Opinie o Marzena Asztemborska Ma Service 24 w Bardo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Marzena Asztemborska Ma Service 24. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marzena Asztemborska Ma Service 24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzena Asztemborska Ma Service 24 w Bardo

Czy można liczyć w Marzena Asztemborska Ma Service 24 na prywatną opiekę medyczną?

Beata Nowy wpis

Bardzo polecam Panią Marzenkę.

Aga Nowy wpis

W tej firmie opiekunki są traktowane bardzo dobrze dopóki nie pojawia się problemy czyli dopóki wszystko jest ok .przez miesiąc prosiłam żeby mnie do lekarza umówić i odpowiedź co przyjechała się pani tutaj leczyć.Od innych opiekunek wiem,że dziewczyny które nawet załatwiły im sztele a miały wypadek zostały od razu wyrejestrowanie z zusu.Wiekszosc miejsc jest nie sprawdzanych koordynatorka w Niemczech nie reaguje na problemy na miejscu.Nie ma A1 więc na każdy widok policjanta czy strażnika miejskiego kupa strachu,a jak chce sie zjechac bo sztela nie do wytrzymania to starsza ze odlicza za przejazd.No i bez składek rentowych umowa na 200 euro czyli śmieciowa nie polecam

Co jaki okres czasu w Marzena Asztemborska Ma Service 24 można ubiegać się o podwyżkę?

8R5D Nowy wpis

Nie ma ram czasowych. Każdy załatwia indywidualnie te sprawy jak czuje potrzebę podwyżki.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Marzena Asztemborska Ma Service 24 się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
8R5D

Po kilku miesiącach pracy (3 sztele) w tej agencji z czystym sumieniem mogę ją polecić. Pracowałem w dwóch innych agencjach o rozbudowanych kolorowych stronach internetowych i pozostawiały one dużo do życzenia. Krótko mówiąc za żadne pieniądze nie wrócę do poprzednich agencji. W MAService24 składki do ZUS odprowadzane są za każdy przepracowany czas w danym miesiącu. Wypłata zgadza się co do centa. Samodzielnie można ją wyliczyć Za okresy świąteczne i wakacyjne 100% premii trafia do opiekuna/-ki. Agencja selekcjonuje sztele i faktycznie skutecznie interweniuje, gdy np. opiekun jest nieszanowany. Pracownicy pozyskiwani są głównie przez polecenia wśród znajomych i rodziny, stąd jest to zaufane grono. Rodziny niemieckie dostają szczegółowe wytyczne obowiązków jakich opiekun/-ka nie może wykonywać i się tego trzymają. Wypłaty są szybko, bo w pierwszym tygodniu po przepracowanym czasie za dany miesiąc. Agencja organizuje i opłaca transport od drzwi do drzwi. Jest możliwość zasugerowania przewoźnika. Koszty testów covidowych zwraca rodzina mniej więcej w dniu przyjazdu na podstawie paragonu lub faktury imiennej oraz testu w języku niemieckim lub angielskim. Umowa zlecenia jest stosunkowo krótka. Nie ma za wiele formalności. Jak znajdę jakiś minus lub sytuacja się zmieni to napiszę.

8R5D
@8R5D

Gwoli ścisłości dodam, że w umowie podany jest termin wypłaty do 15 dnia k.m. ale w praktyce wypłatę dostaje ok 5-7 dnia k.m.

Jędruś Bus

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Kontakt z biurem oraz pieniądze zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Marzena Asztemborska Ma Service 24 - Bardo

• Jak się pracuje w Marzena Asztemborska Ma Service 24?

Zobacz opinie na temat firmy Marzena Asztemborska Ma Service 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marzena Asztemborska Ma Service 24?

Marzena Asztemborska Ma Service 24
  • Tadeusza Kościuszki 5