Hi-Tec sp. z o. o.

Opinie o Hi-Tec sp. z o. o.

Opis

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Kierowca Kat. C, C+E

Ciągnik + Naczepa Chłodnia

Twoje obowiązki:

Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

Stały kontakt z Dyspozytorem

Obrót dokumentów przewozowych

Prawo jazdy kat. C,C + E z kodem 95

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

Znajomość topografii Europy

Gotowość do pracy

Uczciwość i przyzwoitość

ADR

Paszport

Zaświadczenie o niekaralności

Zatrudnienie na umowę o pracę

Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

Nowoczesna flota samochodowa ( Nowe Ciągniki + Nowe Naczepy )

Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

Wysokie zarobki

System pracy 2:2 z możliwością wyboru najbardziej odpowiedniego systemu dla kierowcy

Terminowość płatności

Przyjemna atmosfera

Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Gruby Miś

Pracuje w tej firmie od kliku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Najważniejsze to autka nowe max. do 3 lat Mercedesy chłodnie, serwisowane regularnie w serwisach a nie u Pana Henia w garażu. Jest kilka Reni, ale z tego co słychać z biura to wymiana na Merce będzie. Wyjazdy kilkutygodniowe - można się dogadać.Trasy po całej Europie. Umowa o pracę i płatne z km (chyba można też na działalność, ale nie wiem jak dokładnie to jest) dodatkowo płatne jak się ma ADRy. Jak się chce to można zarobić. Mój sąsiad jeździ na dużych i zarabia mniej niż ja. Załadunki i rozładunki szybkie z reguły paleta lub dwie. Co do wagi to bywa różnie. W biurze dużo ludzi także robota jest. Ja stałem max, jeden dzień, Szef jest ok, płaci zawsze na czas. Dziewczyny z biura pomocne. Do dyspozytora można zadzwonić w nocy o północy i pomoże. Mam tylko prawo jazdy na B i ADR a zarabiam więcej jak kierownik więc to szanuje. Najważniejsze to, że nie ma zbieraniny tak jak na plandece. Trasy 1:1 bez przeładunków itp. Polecam

@Gruby Miś

Witam . Napisz kolego jle kilometrów robisz tym busikiem w 20 dni roboczych i jle masz z tego kilometra

Ado Driver

Stawka jest ok, auta ok, robota też. Z tego co wiem z info z pod rampy to warunki najlepsze ze wszystkich firm z branży i co najważniejsze płacą na czas, przynajmniej mi i tym z którymi miałem przyjemność rozmawiać. Co do ofiar losu to tak jak kolega napisał wcześniej, nie pasuje to proszę zrezygnować z pracy, (usunięte przez administratora)Jak można jeździć w międzynarodówce i jednocześnie być w domu ? Mam wrażenie, że większość wypowiadających się tutaj nigdy nawet przez chwilę nie było zawodowym kierowcą.

Stanley
@Ado Driver

Otóż to info spod rampy i to pewnie tej na Pułtuskiej przy Kauflandzie.

Piotrek W.

Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze zarobić i mają możliwość wyjazdu w delegację. Jeżdżę od roku i jestem bardzo zadowolony. W rok zarobiłem tyle co wcześniej jeżdżąc w spożywce zarobiłem w dwa i pół roku. Jak Wam się nie podoba to nikt Was nie trzyma. Zróbcie miejsce tym co chcą pracować i dobrze zarobić, a zamiast pisać te komentarze o straconym czasie za kółkiem to zakasać rękawy i do roboty w PL z plecakiem i za 150 dniówki z dwiema tonami za plecami na starym Daily poskrecanym ma druty. Tyle ludzi ma teraz długi przez tą pandemie, a u nas roboty nie do przerobienia jest.(usunięte przez administratora)

Mateusz

Ja tam wiele się nie wypowiem bo dopiero jestem pierwszy miesiąc ale moim zdaniem jest ok. Owszem czasami jest tak że lecisz 2tyś km na strzała ale jak zdrzemniesz się trochę na trasie to problemów nie ma. Ja jestem zadowolony. Auto super, kasa też.

Dzień dobry parę dni temu została dodana oferta dla spedytora międzynarodowego. Można prosić o opinie z pracy w biurze? w większości w ostatnim czasie wypowiadali się Kierowcy. interesuje mnie przede wszystkim atmosfera na dziale. spedytorzy zatrudniają się latami czy jednak zdarzają się rotacje?

