Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska

Nowy wpis

Nie jesteśmy najgorszą firmą w Polsce mamy pracowników którzy się znają na swojej pracy , kłamcy to byli pracownicy którzy nie wykonywali rzetelnie swojej pracy

Też znalazłem tą starą ofertę, ale w wątku piszecie, że jest możliwość aplikowania jeszcze. Siedziba jest w Polsce natomiast praca na terenie Niemiec? Działa to na zasadzie wyjazdów? Jeżeli tak, to ile trwają takie wyjazdy i co ile zjazd do Polski? Zakwaterowanie zapewnia firma? Warunki spoko?

Olka

Mąż szuka pracy w tamtych okolicach, niestety wśród aktualnych ofert cisza. Wpadliśmy na ogłoszenie dla Montera urządzeń chłodniczych. Oferta pracy jest niestety sprzed 5 lat. Zaintrygowały nas zarobki netto 5-10 tyś.Czy aktualnie dalej firma zatrudnia ludzi na to stanowisko? Jak wzrosły widełki? Ludzie w porządku?

Pracownik Nowy wpis
@Olka

Oferta jest nadal aktualna. Po szczegóły zapraszamy do firmy albo poprzez kontakt telefoniczny.

Czy urlop w Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska jest płatny 100%?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katarzyna

Szukam informacji, jak obecnie wygląda pensja zasadniczą dla kogoś na posadzie Chłodniarz - Elektryk. Pytam o to, bo widziałam dawne ogłoszenie w necie. Tam podawali widełki 11000 - 15000 zł brutto. I czy podnieśli te widełki i można obecnie więcej zarabiać?

Weronika
@Katarzyna

Pensja na stanowisku Chłodniarz-Elektryk mieści się w widełkach 11000 - 15000 zł brutto

Firma ma dużo zleceń i utrzymała się na rynku pomimo pandemii. A złe komentarze piszą ci, co wylatują z pracy za picie i kradzież. Warto przyjść i przekonać się samemu, że dobrze się tu pracuje i zarabia.

To jak długo trzeba było czekać na wypłatę? To kwestia dni czy tygodni? Tzw podstawa? To oprócz tego co jeszcze jest wypłacane? Jakieś premie? To normalnie na konto idzie czy pod stołem?

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska - Lipniki

• Jak się pracuje w Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska?

Zobacz opinie na temat firmy Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elektromechanika Chłodnicza Anna Bugajska