawet i więcej( wszystko zależy od tego co potrafi)

Kinia Nowy wpis

Widzę na jednym portalu ofertę Serwisantka dystrybutorów wody, chciałabym spróbować, tylko najpierw dowiedzieć się wiecej coś. Tam o zarobkach pisali, że między 3-4 tys płacą, a czy poza tym jeszcze na jakieś dodatki mogę liczyć potencjalnie?

Lucyna Nowy wpis

Pani Olu 35zł netto za godzinę Pani pracy,( przy sprzątaniu )Pani dostała, no ale jak pracować się nie chce, to lepiej bzdury wypisywać. A za to jest odpowiedzialność karna.

Lucyna Nowy wpis

Europejskie warunki pracy, Europejskie standardy, Pan Prezes wymaga i oczekuje takich predyspozycji jak w ogłoszeniu. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie ( jest poufne) według zdolności i umiejętności Pracownika. Pan Prezes docenia bardzo lojalnych i pracowitych Pracowników na których można polegać. Prosta zasada- potrafisz dobrze zrobić zlecenie to dobrze zostaniesz wynagrodzony.

Wiktoria Nowy wpis

W ofercie Serwisantka dystrybutorów wody wymagają prawa jazdy. A trzeba mieć własny samochód w ogóle? Czy Firma daje, bo nie widzę takiej informacji w tym ogłoszeniu? Albo źle patrze, nie wiem. Ktoś z was tam pracuje aktualnie w ogóle w takiej roli? Polecacie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe?

Firma Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe prowadziła rekrutację na stanowisko Serwisantka dystrybutorów wody. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Kumpel mi polecił sprawdzić czy nie szukają do pracy. No ale widzę, że tu kilka osób tez pytało o etat a nie ma na necie żadnych informacji. Jak dużo was pracuje? W sensie serwisantów? Zastanawiam się czy można wyrobić nadgodziny w firmie czy raczej to się nie zdarza ?

Peron

Wszystko zależy kto co potrafi, umiesz ,zarabiasz.

Wiktoria
@Peron

Szkoda, że nie odpowiedziałeś na to pytanie o dni wolne, tata szuka pracy i bardzo właśnie prosił, żeby o to zapytać, ale widzę że kogoś też to już interesowało. No a co do tych zarobków, co mówisz, że zależy, to nie ma jakiś "orientacyjnych" widełek ustalonych, tak ludzie by zarabiali w cztery strony świata, że tak to ujmę?

Peron
@Wiktoria

Weekendy są wolne.... Każdy z nas ma jakieś umiejętności, jedne są bardzo potrzebne a drugie mniej, a trzecie w ogóle więc każdy jest wyceniany indywidualnie, jeden zarobi 4,000zł bo potrafi niewiele, drugi, 10.000, a Trzeci 20.000 bo Firma z Nim zarabia najwięcej. PS .A dlaczego najnormalniej w Świecie nie zadzwoni Tata do Szefa?

Michaśka
@Peron

A czy osoby bez doświadczenia do przyuczenia są zatrudniane w to miejsce? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Umowa o pracę? I osoba, która jest początkująca zarobi te 4000 złotych czy jakąś inną kwotę? Pytam dla męża.

@Pracodawca
@Michaśka

ADRIANEK

Pracowałem u Pana Arka dwa lata, jest wymagający ale dobrze płaci. W dwa lata odłożyłem na Forda Mustanga. Niestety moja choroba nie pozwoliła mi na dalszą pracę. Polecam Tego pracodawcę

Aruś
@ADRIANEK

Tak się składa że znam osobiście Pana Adrianka i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że tego Forda Mustanga napewno nie kupił za pieniądze zarobione w Julia Cafe i ze zdrowiem Adrianka też jest wszystko w porządku. A co do tego czy polecić pracodawcę czy nie,no cóż,niech każdy kandydat sam oceni co jest wart pracodawca który sam sobie jest zmuszony wystawiać pozytywne opinie. Panie Arku SKOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ

@Aruś

A jak często dotykacie się fiutkami? Kto jest Kobietą a kto Mężczyzną?

Ilona
@Aruś

Skoro tak piszesz. To jak w takim razie wygląda praca z właścicielem skoro ta wyżej opinia Twoim zdaniem nie jest prawdziwa?

@Ilona

Pójdź to się przekonasz. Chyba żadna firma nie ma na gowork aż tylu komentarzy co ta, a tym bardziej pozytywnych. Od razu widać że "coś tu śmierdzi". Negatywne nie są bez powodu, a te pozytywne widać że pisze sam właściciel. Chyba nie wie że można to sprawdzić ;p

Paweł Szczecin
@Anonim

Co biedaku nie zatrudnił Ciebie i teraz płaczesz, moneta w tej Firmie jest dla kumatych.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Serwisant?

Aruś

Napewno wznowi

@Aruś

Wznowi bo nikt nie chce pracować z tym chorym czlowiekiem który sam sobie wystawia pozytywne opinie. Desperat.

@Anonim

Możesz sobie tylko popisać, nic więcej Ci nie zostało.....

@Anonim

Wszyscy są chorzy psychicznie co coś w życiu osiągnęli , a Ty mały człowieczku czym możesz się pochwalić? Małym fiutkiem? Już niedługo będziemy mieli Twoje dane i odpowiesz przed Sądem za pisanie bzdur! I wtedy zobaczymy jaki wielki będziesz!