Gruby Miś

deco

Czy ja wiem ? U mnie jest wszystko ok, Jeżdżę na zestawie i nie zauważyłem jakiś niejasności.

Kierowca Nowy wpis
@Gruby Miś

Kierowca z Bombowca

Słuchajcie napiszę wam to tak. Firma Hi-Tec czy Kramat zwał jak zwał nie istotne jest firmą wymagającą. Co za tym idzie jest to firma o działalności gospodarczej związanej z transportem czyli: termin i jakość dostawy jest tu kluczowy tak? Wiadomo że będzie gonitwa i trzeba będzie dopilnować ładunku i temperatury,za to firma ma zapłacone i wy jako pracownik/kierowca. Przecież to nie Żywiec Zdrój i rozlewnia wody mineralnej ani Kopalnia Węgla... to nie ta specyfika pracy. Nie przesadzajcie z tym że gonią i że jest przesrane i jaka firma straszna,wszędzie da się zdarzyć nie ma tragedi tylko trzeba jechać to po pierwsze,po drugie: jak ktoś umie i ogarnia rejestrator temperatury i tego pilnuje to też wydruk będzie miał dobry,kwestia wiedzy. Nie czepiajcie się firmy,nie zwalajcie na wszystko postronne tylko myślcie i róbcie swoje i będzie dobrze. Ja polecam wszystkim pracę tutaj bo idzie zarobić i nie jest źle,tylko trochę pokory i myślenia,myślcie co robicie i będzie dobrze. Zamiast robić na pałe i wyzywać przełożonego Spedytora/Dyspozytora róbcie swoje i myślcie nad tym co właśnie robicie i będzie dobrze. Wszystko jest do dogadania i do zrobienia nawet Anglia Expressem z ładunkiem na "-20*,,tylko spokojnie i myśleć "co,jak i kiedy,, szerokości,przyczepności.

@Kierowca z Bombowca

Dzięki za twoją opinię. A wiesz może jak wygląda kwestia zatrudnienia osób bez doświadczenia? Na ich stronie widziałem, że oczekują doświadczenia w transporcie międzynarodowym. No ja takiego niestety jeszcze nie mam. Jest w ogóle szansa, że się do mnie odezwą? Wiesz może czy zdarzało im się zatrudniać świeżakow?

Kierowca Bombowca

Witaj. Nie wiem jak jest z zatrudniem bez doświadczenia. Kwestia jest tutaj prowadzącego rekrutację. Jeżeli nigdy nie jeździłeś w transporcie międzynarodowym możesz mieć problem,ale nie przejmuj się tym,wszystko jest kwestią tego jak przyswajasz wiadomości i jak szybko się uczysz nowych rzeczy. Jeżeli będziesz żył dobrze ze spedytorem i on będzie chciał ci pomóc go tobie pomoże i dasz radę tylko kwestia tego czy on będzie chciał tobie pomóc. Najlepszym wyjściem z sytuacji było by żebyś miał telefon do doświadczonego kierowcy w tym fachu czyli bus 3,5t. Chłodnia,międzynarodówka. Nie wiem czy cie zatrudnią najlepiej zadzwoń do firmy i dopytaj. Z mojego doświadczenia było tak że nikt nie chciał mnie przyjąć więc zadzwoniłem i naściemniałem że jeździłem bo tego i tak nikt nie weryfikuje,serio :) Zatrudnili mnie i pojechałem i wiesz co najlepsze miałem dużo szczęścia,bardzo dużo a byłem na całej EU,w Grecji i nawet na Malcie w 1 kółku a nigdy nie jeździłem. Grunt to nie zesrać gaci bo nie można się bać i mieć dużo szczęścia. Życzę tobie powodzenia. Zadzwoń do firmy i dopytaj,poproś że chcesz spróbować i doceń jeśli dadzą Ci szansę. Miej się. Ja tobie polecam tu pracę bo to nie jest zła firma tylko trzeba pracować i mimo wszystko co byś nie usłyszał szef firmy jest mega w porządku,serio jeden z lepszych ludzi jakich spotkałem w życiu. J.F :)

Bus Nowy wpis
@Kierowca Bombowca

Nie jest tak różowo jak piszesz

Kobieta Nowy wpis
@Bus

Którą część uważasz za „różową”? czy jest szansa na jakieś szersze uzasadnienie tego stwierdzenia? Jest teraz dostępna oferta pracy dla dyspozytora, relacje z kierowcami także są dla mnie ważne. Jak tu teraz system premiowy działa?

