Środowiskowy Dom Samopomocy

Opinie o Środowiskowy Dom Samopomocy

Filtruj opinie po kryteriach:

Cecylia
 Opinia

Wiecie coś o pracy w domu pomocy? Jakieś informacje o zarobkach?

Gabi
 Opinia

tym bardziej że praca nie jest lekka psychicznie to w tym ośrodku powinna być sprzyjająca atmosfera a tam?? o zgrozo

Patrycja
@Gabi 15.10.2015 14:30

Gabi co Ty wiesz o atmosferze w sds? Rozumiem, ze w okresie grzewczym jest za gorąco:)

Ja
@Patrycja 14.12.2018 15:35

Byłabtam taka jedna co jej było wiecznie gorąco.... płyneła

Opinia

Wymagająca,często syzyfowa praca,ale dla osoby z pasją dająca mnóstwo satysfakcji i możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.Pani Dyrektor sprzyja rozwojowi,docenia zaangażowanie i potencjał.Atmosfera-jak wszędzie,bywa różnie.Nigdzie nie jest idealnie,ja przynajmniej nie znam takiego miejsca.Jeśli komuś zależy na pracy-to tu może się spełniać.koszty psychiczne-zdarza się,że wysokie,ale to specyficzna praca,nie dla każdego

Natalia
 Opinia

Każdy wie jaka tu jest praca więc jeśli ktoś się decyduje to niech nie narzeka. Tu potrzeba dużo zrozumienia i empatii.

Czesław
 Opinia

Czy ktoś obecnie pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy i może podzielić się informacjami na temat warunków pracy? @Pewniak, nie sposób się nie zgodzić z Twoją definicją atmosfery. Jak rozumiem, atmosfera wpływa motywująco na pracowników? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

dyrdyn
@Czesław 14.06.2018 13:52

spój na wpis wyżej - dyrdyn

dyrdyn
 Opinia

praca niewdzięczna ,odpowiedzialna ,mało płatna ,wymagająca dużo cierpliwości ,pomysłowości ,sporo papierów raczej dla wolontariuszy Lubię atmosferę w Środowiskowy Dom Samopomocy za: dyrektor

Krab
 Opinia

Pytacie o atmosferę.... Nie ma juze pewnych "pań" które siały panikę i zamęt i jest całkiem fajna atmosfera. Tylko szkoda, ze owe "panie" poszły do innych pracodawców i tam rozwalają atmosferę. Nie jest to tajemnicą, że pół powiatu o tym mówi. Brawo Dyrekcjo sdś za wymianę kadry.

Tak6Nie

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Środowiskowy Dom Samopomocy? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Pewniak
@Administrator 16.05.2018 09:04

Atmosferę w miejscu pracy tworzy cały zespół. Zespół to ludzie o różnych potrzebach, motywacji i zaangażowaniu w to co robią. U nas jest twórczo, czasami dobrze czasami mniej dobrze, jak to w życiu. Nie nudzimy się. Mamy co robić :)

Tymoteusz
 Opinia

Szkoda, że nikt nie pisze na forum. Jaki jest powód?

Ja
@Tymoteusz 13.02.2018 12:13

Tymoteusz, a co chcesz wiedzieć? Kadra się zmieniła na lepsze. Nie ma osób, które mieszaly i siały niepotrzebne, złe emocje. Pewnie teraz plują sobie w brodę jak dały ciała... Dyrektorka robi nowe inwestycje. Jest dobrze.

Opinia

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Środowiskowy Dom Samopomocy? Twoja opinia może okazać się ważna.

janecki
 Opinia

no i jest u nich oferta pracy jako Psycholog, ale wydaje mi sie, ze spokojnie można zarobić u nich jeśli chodzi o to jakie są u nich warunki pracy. Noi też jest wynagrodzenie odpowiednie za pewno.

