Opinie o Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera w Toruń

Janek Nowy wpis

Najlepszy zarządca wszystko robi wszystko ogarnia do wszystkiego sie nadaje umie wszystko i wszystko portafi rzeczy niemożliwe tez umie

Maria Nowy wpis
@Janek

Potwierdzam tez byly problemy ze myslalam ze Waldemar nie bedzie umiał, a jednak umiał .

Wspólnota Drzewieckiego Nowy wpis

Dodam komentarz z perspektywy mieszkańca i członka zarządu wspólnoty którą zarządzał p. Koronowski... ,,Współpraca,, trwała 11 miesięcy po czym umowa została rozwiązana dyscyplinarnie. Wciągu tego czasu nikt nie widział tego pana na obiekcie... mieszkańcy przeczuwając kłopoty sami zwołali zebranie i wybrali zarząd. Ilosc rzeczy ktore wyszły po rozstaniu wprowadziło w osłupienie wszystkich, łącznie z nowym zarządcą!! Szanowny pan został zarządcą nowo wybudowanego bloku ktorego do dzis nie przejął/odebrał od dewelopera, nie przepisał nawet mediów. Nie wykonał ani jednego przeglądu ktory jest niezbędny do utrzymania gwarancji jak i sprawności budynku. Nie zgłosił nawet w wodociągach ze osoby posiadające ogródki mają osobny licznik na wodę (wiadomo co to znaczy) 90% zgłoszonych spraw została bez odpowiedzi. Bardzo niejasne i zle wyliczone stawki. Bardzo podejrzane refakturowania i rozliczenia z deweloperem... Na chwile obecną wspólnota nie ma pieniędzy na koncie za to około 30tyś. dlugów.... Przez większość czasu totalny brak kontaktu. Obecnie były zarządca nie chce wydac dokumentów wspólnoty Zachowując sie jak by nie był niczego świadomy... Pewnie wiele by mozna jeszcze napisać... ale radze sie zastanowić przed jakąkolwiek współpracą z tym panem.

Dudek

Witam, Część tych komentarzy jest zamieszczana przez nie grającą fair konkurencję miałem kilka razy styczność z Panem Waldemarem, jest specyficzny, ale jest także człowiekiem kompetentnym i słownym nigdy nie miałem z nim jakichkolwiek problemów wszystko szło dogadać jak każdy z Nas ma swoje lepsze i gorsze dni i tak jak każdy z nas musi sobie radzić z problemami, a takie wylewanie szamba na drugiego człowieka nie jest wporządku. Pozdrawiam

@Dudek

Nie jestem konkurentem pana Waldemara, ale członkiem wspólnoty, którą zarządza i jakoś tych kompetencji, o których pan mówi, nie zauważam. Przede wszystkim nie zauważam kompetencji komunikacyjnych. Skoro zarządca podpusuje umowę ze wspólnotą, to ma jakieś obowiązki wobec niej. O dziwo słabsze dni pojawiają się zawsze przed obowiązkowymi zebraniami wspólnot. Mieszkańcy muszą się o nie prosić i często spotykają się ze słowną agresją. Nie sądzę, by wpisy robiła konkurencja. Są to raczej zdesperowani członkowie wspólnot, którzy czekają po kilka miesięcy na rozliczenia.

@Kick

Cóż, zawsze łatwiej jest atakować niż bronić, ja nie jestem po niczyjej ze stron bo sam miałem z Panem Waldemarem kilka problemów, które prędzej czy później zawsze były rozwiązywane jak już pisałem jest to człowiek specyficzny, ale uczynny dlatego nie wieszajmy na nim od razu psów. Jako były członek wspólnoty, której Pan Waldemar był zarządcą mimo wielu minusów o których Państwo tutaj piszecie aczkolwiek z przewagą plusów mogę go szczerze polecać. Pozdrawiam

@Dudek

Nie wiem, w którym miejscu dostrzega pan atakowanie. Czy prośba o przedstawienie rozliczenia finansowego wspólnoty jest atakiem? Czy wielomiesięczna korespondencja bez odpowiedzi w sprawie zorganizowania zebrania to atak? Czy atakiem jest prośba, by decyzje o wszelkich zmianach były podejmowane z naszym udziałem to atak? To jakie są w takim razie zadania zarządcy, bo chyba czegoś nie wiem...

