Opinie o Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz w Sicienko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz w Sicienko

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz? Chętnie zatrudniają?

witajcie, mieszkam nawet blisko Sicienka i za pracą na budowie się rozglądam. Tutaj w ogóle ludzie zaczęli pisać a jak patrzyłem po Internecie to firma ma przecież przy swojej nazwie status wykreślenia z rejestru. To skąd kolejne komentarze jeszcze?

Czy w Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz występują paczki/bony świąteczne?

OCZYWIŚCIE PRZYCHODZĄ DO WAS I PYTAJĄ CO WAM ZABRAĆ CZYLI UKRAŚĆ

Coś nowego ktoś wie o tych karkoszach bo cały czas czekamy na finał i odzyskanie pieniędzy

@1234

Bardzo dobrze sobie żyją i mają się dobrze..

@1234

Obecnie Ci wspaniali ludzie mieszkają w Kartuzach na ulicy Franciszka Sędzickiego. W bloku i mają się wyśmienicie za wasze i nasze ciężko zarobione oszczędności życia.

Maja

Nawet jeśli... I ogólnie może idzie zrozumieć żal czy coś ale czy można tak o sobie czyjś adres zamieszkania publicznie podawać?

@Maja

Nawet czasami trzeba i powinno się podawać dokładny adres aby wszyscy wiedzieli gdzie te gangreny (usunięte przez administratora) i najgorsi ludzie żyjący z cudzego nieszczęścia są !!!!!!!!!!!

Udaremnia czy utrudnia im bycie anonimowym w nowym środowisku / skupisku ludzi / aby utrudnić nowe wyłudzenia i (usunięte przez administratora) !!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jak wyjdzie z aresztu to będzie obiecywał że zapłaci !!!

Maja

Ktoś wgl pytał o ten cały areszt czy to potwierdzone ale nikt nie odpowiedział. Nie wkręcacie?

@Maja

NIESTETY NA WOLNOŚCI !!!

Maja

Ale to końcu w ogóle coś z tym aresztem było czy kręcicie?

Ile jest zmian w Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz?

Bogdan

Jest w areszcie to potwierdzone????

Dalej chodzą i smieja się zewszystkich .Woza sie codziennie samochodem z wypozyczalni.

Roman
@1234

Gdzie można ich teraz spotkać ?

@Roman

SICIENKO UL.KASZTANOWA 12 NA RAZIE A POTEM ARESZT ŚLEDCZY I WIĘZIENIE !!!

Bogdan

Czemu kłamiesz ? Mieszkają cały czas w Garczu. Ona w kwiaciarni pracuje a on znów ma swoją firmę.

Bogusia

Kasztanowa dawno zlicytowana przez komornika ….

Roman

Dzieci chodzą do Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie

@Bogusia

może sprzedana ale dalej mieszkali

@Bogdan

nie mam powodu kłamać tam ją widziałem jeszcze miesiąc temu też go (usunięte przez administratora) poszukuje !!!

Nie mieszkali. On musi być o 19 w Garczu bo ma opaskę

@Bogdan

A DOKŁADNIEJ ? GARCZ I CO DALEJ ? KUPILI DOM ? CZY PENSJONAT ? / COŚ SŁYSZAŁEM /

Kwiaciarnia Bukiecik Ul. Kartuska 34 Chmielno Tak znajdziecie Madzie

Ryszard
@Bogdan

Wiesz może co teraz Marcinek prowadzi za działaności ? Kupili dom ? Ludzie poszkodowani są systematycznie wzywani na przesłuchania

Narazie mieszkają w garczu nic mi nie wiadomo o kupnie pensjonatu A mieszkanie wynajmują

A wiesz gdzie Magda teraz pracuje

Mógłbyś bardziej określić gdzie się kręcą A Magda z tego co się orientuję pracuje w garczu w kwiaciarni.Dodatkowp jest kelnerka w restauracji w Chmielnie

@1234

Właścicielka twierdzi że u niej nie pracuje , ale na face u niej czyli na kwiaciarni była ? Są foty ! w/g niej był to taki miejscowy iwent ?