Monick
 Opinia

Twoja opinia ''kreatywny,, jest jak najbardziej na miejscu... tak tam jest od bardzo dawna i nawet jeśli ktoś jest z powołaniem to mimo wszystko nie ma tam atmosfery do normalnej pracy i ludzkich relacji. Dopiero jak zmienią się rządy. Ps może ,,beata,, z ostatniej wypowiedzi uda się do SDS w Poznaniu?

kreatywny
 Opinia

nawet mniej zarabiaja niz 1400 zł. praca jest ciężka.relacje są, jakie są. wracasz do domu wypruty i myslisz o kupie bezsensownych papierów. podopieczny jest na końcu. najpierw papierologia. brak relacji zdrowych. wszystko od humoru jednej osoby zależy.... szkoda bo miejsce i praca fajna.

izka
 Opinia

1800 tam się niestety nie zarabia. Jeśli chodzi o charakter pracy to niestety atmosfery tam nie ma i kreatywność nie pomoże w tamtejszych skomplikowanych układach. Relacje są tam okropne dlatego taka rotacja.

kreatywny
 Opinia

1800 na rękę to byłby cud! Zarobki są marne,a pracy sporo.

ja
 Opinia

Jak jesteś pracowita to dasz sobie radę. Normalna praca.

Józef
 Opinia

skoro jesteśmy już na forum o pracodawcach w temacie Środowiskoewgo Domu Samopomocy, to może zahaczymy o temat pracy tutaj. Nie wydaje mi się z Waszych opisów i komentarzy , aby praca w tym miejscu była dobrze płatna. Ile właściwie taki Dom Samopomocy zatrudnia ludzi ? macie takie informacje ? z góry dzięki

jagna
@Józef 18.01.2015 15:15

Wejdź na stronę śds i zobacz w zakładce- kadra,tu masz napisane ilu ludzi pracuje. Zarobki-najniższa krajowa.

życzliwy
 Opinia

to jest troszeczkę nieporozumienie....delikatnie mówiąc. Szkoda zawracać sobie głowę tym miejscem pracy. Ani przyjemna ani pożyteczna. Totalna fikcja od dawna. Jaka pomoc jaka terapia? Może gdy zmienią się rządy...miejmy nadzieję

xyz
 Opinia

nie polecam a szczególnie psychologom, nie ze względu na charakter pracy a atmosferę, a raczej jej brak między dyrektor a pracownikami

lena
@xyz 10.01.2012 22:35

zdecydowanie odradzam!

Matrix
 Opinia

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się z opiniami najmniej liczą się tam podopieczni. Kiedyś pytałem tam o pracę ale się dowiedziałem że tam głównie rodzinka i znajomi i nie ma atmosfery do pracy. Wszystko zależy od humoru dyrektorki. i nie można mieć własnego zdania i trzeba robić tak jak Ci karzą

Opinia

meg - 2011-09-28 09:24:38 SZKODA WŁASNEGO ZDROWIA PSYCHICZNEGO! byłam tam na stażu, tam nie ma normalnej atmosfery do pracy. Żądzą i dyrygują ci spoufaleni z dyrektorką, sami nie dając żadnego przykładu poza piciem kawy, jedzeniem i plotkami a pozostałych pracowników ma się za nic.... wiele można pisać..... tak dokładnie tam jest niestety

meg

uciekinier
 Opinia

Zdecydowanie odradzam!!!! Zgadzam się z innymi opiniami. Tam się nie da normalnie pracować, a wszystko za sprawą chorych stosunków pomiędzy dyrektorem a pracownikami, układów rodzinnych, braku kompetencji i wielu innych czynników. Najmniej istotni są tam podopieczni NIESTETY:-(

gaga
 Opinia

pierwsza opinia jest prawdziwa! tak się dzieje od początku, ale panią (usunięte przez administratora) kocha burmistrz i będzie ją trzymał na tym stanowisku do końca. i nie jest ważne.że w godzinach pracy zarabia gdzie indziej i zatrudnia w pierwsza opinia jest prawdziwa. ŚDs to prywatny folwark pani (usunięte przez administratora) Robi co chce i zatrudnia rodzinę. n=Nigdy jej nie ma, bo w godzinach pracy zarabia kasę gdzie indziej. A podopiecznych to nawet nie zna!

Pracownik JOPS
 Opinia

osobiscie uważam,że wypowiedz Anonimowej osoby dotyczaca pracy w SDS w Łęcznej jest przesadzona. Jeżeli ktos nie ma wystarczajacego doświadczenia, wyksztalcenia, aspiracji,motywacji do pracy,nie widzi dla siebie szans rozwoju to rzeczywiscie nie powinien tam pracowac. Zespol musi sie ze soba dogadywac gdyz pracuje z osobami niepełnosprawnymi a to wymaga dodatkowych umiejetnosci. Widocznie nie wszyscy nadaja sie do tego rodzaju pracy.

Tak5Nie

Zostaw opinię o Środowiskowy Dom Samopomocy - Łęczna

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie