Opinie o Trans-Stel Jakub Stelmach w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Stel Jakub Stelmach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trans-Stel Jakub Stelmach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Stel Jakub Stelmach w Poznań

driver Nowy wpis

Latam na stałej lini to nie pierwsza moja robota jako kierowcy. Zero problemów, wsio na czas- nie ma do czego się przyczepić. Jak by ktoś szukał uczciwego przewoźnika to tylko tu!

Kierowca C+E Nowy wpis

Jeździłem u tego przewoźnika 3 lata, robota robota ułożona, umowa o prace kasa na czas. Przełożony normlany zawsze do dogadania jeśli chodzi o urlop czy cokolwiek polecam. Zmieniłem bo musiałem iść na międzynarodówkę.

Kierowca Nowy wpis

Nie rozumiem wpisów poniżej. Dawno nie spotkałem tak uczciwego pracodawcy pracuję już 4 rok i wszystko się zgadza. Polecam bardzo

Był kierowca

Szerokim łukiem omijać. (usunięte przez administratora) jakich wielu, auta tragedia, a o wypłatach nawet nie wspominając - czeka tylko na okazję aby w każdej chwili (usunięte przez administratora) cię co do grosza - czy to na urlopie, czy to na nieodbytej trasie czy to na jeszcze innej okazji. Z daleka od takich firm...

Adittt Nowy wpis
@Był kierowca

Nie zgadzam się bzdury.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Trans-Stel Jakub Stelmach się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Aba

Pracodawca płaci na czas i na tym się kończy..... Auta to jakaś tragedia, same szroty, które nie powinny jeździć po drogach. Kombinowanie z umowami itp... brak trasy nie z naszej winy w dany dzień= brak "dniówki", a jakiś ochłap i wypisanie URLOPU za ten dzień... śmiech na sali. (usunięte przez administratora)PORTOWY jakich wielu w tej branży! Omijać nie polecam

Małgorzata
@Aba

można jeszcze podpytać o tę umowę? jaką tam podstawę na niej tak właściwie macie? i czy często się zdarza, że zleceń nie ma żadnych? tu w firmie jest w ogóle jeszcze jakieś inne stanowisko lub inna robota do ewentualnego wykonania?

Janusze jakich mało. DsV pewnie ich pożegna niebawem. Samochody truposze, Trasy jeszcze gorsze.

Kierowca

Brak odzieży ochronnej, samochody trupy, brak postojowego ( nawet gdy postój jest nie z kierowcy winy ) pracodawca obciąży Cię za wszystko taka z niego złotówa, nawet jakbyś się zabił jego samochodem to przyjdzie do rodziny po pieniądze za auto a wypłata nigdy nie będzie jak wcześniej umówiona, zawsze Ci coś odliczy, umowy nadające się do kosza. Logistyka firmy to śmiech na sali. (usunięte przez administratora) dziada dziadem poganiany. Omijać tak można jak się da. Firma SL Jakub Stelmach to ten sam czlowiek

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Stel Jakub Stelmach - Poznań

• Jak się pracuje w Trans-Stel Jakub Stelmach?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Stel Jakub Stelmach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Stel Jakub Stelmach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans-Stel Jakub Stelmach
  • Klaudyny Potockiej 31 lok. 8