@1234

No to oszusty tylko lubią samochody i to dobre???

No trzeba bylo znowu kogos urobic na zaliczke zeby sobie kupic fordzika bo ile mozna jezdzic samochodami z wypożyczalni

UWAGA Już pętla TEMIDY zaciska się na tych (usunięte przez administratora) karkoszy magdalena i marcina Mec Janusz Mazur czeka na kolejnych oszukanych . Stary Rynek 3/1 tel.telefon 52-321-32-94

Marian

Co słychać u tych przestępców ? Siedzą ?

Najgorsi ludzie jakich spotkaliśmy na swojej drodze uważajcie dalej knujaą

UWAGA NA TĄ NIBY FIRMĘ !!! TYLKO POZORNIE DZIAŁAJĄ PO TO BY ZŁAPAĆ KOLEJNYCH FRAJERÓW OD KTÓRYCH MOGĄ WYŁUDZIĆ KASĘ !!!!! CI NIBY LUDZIE TO NAJGORSZY ELEMENT (usunięte przez administratora) JAKICH POZNAŁEM , A POZNAŁEM WIELU !!!

Poszkodowany

Uważajcie na Marcina k i jego wspolmałżonkę Magdalenkę potrafią nawet uknuc intrygę aby swojego przeciwnika upokorzyć!!!!!! Jak najdalej od takich ludzi!!!!

Bogdan

Marcin K. Jest od wczoraj na wolności.

ZDZISŁAW
@Bogdan

jak to na wolności ? to potwierdzone ?

@ZDZISŁAW

Tak ma założona paske elektroniczną. Dzięki temu jest monitorowany calodobowo.

@ZDZISŁAW

Już nie jest na wolności , siedzi

@Bogdan

JEGO AKTUALNY ADRES GARACZ UL.PODGÓRNA NUMERU NIE ZNAM. TAKI CZTERORODZINNY BUDYNEK Z PARKINGIEM

Marian

Obecnie siedzi w Gdańsku

@Marek

Nie był w areszcie od maja. Nie wprowadzaj w błąd

Szukający sprawiedliwości.

Śledztwo w. Sprawie afery mieszkaniowej zostaje przedłużone przez prokuraturę, Marcin k. stanie przed sądem. Podaje linka: (usunięte przez administratora)

@Szukający sprawiedliwości.

Nareszcie Marcin k. W areszcie, Następne zarzuty, dostanie odsiadkę 10 lat??? (usunięte przez administratora)

@Karkosz m.

JUŻ NA WOLNOŚCI !!!???!!!

@Karkosz m.

JUŻ NA WOLNOŚCI

@Anonim

On jest cały czas na wolności. Posiada opaskę monitorująca. Nie wprowadzaj w błąd !

Czy rozmowa rekrutacyjna w Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz odbywa się również w języku angielskim?

Basia

Grypsera – mowa środowiskowa środowisk przestępczych, ukształtowana na gruncie języka polskiego.

Poszkodowani ciągle zgłaszają się do prokuratury. Pewnie posiedzi kilka lat.

Madzia

Kolejne dokumenty wpływają do prokuratury , poszkodowanych jest ponad stu ....

@Madzia

W jaki dokładnie sposób ludzie są poszkodowani? Wyłudzał na materiały budowlane czy mieszkania?

