Opinie o Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera w Toruń

Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera
1 4 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.
 Pytanie

Czy jest możliwość w Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera pracy na część etatu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dario Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

To co sie wydarzyło przechodzi ludzkie pojęcie. Trudno jest mowic o arogancji tego zarzadcy. Agresywny bo nieudolny, a krzykiem próbuje odwrócić uwagę. Nie polecam

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
agnieszka Nowy wpis
@Dario

Jeżeli szukają Państwo nowego zarządcy zapraszam serdecznie. Oferuję pomoc przy procedurze przejęcia i chętnie odpowiem na Państwa pytania. Jesteśmy nowo powstałą firmą która stawia na jakość a nie na ilość. Konkurencyjne ceny bez ukrytych kosztów. Pełna informacja dla właścicieli lokali o podejmowanych decyzjach. Wszystkie informacje również na e-kartotece. Żadnych wydatków bez uzgodnień z Zarządem Wspólnoty. Nasz mail: administracja@nasze4katy.eu ul. Franciszkańska 20/3 Toruń Rozmowa i przygotowanie oferty nie są zobowiązujące. Zapraszamy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
jolita2@poczta.onet.pl Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Zero kompetencji, komunikacji, a za to buta i arogancja. Nie liczy sie z członkami Wspólnoty, a zarzadzanie nieruchomością traktuje jak swój prywatny folwark. Do tego niesłowny i kłótliwy. W końcu 22 maja zwołał zebranie roczne, ale bez przedstawienia wydatków na fundusz remontowy. po uwagach członków wspólnoty poprawił , ale przedstawione dane nie są wiarygodne i dotychczas ( bo zarzadzanie przekazaliśmy nowemu zarządy) nie przekazał całości nowemu zarządcy. Unika spotkań, nie przekazuje dokumentacji i prawidłowych rozliczeń roku. Bardzo niskie kompetencje . Trzymajcie sie Wspólnoty daleko od tego Pana.Nie polecam JM.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Paweł

Zarządca, który lekką ręką wydaje pieniądze Wspólnoty bez konsultacji z mieszkańcami często wbrew ich woli. Zachowuje sie jak "Pan na włościach" Przez wiele lat nie udało mu się rozwiązać żadnego ważnego problemu. Czas pomyśleć o zmianach....

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Negro
@Paweł

Dokladnie tak! Nic nie wiemy. Zarządca podejmuje decyzje i nie komunikuje się z nami. Nie liczy się z naszymi pieniędzmi. Zatrudnia znajomków.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Kala
@Paweł

Popieram,czekam, popieram. Czas na wyciągnięcie wniosków przez zarządcę. Tak nie może być że na każde pytanie otrzymuje się lawinę arogancji.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Obiektywny

Zgadzam się z opiniami. Zarządca jest arogancki i złośliwy. Chyba , ze czegoś potrzebuje to jest Twoim super kumplem. Traktuje ludzi z wyższością i zupełnie nie przekazuje na czas i w terminie informacji do zarządu.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Wojtek

Tak się cieszę, że ludzie się na tobie poznali ????????????

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Kala

Tak jak wiele osób pisało tragedia w zarządzaniu, brak szacunku do Klientów, zero odpowiedzi na podstawowe pytania. REASUMUJAC zarządca słaby i do tego arogancki . Nie polecam

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
Nicki
@Kala

W 100% prawda...

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Lala
Nazwa działu: Marketing

Już dwie wspólnoty w tym miesiącu podziękowały. Chyba nie bez powodu...

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Guido
Nazwa działu: Finanse

Do końca marca powinno odbyć się spotkanie wspólnoty. Mamy maj...spotkania nie było, sprawozdania też nie... Zarządca nie odpowiada na maile. Może czas na kroki prawne... Nie polecam.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Wspólnota

Zarządca nie dla ludzi . Myśli ,że Wspólnota jest jego własnością. Bardzo drogi .

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Administrator

Co słychać w firmie Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera w mieście Toruń? Czekamy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba, w firmie Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera, który ma jakieś sprawozdania?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldemar
@Administrator

"Administratorze" jeśli się nie orientujesz to jest na to ustawowy termin a to na pewno mnie miejsce do kontaktu w celu jego uzyskania.

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
marwin

Najgorszy i najmniej kompetentny zarządca jakiego znam nie polecam

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Waldemar
@marwin

Brawo. A może mniej anonimowo?

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś

Zostaw opinię o Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera - Toruń

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera