Krzysztof Nowy wpis

Ile można zarobić na początku zatrudnienia w firmie, której dotyczy wątek tego tematu? Chcę wiedzieć, ile można zarobić. Niestety niezbyt dużo mam wiedzy w tym zakresie, więc chętnie mi będzie to właśnie ustalić. Zechce ktoś mi pomóc?

123 Nowy wpis

Dodam jeszcze dla tych, którzy wgl. Coś myślą o pracy u tego cwaniaka ludzie dajcie sobie spokuj chyba że chcecie zrobić mu kilka kursów za które i tak kasy nie zobaczycie. Z poniedziałek czeka się na robotę bo nie ma. pod koniec tyg ganiatyka powrót na rzepie w sobotę za którą nie płaci. Omijajcie go z daleka. Pozdrawiam

Elżbieta Nowy wpis
@123

Twój wpis nie jest zbyt szczegółowy, mógłbyś przybliżyć nieco sytuację? Rozumiem, że wystąpiły jakieś problemy z terminowym wynagrodzeniem, udało się je rozwiązać? Będę wdzięczna, jeśli powiesz, czym zajmowałeś się w firmie. Czy w F.H.U Przemek Przemysław Kuleta mogłeś liczyć na umowę o pracę?

Edward Nowy wpis

Fajna firma, dobrze się pracuje i dlatego jest taki spokój na forum!

Czy praca ma jakieś plusy? Dodaj opinię o przedsiębiorstwie F.H.U Przemek Przemysław Kuleta w mieście Różanna i napisz jakim naprawdę jest pracodawcą.

@Administrator

Jego nie można nazwać pracodawca. Bo u niego nie da się zarobić a jeśli już coś się uda to i tak (usunięte przez administratora) znajdzie sposób żeby Ci odebrać. Sam był kierowca ateraz struga cwaniaka. A 3 strychniny na które ustala sobie normę 34 l przekroczy to z wypłaty potraca. Dla mnie to jest największy dziad z jakim miałem do czynienia. Jeszcze człowiek się musiał narażać dla niego. A na koniec cię taki okradnie. Ale pamiętaj przemus karma wraca. A ja nie zapominam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kierowiec

Witam. Jestem bardzo zdziwiony ponieważ pierwszy pisze o tej firmie z doświadczenia wiem że przez rok czasu w tej firmie która posiada dwie ciężarówki przewiało się już dosyć dużo kierowców. Jeżeli chodzi o tą firmę to to kolejny DZIAD-TRANS z okolic Opoczna. A właściciel firmy to połączenia cwaniactwa z dziadostwem, oferuje oszałamiające 10% z frachtu + oczywiście podstawa. Nie dość że jesteś zarejestrowany przez Urząd Pracy bo mu ZUS zapłacą to jeszcze nie chce się podzielić tym. Jego praca polega na tym że kupę czasu spędza się w portach nawet po pół dnia czyli za stanie nie dostaniesz nawet złotówki bo płaci z frachtu, dalej jeździ się po polach z wapnem często trafia się targanie palet z płytkami albo z klejami. Płaca nie adekwatna do pracy. Jeżeli chcesz zarobić w granicach 4000 zł musisz się wspomagać bo jak nie to zapomnij o 4 z przodu ganianie jeszcze raz ganianie. A po za tym kto w tych czasach jeszcze godzi się na jazdę z frachtu. Jak dla mnie szanujący się kierowca powinien szeroko omijać ten (usunięte przez administratora)-TRANS.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U Przemek Przemysław Kuleta - Różanna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

F.H.U Przemek Przemysław Kuleta
1/5 Na podstawie 1 ocen.