R.I.P

Marcin K., podejrzany o (usunięte przez administratora)na rynku nieruchomości w Bydgoszczy ma mieć postawiony kolejny zarzut. P.S spoczywaj w pokoju w celi długie lata

@R.I.P

przedsiębiorca spod Bydgoszczy , dostanie odsiadkę 10 lat???. Tyle grozi za czyny które popełnił (usunięte przez administratora)

R.I.P
@Arek

To recydywista posiedzi długoooo w (usunięte przez administratora)

Marianek

Czytam to wszystko i nie dowierzam .Jakaś masakra to jest !! Co tu się wyrabia... Ci którzy znają Marcina K. wiedzą, że to nie jest do uwierzenia .Owszem coś jest na Rzeczy ,ale Marcina znam świetnie. Każdy wie ,że ten Chłopak nikomu nigdy pomocy nie odmówił. Pracę wykonywal świetnie. Nikt mi nie powie bo znał się na "robocie " i potrafił ogarnąć każdy temat. Miał przecież duże budowy i mniejsze .Ci murarze Jego super przecież. Jak ktoś pomocy potrzebował czy nawet zwyklej porady bo On i w dokumentach był kumaty to nawet podjechal i załatwił albo doradził .Dla Niego nie było rzeczy niemożliwych w budowlance .Po tych wiatrach w 2017 roku On pracę zostawił i ludziom za darmo przez kilka dni dachy naprawiał ,zalatwiał agregaty pradotwórcze i złotówki nie wziął!Ludzie opamietajcie się!!!!! Przecież coś musiało się stać. Tyle setek tysięcy niby nakradł i gdzie to niby ma ? Dom mu zlicytowali ,podobno stracił wszystko .Gdzie Wy rozum macie ????Żal mi Was ludzie .A Ci co kupowali materiały przez kilka lat od Niego ...,dlaczego nie napiszecie dobrego słowa o Nim??? Przecież ten co tu wypisuje te teksty o domu rzekomym co Marcin sprzedał niby to Witold Szulc z Bydgoszczy .Szkoda Panie Witku że Pan nie napisze prawdy ,że ani złotówki pan gotówką Nie dał tylko ożenił Go pan w zamian za dom który Panu wybudował z samochodami z USA w rozloczeniu .Te samochody okazały się po powodziowe i z trzech jeden złożony. Marcin połowę dostał tego co Pan mu policzył i Pan tu o oszustwach pisze ?Znam i Pana i tą sprawę. Albo drugi wariat Adrian Dunajewski .Ludzie ...,czy to nie On oferował Wam przez tel te materiały i zachwalał Wam firmę Marcina a potem on sam obdzwaniał was i kazal wam pozwy zbiorowe składać bo marcin to (usunięte przez administratora) ? Dziwne to bo ,podobno tylko te materiały nie dojechały które w imieniu firmy KARKOSZ BUDOWNICTWO sprzedał właśnie Adian Dunajewski z Osielska .Jakoś wcześniej Marcin sprzedawał materiały i było ok ,prawda ?Zastanowcie się trochę. Myślę i wierzę że prawda wyjdzie w końcu, ale znam Marcina i coś tu nie gra .

Marianek

Nie wierzę w to .Znam wiele osób i budów które ukończył, a pracę miał z polecenia .Ale zobaczymy .

WYŁUDZALI RAZEM Z ŻONĄ / SPRAWĘ PROWADZI US NR 1 W BYDGOSZCZY / WSZYSTKO CO SIĘ DAŁO I OD KOGO SIĘ DAŁO NAWET OD OSÓB CHORYCH I POSZKODOWANYCH TO LUDZIE BEZ UCZUĆ !!!!!!!

@Marianek

Kradłeś razem z nim ? Tak go bronisz !?!?!? To przedstaw się i napisz kto ty jesteś Marianek ?!?!? Czy piszesz w imieniu tego (usunięte przez administratora)!!!!!!! To ich metody !!!!!! (usunięte przez administratora) i tyle !!!!!!

@Marianek

A za mieszkania też zapłacił ?!?!?!?!?!?!?!?!? To krasnoludki WYŁUDZAŁY ????????

Marianek

A kto Ty jesteś anonim ? Może to Ty najpierw się przedstaw .

@Marianek

Co razem (usunięte przez administratora)ludzi ? Masz odwagę to napisz kto ty jesteś i z skąd wiesz to co piszesz ?

