Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki w Poznań

ODBIORCA Nowy wpis

Od lat korzystam z usług i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Kontrahent

UWAGA. Firma nie płaci dostawcom za zakupiony towar, a właściciel unika kontaktu !!

JESTEM na przyjęciu towaru
@Kontrahent

Właściciel jest osobą rzetelną. Podejrzewam, że komentarz albo konkurencji albo od jakiegoś tzw. "przewalacza", któy ściąga koncernowe (usunięte przez administratora) często przeterminowane no i wtedy jak takie zbuki przysyłają to co się dziwić.

Kontrahent sprawa w sądzie

Potwierdzam.

@JESTEM na przyjęciu towaru

właśnie dlatego firma się rozwija i rośnie w siłę a inni dookoła padają;) był już taki jeden mądry że swarzedza co rzucał też chętnie oskarżenia i na producentów gdy już było z nimi nie po drodze i na konkurencję, no i co? już swój biznesik zwinal, kto wie może go teraz trąbka boli i pisze zawistnie? Firma będzie miała już że 30lat a ja sam handluje z nimi 20 i nie mogę złego słowa powiedziec

@Kosmetyki

No to faktycznie bardzo długi staż współpracy macie. A podasz przykłady tych innych, które nie wytrzymały?

@Honorata

Było tego trochę na przestrzeni lat. Via veneto, anmar, kosmetyk serwis, irys, wilczy młyn-żaden z nich już chyba nie istnieje.A ten dystrybutor ciągle się rozwija.

@Kosmetyki

No a co było nie tak w relacji z tamtymi, że nie wychodziło? Bo niektóre akurat dobrze znam i aż ciekawa jestem

@Honorata

Ciężko określić, po prostu Beja jest na rynku długo, chyba z trzydzieści juz lat, wszyscy ją znają w Wielkopolsce i do tego, ktoś tam z głową to prowadzi.

Nowy Nowy wpis
@Kontrahent

Potwierdzam! Firma nie płaci dostawcom za zakupiony towar, właściciel unika kontaktu!!!!

Dostawca Nowy wpis
@Nowy

Potwierdzam, czekam na spłatę zobowiazan długie miesiace

VFL

Firma zdecydowanie godna polecenia jako pracodawca, nie ma wielkich fajerwerków, ale przynajmniej to co jest powiedziane na początku, nie rozmija się z rzeczywistością. Jest podstawa, no a drugie tyle można zrobić z premii jak się dobrze rynek poukłada. Ja byłem tam dwa lata i spoko wspominam, fajni ludzie i atmosfera! Rekordzistka ma tam staż ponad 18letni, a to o czymś świadczy.

Julia
@VFL

18 lat to sporo czasu, gratuluje tej Pani :) Powiedz na czym można nabic troche premii?

VFL Nowy wpis
@Julia

@Julia musisz wyrobić target ogólny obrotowy oraz umiejętnie wypełniać zadaniówki lub generować obrót na premiowanych liniach dystrybucyjnych.

POZNAŃSKI

Ja tam mogę śmiało firmę polecić, kilka lat tam pracowałem. Stabilnie, przewidywalnie i uczciwie. Firma ma już prawie 30lat na rynku i nastąpiła zmiana pokoleniowa już w międzyczasie co z pewnością działa na +

@POZNAŃSKI

No i na takie wpisy liczyłam!! To git, a zdradzisz ile wynagrodzenia dają ?

POZNAŃSKI
@Monika

2700-3000 podstawy w zależności od tego kto jak długo pracuje. Jeśli jesteś przeciętny jako PH 3500 jak dobry to 4000+ a jak bardzo dobry to drugie tyle, ale no to już trzeba być PRO

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jak teraz wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma wieści o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki w mieście Poznań.

magazynierka

Byłam tam kilka dobrych lat i nie mogę złego słowa powiedzieć. Pensja adekwatna do wyników w danym miesiącu, a tym samym ilości pracy. Wypłaty zawsze na czas, a atmosfera rodzinna. Bałagan oczywiście na magazynie, ale nie w większym stopniu niż w innych firmach.

CAŁKIEM SPOKO

wlasciciel nie ingeruje w organizacje pracy PH wiec to na plus, jednak zeby sporo zarobic trzeba sie najezdzic zeby wyrobic targety. no ale tak juz teraz jest jak sie leci tak sie ma. flota pojazdow odwiezana dosc czesto auta od nowosci max 4lata i zamiana na nowy.

yolo

Była ostatnio rekrutacja w województwie Lubelskim, bo otwierali tam swoją filię na jesieni. Oferta była spoko, rozsądna podstawa +bonus od obrotu+jakies tam dodatki za sprzedaż wybranych linii no ale jak się chce wyrobić targety to trzeba jeździć

Mirosław
@yolo

Jak mniej więcej to wygląda? Otrzymujesz do objazdu dany obszar? W ciągu jednego dnia jesteś w jednym miejscu czy w większej ilości lokalizacji?

@Mirosław

Z tego co wiem, to co najmniej te 10 wizyt dziennie trzeba zrobić( z czego 50% skutecznych najlepiej). Jest ściśle określony obszar, ale przedstawiciel ma sobie zasadniczo sam czas organizować. Są też liniowcy na wsparciu, więc trzeba się też pewnie z nimi ułożyć żeby trasówki się nie rozjeżdzały.

@yolo

A jak będzie mniej niż tych 50% skutecznych to co wtedy?

@Honorata

Nie było o tym mowy, jest do osiągnięcia sumarycznie jakiś wynik czyli target miesięczny i z tego jesteś rozliczany/a.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki - Poznań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Beja Aleksander Lewicki
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Leszka 37
    61-062 Poznań