Opinie o Hydro-Dział Zakład Regeneracji Hydrauliki Siłowej Mariusz Stosik w Kiełpin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hydro-Dział Zakład Regeneracji Hydrauliki Siłowej Mariusz Stosik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydro-Dział Zakład Regeneracji Hydrauliki Siłowej Mariusz Stosik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Dział Zakład Regeneracji Hydrauliki Siłowej Mariusz Stosik w Kiełpin

wacław

Nie polecam. (usunięte przez administratora) przez telefon jest miło i kolorowa, a na miejscu odsyła cię do domu robiąc na darmo 300km.

ZAKLAD REGENERACJI
@wacław

Klient dostarczył detal do naprawy praktycznie nadajacy sie na złom i był zdziwiony jeszcze ze nikt tego niechce naprawić !!!

Artur Nowy wpis
@ZAKLAD REGENERACJI

Mnie też tak zrobiliście jakiś kanał zapchany, nie che się wam robić nic skomplikowanego najlepiej tylko oringi wymienić,

Marcin Nowy wpis

A jak z możliwością odbycia praktyk w Waszej firmie?

waldek Nowy wpis

Naprawiałem w tej firmie rozdzielacz od podnosnika c-385 jestem bardzo zadowolony z tej naprawy zapłaciłem tylko 380 zł i działa jak nowy a nowy około 3000zł tak ze super!!!

Rafał Nowy wpis

Słuchajcie, znam się na naprawie aut osobowych, a wiem że u was przyjmujecie tez maszyny polowe, np. traktory. Czy jest ewentualnie możliwość douczenia się na miejscu jak wygląda naprawa tych pojazdów?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hydro-Dział Zakład Regeneracji Hydrauliki Siłowej Mariusz Stosik? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zdzisław

Naprawiałem w tej firmie wspomaganie do traktora i jestem bardzo zadowolony wszystko chodzi tak jak powinno. POLECAM

STANISŁAW

PO NAPRAWIE ROZDZIELACZA W FIRMIE HYDRO DZIAŁ TRAKTOR CHODZI JAK NOWY JESTEM BARDZO ZADOWOLONY NO I CENA BARDZO PRZYSTĘPNA POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

Jurek

Wykonanie usługi bardzo rzetelnie cena tez uczciwa POLECAM!!!!!!!!!

Robert

DOBRA CENA SUPER JAKOŚĆ WYKONANEJ USŁUGI FIRMA BARDZO UCZCIWA !!!!!!!!!!!!!!!

EWELINA MANKA

WYSYŁALISMY DO TEJ FIRMY KILKA RZECZY DO NAPRAWY WSZYSTKO DZIAŁ TRAKTOR CHODZI PRAWIDŁOWO JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI TA FIRMA ROZWIAZAŁA NASZE PROBLEMY Z HYDRAULIKA SIŁOWA BADZOOOOOO POLECAM.

MECHANIKA ROLNICZA

FIRMA HYDRO-DZIAŁ GODNA POLECENIA FACHOWA REGENERACJA SZYBKI CZAS REALIZACJI ZLECEN POLECAM.

Bartłomniej Szewc

Miałem w tej firmie naprawiane rozdzielacze hydrauliczne zawsze wszystko działało za pierwszym razem firma godna polecenia...

zadowolony klient

PEŁEN PROFESJONALIZM NAPRAWA PRZEBIEGŁA BARDZO SPRAWNIE UCZCIWA CENA WSZYSTKO DZIAŁA TAK JAK POWINNO!FIRMA GODNA POLECENIA!!!!

sklep rolniczy

Bardzo rzetelna i nie droga firma szczerze godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Dział Zakład Regeneracji Hydrauliki Siłowej Mariusz Stosik - Kiełpin

Hydro-Dział Zakład Regeneracji Hydrauliki Siłowej Mariusz Stosik
  • 28