Marianek

A Ty z kąd wiesz ,to co piszesz ? Ty niby masz odwagę? Jako "anonim"?

@Marianek

Wiem bo znam Go od lat .Wiem jakim jest człowiekiem .Wiem że duzo jeszcze się wyjaśni .Zobaczymy ,co wtedy napiszesz ...

@Marianek

Marianek przyznaj się jesteś a jego grupie i dlatego go bronisz. Przyjdzie czas i na CB.

@Marianek

Masz rację zobaczymy jaką karę dostanie Marcin k. Jest świetny w swoim fachu czyli w manipulowaniu ludźmi!!! Lepiej dla niego będzie jak się przyzna do swoich czynów!!! Ludzie którzy mu pomagaja czerpią z niego korzyści i to zrozumiałe, że będą bronili takiego człowieka!!! Wstydźcie się!!!

(usunięte przez administratora) TO DIABŁY W LUDZKIEJ SKÓRZE !!!!!!!! POZURUJĄ PRACĘ ABY ZYSKAĆ ZAUFANI A POTEM WYŁUDZAJĄ ILE SIĘ DA BEZ ŻADNYCH ZACHAMOWAŃ !!!!!!!!!! OD OSÓB KTÓRE ZNAŁY ICH OD DZIECKA -TAK JAK W DRZEWIANOWIE KIEDY ZERWAŁO DACH W 2017 I NIE ZROBIŁ NIC / WYŁUDZIŁ 50 000 / MIESZKANIA BYŁY CZTERY " KUPIŁ" I SPRZEDAŁ U "NOTARIUSZA" BARABASZA KTÓRY W JEDNYM POKOJU ROBIŁ ZAKUP A W DRUGIM SPRZEDAŻ !!!!!????? I TO ZDĄŻYŁ UWINĄĆ SIĘ Z WPISEM DO ELEKRONICZNYCH KSIĄG WIECZYSTYCH W 55 MIN ?!?!?!?!? NAPEWNO STARAŁ SIĘ TAK SZYBKO / DOSKONALE SIĘ ZNAJĄ / BO TO STAŁY KLIJENT TEJ "KANCELARII" I TAK ŻEBY CZASAMI KARKOSZ W INNEJ KANCELARII NIE SPRZEDAŁ JESZCZE RAZ TEGO SAMEGO !!!!!!! PRZESTRZEGAŁEM BARABASZA PRZED KARKOSZEM BO TO U NIEGO W KANCELARII SPRZEDAŁ DOM BUDOWANY DLA MNIE Z PRZEDWSTĘPNĄ NOTARIALNĄ UMOWĄ , ALE NIC TO NIE DAŁO !!!! NADAL POMAGAŁ KARKOSZOM !!!! ONA / CZYLI MAGDALENA KARKOSZ / TEŻ WYŁUDZAŁA CO I GDZIE SIĘ DAŁO !!!!!!!!! UWAGA TO BEZWZGLĘDNI (usunięte przez administratora) BEZUCZUCOWI NAJGORSI SK...... JAKICH SPOTKAŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / A SPOTKAŁEM WIELU (usunięte przez administratora) /

Długo posiedzi

Kolejne sprawy trafiają do prokuratury , jest tego bardzo dużo .....

Poszkodowany przez Marcina k.
@Długo posiedzi

Czy wiecie może Co się obecnie dzieje z Marcinem k.? Mam. Nadzieję iż wssytkie oszustwa w ich wykonaniu zostaną wykryte i szkoda zostanie naprawiona. Tego wam życzę.

Karkosz m.

Wesołych świąt w (usunięte przez administratora) panie Marcinie!!!

Magdalena K.

Trzeba namówić jakąś gazetę do wyjaśnienia sprawy, ma nadzieję że Marcin k. Ze swoją bandą już nikogo nie (usunięte przez administratora)!!!!!

@Magdalena K.

