Zdzisław Ziemiński Projektowanie i Nadzór

Opinie o Zdzisław Ziemiński Projektowanie i Nadzór

niezadowolny klient

Nieprofesjonalne podejście do tematu, jeden wielki minimalizm, projekty kiepskie, brak rozwiązań, dużo błędów, nadzór budowy żaden, wcale nie zjawia się na budowie tylko na koniec po zapłatę. Współpraca z tym Panem to jedna wielka męka ale czego oczekiwać jak ktoś pracuje w urzędzie. Wykonawca musi sam wymyślać zbrojenia instalacje i inne rozwiązania oraz rzeczy. Żałujemy że skorzystaliśmy z usług tego człowieka.

Zostaw opinię o Zdzisław Ziemiński Projektowanie i Nadzór - Chojnice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdzisław Ziemiński Projektowanie i Nadzór