Ktoś tu sugerował dowiadywanie się odnośnie szczegółów u zrodzą, a nie są nim właśnie sami pracownicy? : ) widziałem, że teraz powystawiane są oferty na spedycję, mnie natomiast zainteresowała ta na stanowisko Professional Sales Representative. Zdaje sobie sprawę z tego ze jest już nieaktualna, ale mimo wszystko czy mógłby mi ktoś opisać jak się pracuje obecnie? po przejrzeniu wymagań raczej je spełniam i byłbym ciekaw czy od kolejnego roku także ktoś będzie potrzebny?

Rozmowę kwalifikacyjną w Hi-Tec sp. z o. o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Business Development Manager?
Ado Driver

Stanley
@Ado Driver

Otóż to info spod rampy i to pewnie tej na Pułtuskiej przy Kauflandzie.

Dzień dobry. :) nie widzę zbyt wielu opinii dotyczących pracy na spedycji a natknęłam się właśnie na ofertę od spółki w internecie na to stanowisko. z treści wynika, że forma trybu pracy chyba jest dowolna? Czy większość pracuje prosto z biura czy jednak preferowany będzie tryb zdalny? Zastanawia mnie także ten wskazany dzień wolny w urodziny, jest płatny, tak? czy kierowcy także maja do niego prawo?

BLABLA

Na takie pytania prawdziwą odpowiedź najprędzej uzyska się od źródła ;))

Ktoś napisał, że ostatnio zarobki się zwiększyły. Prawda to? Jak to procentowo wychodzi w stosunku do poprzednich stawek? Mają cały czas nabór na stronie dla kierowców, więc ciekawe jak to wychodzi, wcześniej do 12tys. miało być niby. Czy można z firmą ustalić dogodny dla siebie system zmianowy? Jakie benefity dodatkowo oferują teraz?

Czy firma Hi-Tec sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

xx

Czy firma organizuje szkolenie dla nowych kierowców z obsługi chłodni? @Pracodawca

@xx

Każdy z kierowców przechodzi odpowiednie szkolenie

Opis

Kierowca Kat. C, C+E

Ciągnik + Naczepa Chłodnia

Twoje obowiązki:

Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

Stały kontakt z Dyspozytorem

Obrót dokumentów przewozowych

Prawo jazdy kat. C,C + E z kodem 95

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

Znajomość topografii Europy

Gotowość do pracy

Uczciwość i przyzwoitość

ADR

Paszport

Zaświadczenie o niekaralności

Zatrudnienie na umowę o pracę

Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

Nowoczesna flota samochodowa ( Nowe Ciągniki + Nowe Naczepy )

Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

Wysokie zarobki

Terminowość płatności

Przyjemna atmosfera

Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy
Twoje obowiązki:

• Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

• 1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

• Stały kontakt z Dyspozytorem

• Obrót dokumentów przewozowych

• Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

• Prawo jazdy kat. B

• Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.

• Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

• Znajomość topografii Europy

• Gotowość do pracy

• Uczciwość i przyzwoitość

• ADR

• Paszport

• Zaświadczenie o niekaralności

W zamian oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

• Nowoczesna flota samochodowa

• Nowe Sprintery- Maksymalny wiek auta to 3 lata

• Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

• Wysokie zarobki

• Cztery rodzaje wynagrodzenia (do wyboru)

• Terminowość płatności

• Przyjemna atmosfera

• Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Lub na adres e-mail: rekrutacja@hi-tec24.pl

Czy firma Hi-Tec sp. z o. o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Krystynka

No co Ty ziom, (usunięte przez administratora)

Maja
@Krystynka

Czyli umowa o pracę od samego początku jest? A na B2B też można tu pracować?

@Maja

Posiadamy dwie formy zatrudnienia. Umowę o pracę i B2B.

@Maja

TAk od samego poczatku umowa i full legal.