Marcin.K. wczoraj miał sprawę w sądzie w Bydgoszczy. Został umieszczony w areszcie . Za miesiąc kolejna rozprawa

@Bogdan

A wiadomo za co został zatrzymany ? Za jaka sprawę . Czy wiadomo gdzie dokładnie siedzi ?

Ciekawe ile dostanie ;) 5 latek ? Mniej , więcej

Arek

Czy wiesz może coś więcej o zabraniu Pana Marcina k.? Malżonkę Magdalenę również zabrano?

@Arek

Małżonka na wolności. Pracuje w najlepsze

@Marcinek

Tego nie wiem. Niech odda pieniądze i może pójść siedzieć nawet na całe życie. Przed aresztowaniem (usunięte przez administratora) kilka osób

Janusz
@Bogdan

Madzia pójdzie siedzieć razem z Marcinkiem

@Bogdan

Witam Panie Bogdanie ma Pan więcej informacji na temat karkosza? Jak 1 sprawa się zakończyła?

@Magdalena K.

Z tego co donoszą ludzie jego brat arek zalożył firmę o profilu budowlanym na miejscowość łukowiec lecz już jej nie ma w internecie. Czyżby ze środowiska Pana Marcina K. Robi się nie wesoło??? Może w końcu odda chociaż część należności ludziom poszkodowany. Czekamy na jakiś znak od ludzi którzy wiedzą co się dzieje z Panem M. K.

poszkodowany

wow, widać że (usunięte przez administratora)na materiały budowlane to tylko wierzchołek góry lodowej. Dobrze że poszedł siedzieć.

Arkadiusz k.

Słyszeliście iż pan karkosz m. Poszedł siedzieć na kilka lat?

@Arkadiusz k.

Siedzi ? Macie jakieś potwierdzenie ?

Zuzia
@Marcinek

To gwiazda medialna - informacja była w tv

@Zuzia

a wiesz jaka była informacja na jaki temat ? w TV parę miesięcy temu było Skandal w bydgoskiej branży nieruchomości. Znany pośrednik z prokuratorskimi zarzutami

@Marcinek

Czego dotyczyły rzekome zarzuty prokuratorskie? To dosyć poważna informacja, którą właśnie od Was uzyskałem, dlatego też może przedstawicie mi nieco więcej szczegółów na ten temat? Strasznie mnie to zaciekawiło, dlatego zapraszam do dyskusji. Miło będzie ustalić coś więcej, aby czasami nie zinterpretować wpisu w błędny sposób.

Mario
@Marcin

Kupował mieszkania, sprzedającym nie płacił, a po godzinie te same lokalne odsprzedawał także notarialnie, biuru nieruchomości - tak miał wyglądać przestępczy proceder Marcina K. w Bydgoszczy. Mężczyzna, jak i pośrednik biura nieruchomości, usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Poszkodowane są co najmniej cztery osoby. Obawiają się, czy odzyskają pieniędzy, bo konto Marcina K. jest puste. Bydgoska prokuratura postawiła w tej sprawie zarzuty dwóm osobom.

@Arkadiusz k.

Witajcie, Czy coś wiadomo ? Siedzi ? Sprawa ? Komuś się udało od tych (usunięte przez administratora) odzyskać pieniądze ?

Arkadiusz k.

Uważajcie na firmę karkosz budownictwo nic nie kupujcie od nich!!!!

Justyna
@Arkadiusz k.

Dlaczego odradzasz robienie zakupów w Karkosz? Nie podałeś żadnej przyczyny, fajnie by było, jakbyś uzasadnił opinię. Co jest nie tak?

Poszkodowany

Marcin Karkosz to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dobrze ze pójdzie siedzisz a długi zostaną . P.S kolejne dokumenty wpływają do prokuratury za jego oszustwa

Zostaw merytoryczną opinię o Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz - Sicienko

• Jak się pracuje w Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz?

Zobacz opinie na temat firmy Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz?

Karkosz-Budownictwo Magdalena Karkosz
  • Kasztanowa 12