Środowiskowy Dom Samopomocy

Łęczna

Środowiskowy Dom Samopomocy

Opinie o Środowiskowy Dom Samopomocy

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Krab

Pytacie o atmosferę.... Nie ma juze pewnych "pań" które siały panikę i zamęt i jest całkiem fajna atmosfera. Tylko szkoda, ze owe "panie" poszły do innych pracodawców i tam rozwalają atmosferę. Nie jest to tajemnicą, że pół powiatu o tym mówi. Brawo Dyrekcjo sdś za wymianę kadry.

Czesław

Czy ktoś obecnie pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy i może podzielić się informacjami na temat warunków pracy? @Pewniak, nie sposób się nie zgodzić z Twoją definicją atmosfery. Jak rozumiem, atmosfera wpływa motywująco na pracowników? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Środowiskowy Dom Samopomocy? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Pewniak
@Administrator 16.05.2018 09:04

Atmosferę w miejscu pracy tworzy cały zespół. Zespół to ludzie o różnych potrzebach, motywacji i zaangażowaniu w to co robią. U nas jest twórczo, czasami dobrze czasami mniej dobrze, jak to w życiu. Nie nudzimy się. Mamy co robić :)

Tymoteusz

Szkoda, że nikt nie pisze na forum. Jaki jest powód?

Ja
@Tymoteusz 13.02.2018 12:13

Tymoteusz, a co chcesz wiedzieć? Kadra się zmieniła na lepsze. Nie ma osób, które mieszaly i siały niepotrzebne, złe emocje. Pewnie teraz plują sobie w brodę jak dały ciała... Dyrektorka robi nowe inwestycje. Jest dobrze.

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Środowiskowy Dom Samopomocy? Twoja opinia może okazać się ważna.

janecki

no i jest u nich oferta pracy jako Psycholog, ale wydaje mi sie, ze spokojnie można zarobić u nich jeśli chodzi o to jakie są u nich warunki pracy. Noi też jest wynagrodzenie odpowiednie za pewno.

Gabi

tym bardziej że praca nie jest lekka psychicznie to w tym ośrodku powinna być sprzyjająca atmosfera a tam?? o zgrozo

Monick

Twoja opinia ''kreatywny,, jest jak najbardziej na miejscu... tak tam jest od bardzo dawna i nawet jeśli ktoś jest z powołaniem to mimo wszystko nie ma tam atmosfery do normalnej pracy i ludzkich relacji. Dopiero jak zmienią się rządy. Ps może ,,beata,, z ostatniej wypowiedzi uda się do SDS w Poznaniu?

kreatywny

nawet mniej zarabiaja niz 1400 zł. praca jest ciężka.relacje są, jakie są. wracasz do domu wypruty i myslisz o kupie bezsensownych papierów. podopieczny jest na końcu. najpierw papierologia. brak relacji zdrowych. wszystko od humoru jednej osoby zależy.... szkoda bo miejsce i praca fajna.

izka

1800 tam się niestety nie zarabia. Jeśli chodzi o charakter pracy to niestety atmosfery tam nie ma i kreatywność nie pomoże w tamtejszych skomplikowanych układach. Relacje są tam okropne dlatego taka rotacja.

kreatywny

1800 na rękę to byłby cud! Zarobki są marne,a pracy sporo.

ja

Jak jesteś pracowita to dasz sobie radę. Normalna praca.

jagna
@Józef 18.01.2015 15:15

Wejdź na stronę śds i zobacz w zakładce- kadra,tu masz napisane ilu ludzi pracuje. Zarobki-najniższa krajowa.

życzliwy

to jest troszeczkę nieporozumienie....delikatnie mówiąc. Szkoda zawracać sobie głowę tym miejscem pracy. Ani przyjemna ani pożyteczna. Totalna fikcja od dawna. Jaka pomoc jaka terapia? Może gdy zmienią się rządy...miejmy nadzieję

xyz

nie polecam a szczególnie psychologom, nie ze względu na charakter pracy a atmosferę, a raczej jej brak między dyrektor a pracownikami

lena
@xyz 10.01.2012 22:35

zdecydowanie odradzam!

Matrix

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się z opiniami najmniej liczą się tam podopieczni. Kiedyś pytałem tam o pracę ale się dowiedziałem że tam głównie rodzinka i znajomi i nie ma atmosfery do pracy. Wszystko zależy od humoru dyrektorki. i nie można mieć własnego zdania i trzeba robić tak jak Ci karzą

meg - 2011-09-28 09:24:38 SZKODA WŁASNEGO ZDROWIA PSYCHICZNEGO! byłam tam na stażu, tam nie ma normalnej atmosfery do pracy. Żądzą i dyrygują ci spoufaleni z dyrektorką, sami nie dając żadnego przykładu poza piciem kawy, jedzeniem i plotkami a pozostałych pracowników ma się za nic.... wiele można pisać..... tak dokładnie tam jest niestety

meg

uciekinier

Zdecydowanie odradzam!!!! Zgadzam się z innymi opiniami. Tam się nie da normalnie pracować, a wszystko za sprawą chorych stosunków pomiędzy dyrektorem a pracownikami, układów rodzinnych, braku kompetencji i wielu innych czynników. Najmniej istotni są tam podopieczni NIESTETY:-(

gaga

pierwsza opinia jest prawdziwa! tak się dzieje od początku, ale panią (usunięte przez administratora) kocha burmistrz i będzie ją trzymał na tym stanowisku do końca. i nie jest ważne.że w godzinach pracy zarabia gdzie indziej i zatrudnia w pierwsza opinia jest prawdziwa. ŚDs to prywatny folwark pani (usunięte przez administratora) Robi co chce i zatrudnia rodzinę. n=Nigdy jej nie ma, bo w godzinach pracy zarabia kasę gdzie indziej. A podopiecznych to nawet nie zna!

Pracownik JOPS

osobiscie uważam,że wypowiedz Anonimowej osoby dotyczaca pracy w SDS w Łęcznej jest przesadzona. Jeżeli ktos nie ma wystarczajacego doświadczenia, wyksztalcenia, aspiracji,motywacji do pracy,nie widzi dla siebie szans rozwoju to rzeczywiscie nie powinien tam pracowac. Zespol musi sie ze soba dogadywac gdyz pracuje z osobami niepełnosprawnymi a to wymaga dodatkowych umiejetnosci. Widocznie nie wszyscy nadaja sie do tego rodzaju pracy.

Zostaw opinię o Środowiskowy Dom Samopomocy - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Środowiskowy Dom Samopomocy