Maja

Witajcie, na stronie firmy widziałam info, że zatrudnią kierowców. A kobietki też mile widziane na tym stanowisku? Bo jeżdżę już od jakiegoś czasu. Podano tam widełki płacowe od 6 do 12 k. Aktualne to? Dzięki z góry za odp!

Sofia
@Maja

Tak smiało możesz dzwonić. Pracuje tutaj kilka dziewczyn i daja rade. Zarobki teraz sie zwiekszyly. Zadzwon lub przyjedz do nich to sie dowiesz wszystkiego.

Jakie są mocne strony pracodawcy Hi-Tec Andrzej Sieklucki?

Wypłacalność

Paulina
@Grzegorz

A możesz coś więcej napisać w temacie? Wypłacają - a jak z pieniędzmi? Można tutaj dobrze zarobić? Czy proponują dobre stawki?

@Paulina

Kasa bardzo dobra ale wiadomo zależy co Sobą reprezentujesz i na jakie stanowisko. Najlepszy płatnik w okolicy generalnie. Terminowość wzorowa. Od kiedy pracuje czyli prawie 3 lata zawsze zgodnie z terminem jest wypłata. Nigdy się nie spóźnili.

Danuta
@Grzegorz

Już 3 lata super. To można wiedzieć, czy przez ten czas pensja jakoś urosła? Są dodatki za staż pracy w firmie? I jestem jeszcze ciekawa, czy są premie np. świąteczne lub inne okazjonalne?

@Danuta

Niestety nie mogę powiedzieć ile urosła. Nie jest źle tyle ci powiem. Za staż to chyba w kopalniach płacili. Kto teraz płaci za staż wyląduj proszę.

@Paulina

Nie wiem kto się wypowiedział wyżej ale napiszę jak to wygląda u mnie ,430 na działalnosci na początku , teraz po 3 miesiącach 450 , wystawiam fakturę i na następny dzień mam pieniądze.

@Danuta

Premia świąteczna jeżeli wyjedziesz w trasę na święta to 200 euro

Podobno pracując jako Spedytor można liczyć na 5500 na rękę. Czy to prawda?

Konserwator

Panie administrator a pan ile zarabiasz ? 2500 na rękę będzie ?

Black

Uwaga na wizytówkę firmy czarny mercedes a w nim kierowca dziada transa Robi zdj na parkingach, omijajcie !!!

Firma Hi-Tec sp. z o. o. rekrutuje właśnie na stanowisko Kierowca b. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Kierowca

Spróbować zawsze warto, ja pracuję już ponad 2 lata i nie mam co narzekać. Owszem czasem podniosą trochę ciśnienie, ale ogólnie moim zdaniem nie jest źle.

Justyna
@Kierowca

A czym to "ciśnienie" mogą tutaj podnieść? występują czasami jakieś niedomówienia?

@Justyna

To firma która ma wymagania od kierowcow. Daja duzo od siebie, kasa, dobre auto i dyspozytora ktory sie opiekuje natomiast maja oczekiwanja tez duzo. W sumie sie nie dziwie jezeli jexdzisz z lekami. Dlatego sporo amatorow co nie mysli wylatuje z roboty bo sa nieodpowiedzialni.

Co wy gadacie że 400 h miesięcznie pracy, to przecież niemożliwe..

Cichy Bandyta
@Marcin

Witam w transporcie międzynarodowym. No jak chcesz zarobić 10 koła pln to jeździsz. Jak chcesz trzy koła na ręke zarabiać to na pół etatu na nocki do biedronki wykładać towar zapraszam. Twój wybór mordo.

Rafał

@ADAM Było powiedzieć im to w biurze a nie jak Małolat bez nazwiska wypacasz się z daleka Pracuję tu już długo i jak wszędzie na busach jest czasem ogień ale płacą wiec nie zgadzam się z opinią P.Adama :-) Jak nie pasuję Ci jazda to idź pracować do kopalni lżej będziesz miał :-) pozdrawiam

Barbara
@Rafał

Co to znaczy, że jest ogień? Jakoś więcej godzin się pracuje czy coś? :/

Zostaw merytoryczną opinię o Hi-Tec sp. z o. o. - Wyszków

• Jak się pracuje w Hi-Tec sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hi-Tec sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hi-Tec sp. z o. o.?

Hi-Tec sp. z o. o.