Gosc
@Dudek

(usunięte przez administratora) Jesli łaskawie odbierze to rozmawia sam ze sobą, a o zastaniu go w siedzibie tez nie ma mowy!! Sprawy leżą a aktualnie nie odbiera od połowy wspólnoty !! Na ostatnim zebraniu wszyscy jednogłośnie zagłosowali za odwołaniem tej osoby!! Nie wiem jak mozna go bronić... chyba tylko jesli sie nie miało doczynienia z innym zarządcą! Gosc bierze kase a kaze wszystkim na okolo zalatwiac za siebie sprawy i usterki, przy czym robi wyrzuty lokatorom.

Gosciu
@Gosc

Racja Jak nie potrafi wykonywać swojej roboty to niech się weźmie za siebie chociaż ponieważ ostatnio widziałam go parę razy w dziwnym stanie

@Kick

Ok Nie moja sprawa tak jak pisałem jestem byłym członkiem wspólnoty może od czasu mojej wyprowadzki dużo się pozmieniało nie będe się już wypowiadał skoro nie jestem na bieżąco Pozdrawiam

@Dudek

Tak pisze ktoś, kto nie miał z tym zarządcą do czynienia. Ja nie jestem konkurencją, ale mieszkańcem "zarządzanej" przez pana K wspólnoty. To jest dramat.

@Dudek

Witam, ostatnio tak zaczęłam przeglądać opinie o p. Waldemarze, gdyż poleciał tego Zarządce następnej Wspólnocie Mieszkaniowej i podzielam Pana zdanie. Zarządca naprawdę dobrze zarządza naszą wspólnota mieszkaniową od dłuższego czasu i nigdy nie mieliśmy problemów z kontaktem czy umówieniem spotkania ( zdarzył się ostatnio pierwszy taki przypadek na przełomie lipiec/sierpień, że mieliśmy problem z kontaktem z Zarządcą). Dla mnie większość opinii negatywnych jest mało wiarygodna, jaki miałby cel w tym aby jedną wspólnotą zajmował się bardzo dobrze a gdzie indziej, patrząc po niektórych komentarzach nie wywiązuje się ze swoich obowiązków?

@Wspólnota

Skoro według ciebie jest takim dobrym zarządcą to czemu wszędzie dostaje wypowiedzenia ze wspólnot?

Gonia
@Dudek

Tylko on ma zawsze GORSZE dni. Jedyne co potrafi to obrażać ludzi.

Wspólnota Nowy wpis
@Zenek

A skąd mam wiedzieć ? My nie narzekamy i tak jak jest napisane , mogę polecić Go do zarządzania Wspólnotami jedynie z naszego doświadczenia.

Gonia

Arogancki, nierzetelny. Lekką ręką wydaje pieniądze, bez wcześniejszych uzgodnień z mieszkańcami. Wszystko czego nie zrobił (czyli nic) tłumaczy zawsze złym stanem zdrowia. NIE POLECAM!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Guido

Do końca marca powinno odbyć się spotkanie wspólnoty. Mamy maj...spotkania nie było, sprawozdania też nie... Zarządca nie odpowiada na maile. Może czas na kroki prawne... Nie polecam.