Czy w Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

K.

Raczej nikt się tym nie interesuje. Każdy się zwalnia po drugim dniu pracy.

Peron.

Z zazdrości bzdury wypisujecie. Gościu jest na poziomie i ustawiony, a Wam ,żal (usunięte przez administratora) ściska.

@K.

Zwalniają się bo się nie nadają w tej pracy trzeba mieć łeb na karku , a nie w telefonie.

Grześ Jelenia Góra

Tak, i to zawsze od ręki, zawsze pomoże wystarczy mu powiedzieć.

Martin

Tak ,Szef załatwia wszystko od ręki.

Kot
@Peron.

Wszystkie opinie pozytywne są pisane przez właściciela firmy lub na jego prośbę,nikt kto spędził choćby miesiąc w tej pracy nie napisze pozytywnej opinii

Prokuratura
@Kot

Nie martw się, wszystkim zajęła się już Prokuratura, za wypisywanie bzdur każdy odpowie z paragrafu....wiec luz kwestia czasu ....doczekacie się sprawiedliwości, Wasilewski jest w porządku wobec tych co są ok.

Ulala

Witam serdecznie O jakich zarobkach można mówić na początku? Czy praca jest od 4,30 do 12.30? Jak wygląda praca w weekend?

Mateusz Poznań

Firma jest ok, kasa na koncie przed czasem,wynagrodzenie Ok, Szefo Ok,

Karol
@Mateusz Poznań

Jeśli już wspomniałeś o wynagrodzeniu, możesz przybliżyć, ile dostaje się na start w firmie? Może są jakieś dodatkowe premie, lub nadgodziny więcej płatne?

Mateusz Poznań
@Karol

Na start dostajesz tak jak w ogłoszeniu a później wszystko w Twoich rękach szef docenia fachowców,tak są dodatkowe premie, nadgodziny i setki za dyżury a Ci co potrafią coś więcej to oczywiście mają ekstra bonus.

@Mateusz Poznań

Bo tak dokładnie jest, Szef wymaga ale płaci, w tym roku 3x podwyżki i bez proszenia, Szef docenia tych co pracują!

Zweryfikujacie sobie te opinie bo widać że pisze je jedna osoba

Grześ Jelenia Góra
@Karolina

Nie ma takiej opcji aby jedna osoba pisała opinie!

@Karolina

Prawda.

Tatiana

Bardzo miły Pan Arkadiusz, współpracujemy od pół roku i od szczerego serca Polecam! Docenia każdego swojego pracownika, i traktuje jak rodzinę! Jeżeli jesteś pracowity, zależy ci na pracy no i pokażesz siebie z dobrej strony to napewno to doceni, i wynagrodzi!!!

Daniel Rzeszów
@Tatiana

Tak to prawda, ja z Panem Wasilewskim pracuje już 13lat,mnóstwo rzeczy się przy nim nauczyłem i sam wiele rozkminiłem. Zarabiam z Nim dużo.

Dawid

Polecam tego pracodawcę, jest spoko.

Edward
@Dawid

Fajnie, ze polecasz, a wiesz może czy teraz są przyjęcia nowych pracowników, bo akurat szukam zatrudnienia. Zależy m na czymś stabilnym. Napiszesz na jakiej umowie pracujesz?

@Edward

Tak są przyjęcia szef ciągle biznes rozwija, Szef szuka ludzi technicznych i ogarniętych życiowo, mam umowę o pracę na stałe.

wolf
@Edward

Umowa na czas określony. teraz szukają nowych ludzi.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe?

Lucynka Kadry

Preferowana jest umowa o pracę.

@Lucynka Kadry

Bo jest taka prawda

Powiesz mi bo mam rozpocząć pracę od poniedziałku, możesz na maila: krosiu@wp.pl

Dużo pisania o niczym, a gdzie konkrety? Nic nie mam na mailu, poprostu kapiszon....

Odpowiedź
@Michał

Pracuje pan dalej?

@Odpowiedź

Tak pracuję i jestem bardzo zadowolony

Peron.

Dużo słyszałam, dużo myślałam, a czy u Niego pracowałaś? Czy z Nim współpracowałaś?

Grzes Jelenia Góra

Każdy co umie zarabiać pieniądze!

Karol

Jeśli zacząłeś, to może dokończysz swoją wypowiedź? Czekam na jakieś rzetelne i potwierdzone informacje, niż rzucanie słów, że nie można się o szefie dobrze wypowiedzieć, a jakieś konkrety?

Marcin Mazbud Wałbrzych

Bardzo dobry Partner handlowy, od lat biznesy prowadzimy i wszystko jest ok.

Pruski&Różyło

Szanujemy w pełni wolność słowa i opinii – w tym wyrażanych anonimowo – i nie oczekujemy wyłącznie afirmacji,  jednakże każdy wpis powinna cechować rzetelna i poparta faktami ocena. Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające Firmę oraz jej pracowników i przedstawicieli lub naruszające prawnie chronione dobra osobiste Firmy JuliaCafe powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

Dawid

I zawsze mogę liczyć na Szefa

Martin

Bzdury wypisujesz , już nie długo odpowiesz i poniesiesz konsekwencje.

Zostaw merytoryczną opinię o Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe?

Zobacz opinie na temat firmy Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wasilewski Arkadiusz Julia Cafe
4.7/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Lipowa 21A lok. 21A
    55-300 Środa Śląska