Opinie o Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud w Łabowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud w Łabowa

Możecie opisać maszyny jakimi firma teraz dysponuje? pojawiła się oferta dla operatora koparki i piszą w niej, że na klasie III się robi, ale jednak wole znać szczegół. Mam doświadczenie i myślę czy by się nie zgłosić

Ewelina

Z waszych opinii wynika, że warunki są całkiem w porządku, dlaczego w takim razie taka rotacja pracowników o którejś ktoś wspomniał? Dlaczego odchodzą?

Tom
@Ewelina

Nie z wszystkimi da się współpracować....

@Tom

No niby tak. Nie mam mimo Wszystko tutaj kogoś, kto mógłby zarządzać relacjami między ludźmi? Co z obecnymi integracjami? Macie na nie czas? W którym sezonie jest najwięcej roboty?

Tom Nowy wpis
@Emilia

W Rodzinnej firmie tak bywa, że są konflikty i atmosfera jest ciężka...gdy każdy chce rządzić po swojemu...już w tym tkwi problem

A jak z wynagrodzeniem dla operatorów żurawi lub ladowarko-koparki?

Lgbt
@Zainteresowany

Nie myśl że tylko to będziesz robił na co masz uprawnienia

@Lgbt

Dają możliwości na jeszcze więcej? Ale legalnie?

Lgbt
@Emilia

Takie są możliwości że najlepsi i z najdłuższym stażem odchodzą z firmy

@Lgbt

A to raczej żadna możliwość. :/ A powód? Pewnie niskie zarobki?

operator
@Emilia

ok 4k na reke to nie tak malo. Umowa o prace, wolne bez problemow soboty wolne przed swietami tez tagze na tyle lat pracy a pracuje ponad 10 to jestem zadowolony.

Stryku
@operator

10 lat jako operator i 4k na rękę... Szał ciał normalnie

Emilia Nowy wpis
@Stryku

Ciekawe spostrzeżenie. To ile sądzisz, że powinien relatywnie zarabiać? I tak poza tym to, co zostało przytoczone, to tylko podstawa? Przysługuje coś jeszcze?

Stryku Nowy wpis
@Emilia

Tyle żeby godnie żyć mając rodzinę i szalejącą inflacje i przede wszystkim tyle ile mniej więcej dyktuje rynek. A na jakie stawki można liczyć w Małopolsce to już odsyłam zrobić research samemu

Damian

Uważacie ze praca jest wymagająca ?

@Damian

Fizycznie? Czasami faktycznie trzeba trochę się wysilić jak to na budowie, ale w firmie jest dużo sprzętu od koparek po żurawie i co ważne - praca 8h. Zaczyna się o 7 na budowie i wychodzi do 15. Najdalej budowa w Tarnowie, reszta w okolicach Sącza i dojeżdżamy samochodami firmowymi. Więc nawet jeśli trzeba wyjechać o 6, to można w drodze kimnąć :D A jeśli chodzi o pracę w biurze to trzeba innych pracowników pytać czy wymagająca :)

Gienek
@Piotr

A czy dojazdy są doliczane do godzin pracy? Bo jednak do Tarnowa to jest kawałek drogi i czy jest płacona pełna dieta?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud - Łabowa

• Jak się pracuje w Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jan Cabak Firma Usługowa Eko-Rem-Bud
  • 185