Opinie o Elgen Elżbieta Ramotowska w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elgen Elżbieta Ramotowska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elgen Elżbieta Ramotowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elgen Elżbieta Ramotowska w Ostrzeszów

Aga Nowy wpis

Nie polecam tej pani. Nie płaci za zleconą pracę. Jest mi winna kilka tysięcy. I jak widać nie ma zamiaru zapłacić

Urszula Nowy wpis
@Aga

A co to za zlecona praca tak właściwie?

Ppkf Nowy wpis
@Aga

Firma dawno nie istnieje

Aga Nowy wpis

Nie POLECAM.!!!!Pani dalej nie spłaca długów!!! Nie oddaje pieniędzy!

Pawulon

Zdecydowanie przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z Panią Elżbietą i jej firmą. Kupuje towar ale finalnie za niego nie chce zapłacić. Kontakt mizerny, ciągłe kłamstwa i obietnice. Szukajcie pracy u kogo innego ale nie tam. Natomiast jeśli coś Pani sprzedawać, to zdecydowanie za gotówkę !!!

Paulina
@Pawulon

To pracował Pan u tej pani czy sprzedawał jej jakiś towar? Ale proszę niech Pan napiszę jak się sprawa rozwiąże z tymi pieniędzmi

Były Pracownik

Uwaga (usunięte przez administratora) !! Nie zapłaciła mi całości za wykonaną pracę firma jeden wielki przekręt właścicielka wiecznie jakaś przestraszona boi się nawet odebrać nieznany numer telefonu nie polecam !!

Gruba Iza
@Były Pracownik

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i Pani zaproponowała mi na dogodnych warunkach pracę dawno temu i samochód służbowy. Niestety zawiodłam i bardzo przepraszam Panią właścicielkę za wypisywanie bezpodstawnych opini na jej temat:(

Roman
@Gruba Iza

Mogłabyś dać znać jakie dogodne warunki zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Byłbym bardzo wdzięczny.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Elgen Elżbieta Ramotowska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Anonimowy

Nie polecam tej Pani . Nie można na nią liczyć w żadnej sprawie . Ciągle tylko kłamie , nie wypłaca pieniędzy w terminie a towar jest okropny . Wciska kit , że ma najlepsze rzeczy a jak przychodzi co do czego okazuje się że to shit . Najbardziej zakłamany człowiek jakiego poznałem .

Noclegi pracownicze Gdańsk Sto
@Anonimowy

Polecać to można towar a nie osobę.Pani nie jest na sprzedaż. Towar najlepszy a już na pewno lepszy od marketowych gówien????. Liczyć w tych czasach można jedynie na siebie chyba że jesteś osobą ograniczoną intelektualnie. Ani z ciebie klient ani pracownica. Pieniądze wypłaca firma jak zatrudnia pracownika. Ta Pani jest samowystarczalna i sama zaopatruje się w towar, sama pilnuje jakości, sama handluje i sama produkuje☺ Jakiemuś życiowemu nieudacznikowi podoba się obrażać kogoś tak wartościowego jak tą miłą i sympatyczna panią reprezentująca firmę ponieważ osoba wypisują cały taki komentarz nie jest pracownikiem firmy ani jej klientem tylko osoba o niskiej samoocenie próbująca w ten sposób podnieść swoje EGO???? Pani Elu uprzejmie proszę nie przejmować się komentarzami mało znaczących osób i dziękujemy za dotychczasową super współpracę.

Wielka Martinez
@Anonimowy

Ludzie z problemami emocjonalnymi i nieudacznicy życiowo powinni chodzić do lekarza. Psychiatry i dietetyka bo prawidlowe odżywianie ma znaczenie.

Bobik

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????same nieroby i przekręty próbują się zatrudniać...... To jest passę..... Buziaczki. Brawo dla Państwa Firmy. Ja też miałem z tym problem i już nikogo nie zatrudniam.

Martynka

Nie wiem po co i w jakim celu robi się tutaj opinie osobie prywatnej? Nikt nie może wystawić opinii dot.firmy ? Firma od dawna przekształcona w spółkę. Czy to na miejscu szargać opinią innych?

Slavi

Firma nie zatrudnia pracowników. Firma to jednoosobowa działalność gospodarcza na chwilę obecną nie działa. Ktoś kto pisze takie fajne opinie potrzebuje skierowania do dobrego lekarza psychiatry i sprawy sercowe powinien załatwić prywatnie a nie na forum dla opinii o firmach....

Kłapouchy

Dzwoniłem do firmy i chciałem się zatrudnić jednak potrzebują z prawem jazdy. Miła babka odebrała telefon i rzeczowo wyjaśniła jak wygląda praca. Szukają magazyniera ,sprzedawcy, pakowacza.

Olgierd

Szkoda, że brakuje na tym forum [pracowniczym opinii o pracy w firmie. mam nadzieję, że jest dobrze i warto szukać tu pracy?

Anonimowy

Polecam polecam jeszcze raz polecam. Kupiliśmy z żoną nie jedno ale kilka sztuk dla całej rodziny. Dobrze ze jest ktoś kto dobrze doradzi i nie oszuka z jakością. Szkoda że Pani w naszych stronach bywa czasami. Odkąd zakupiliśmy prześcieradła w tej firmie nie szukamy już w marketach. Najlepsze prześcieradła jakie znamy.

Luka

Forum pracownicze nie służy wystawianiu opinii konkretnym osobom lecz firmom jako pracodawcom a firma jest jak najbardziej ok.

@Luka

Firmę reprezentuje pani Elżbieta , więc swoim zachowaniem pokazuje jednak , że firma nie jest w porządku

Noclegi pracownicze u Marka
@Anonimowy

Nie wiem kto wypisuje takie negatywy na temat firmy z której usług korzystam z żoną od kilku lat? Mają dobry towar, miła obsługa i ceny adekwatne do jakości. Pozdrawiam

Jurgen

Szkoda, że klienci piszą na forum dla pracowników. Może słyszał ktoś o pracy w firmie?

Stok
@Jurgen

Firma się rozwija i pewnie potrzebują pracowników :*

Sławomir
@Stok

Możesz napisać na jakie stanowiska szukają pracowników, bo nie znalazłem nic w sieci. Mówiąc o rozwoju masz na myśli także rozwój pracowników i możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podwyższanie swoich kwalifikacji zawodowych?

Maki

Polecam. Znamy osobiście tę Panią i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej produktów.wada- rzeczywiście się spóźnia;)

Olga

Nie polecam serdecznie.(usunięte przez administratora)bierze towar za który nie placi. Prosi o towar oraz fakturę na termin a potem zero kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Elgen Elżbieta Ramotowska - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Elgen Elżbieta Ramotowska?

Zobacz opinie na temat firmy Elgen Elżbieta Ramotowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elgen Elżbieta Ramotowska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Os. Osiedle Zamkowe 26B lok. 1
    63-500 Ostrzeszów