Opinie o Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia w Trzebnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia w Trzebnica

Nie Polecam

To co w ogłoszeniu o prace z rzeczywistość to porażka !!! - brak badań - brak kasy za szkolenie - brak umowy o prace ( ciagle obiecywana ) - kontakt słaby ( tylko telefoniczny ) - rotacja , co miesiąc inny !!! Tak zeruje , miesiąc pojeździć (usunięte przez administratora) i następny ( powinno się zgłaszać do odpowiednich służb ) . - zero zasad BHP i warunków transportu ITD miało by tam dużo do roboty - jak najdalej !!!! Nie Polecam

Wiktoria
@Nie Polecam

A czy jest chociaż umowa zlecenie? Czy pracujecie (usunięte przez administratora)?

Usługi Transportowe Nowy wpis
@Nie Polecam

Witam. Dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, że w taki sposób myślisz o naszej firmie. Aby rozwiązać problem prosimy o więcej szczegółów na pawel.borodzenia@wp.pl. Jeśli natomiast sytuacja mija się z prawdą jest to pomówienie. Przestępstwo pomówienia (zniesławienia) regulowane jest w art. 212 KK. Zgodnie tym przepisem: kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemająca osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub utracić zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Rafał Nowy wpis
@Usługi Transportowe

Mogą się Państwo do tego odnieść? Jakie umowy otrzymują pracownicy?

Nadal nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorstwie Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia w miejscowości Trzebnica. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na Wasze opinie!

Były pracownik Nowy wpis

Witam Ja tam jestem zadowolony z pracy u Pana Pawła. Pracowałem dwa lata (musiałem rozstać się z firmą z powodów zdrowotnych) Nigdy nie było problemu z niczym. Zawsze pomocny. Dokumenty wszystkie wporzadku. Wypłata zawsze na czas. I na święta też zawsze coś dorzucał.

Były Nowy wpis

Niestety co piszą to prawda bo nie płaci wszystkiego,co się umawia,a w rzeczywistości jest co innego

wkurwiony

dno wlasciciel brak kasy za szkolenie!!!!!!!!!!!!!!!!

andrzej

Niestety praca jako kierowca w Chorzowie jest nieporozumieniem. Brak umowy o pracę na początek oraz brak badań lekarskich. Bajzel w firmie, w której ma się wozić bo sami nie wiedzą jaki kierowca ma jeździć i kiedy. Strata czasu. Brak pieniędzy za szkolenia oraz pogwałcenie RODO !

Aplikowałeś do firmy Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia - Trzebnica

• Jak się pracuje w Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Usługi Transpotrowe Paweł Borodzenia
  • Kościuszki 39/9