Suchyhd
@Guido

Jest covid-19 i zebrania nie mogą się odbywać jak co roku,i widzę że chcieli byście mieć wszystko porobione ale bez kosztów to tak nie działa

@Suchyhd

Głupoty wypisujesz !! Facet od grudnia 2019 nic nie zrobił!! Wspólnota musiała sama zorganizować zebranie na które nawet sie nie pofatygował!! A obostrzenia co do pandemii są juz na tyle zluzowane że nie ma przeszkód aby zrobić zebranie np w hali garażowej zachowując wszystkie wymogi bezpieczeństwa... Koszty?? Jak narazie to jestesmy narażeni na poważne koszta prze tego pana i jego niekompetencje!! To poprostu beznadziejny przypadek o ktorym niestety nie da sie nic dobrego powiedzieć!!

Kick

Dlaczego znikają z tej strony opinie? Mogę wiedzieć, co jest przyczyną?

Nowa i zaraz była wspólnota

gorąco NIE POLECAM TEGO PANA I WSPÓŁPRACY Z NIM!! wiele można napisać o tym czego nie zrobił i już pewnie nie zrobi, za to bardzo niewiele robi (nawet telefonu nie odbiera). Wspólnota właśnie rozpatruje nowe oferty innych zarządców.

ROMAN
@Nowa i zaraz była wspólnota

Macie szczęście, że się go pozbyliście. My też zamierzamy

@ROMAN

ROMAN Wy nie zamierzajcie tylko to zróbcie. I to jak najszybciej, dla dobra wspólnoty.

@Zenek

Dobry jest zarzadca dobry jest

Wspólnota

Zakończyliśmy współpracę z tym Panem .Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Brak kompetencji , samowładza narzucanie swojej woli Zarządowi. Nie miał honoru odejść ze Wspólnoty mieliśmy z nim duży problem.

Koleś

Dobrze wszystko robi dobrze wszystko jest w porządku niech się to wszystko trzyma chłopaki robią dobrze wszystko jest w porządku

Nie polecam tego zarządcy. Nie interesuje się tym co się dzieje na wspólnocie. Usterki nie są naprawianie. Nie odpowiada na maile i nie odbiera telefonu. W biurze także go nie można zastać. Jak już odbierze telefon to zamiast mówić o sprawach wspólnotowych to opowiada o swoich problemach finansowych i zdrowotnych. Nasza Wspólnota już mu podziękowała za współpracę.

Wspólnota

Czy może ktoś wie, czy ten zarządca pracuje jeszcze dla jakieś Wspólnoty???

@Wspólnota

Jeszcze tak. Niestety.

Magda
@Zenek

Zenek my też mamy złe doświadczenia. Nasza współpraca z zarządcą bardzo źle się "układała". Dostawaliśmy niepełne informacje, albo byliśmy wprowadzani w błąd celowo. i do tego czesto niemiłe i aroganckie traktowanie , które czasami przechodziło w niegrzeczne odzwyki. Ja ze swojej strony nie polecam współpracy z zarządcą.

Dario

To co sie wydarzyło przechodzi ludzkie pojęcie. Trudno jest mowic o arogancji tego zarzadcy. Agresywny bo nieudolny, a krzykiem próbuje odwrócić uwagę. Nie polecam

agnieszka
@Dario

Jeżeli szukają Państwo nowego zarządcy zapraszam serdecznie. Oferuję pomoc przy procedurze przejęcia i chętnie odpowiem na Państwa pytania. Jesteśmy nowo powstałą firmą która stawia na jakość a nie na ilość. Konkurencyjne ceny bez ukrytych kosztów. Pełna informacja dla właścicieli lokali o podejmowanych decyzjach. Wszystkie informacje również na e-kartotece. Żadnych wydatków bez uzgodnień z Zarządem Wspólnoty. Nasz mail: administracja@nasze4katy.eu ul. Franciszkańska 20/3 Toruń Rozmowa i przygotowanie oferty nie są zobowiązujące. Zapraszamy.

jolita2@poczta.onet.pl

Zero kompetencji, komunikacji, a za to buta i arogancja. Nie liczy sie z członkami Wspólnoty, a zarzadzanie nieruchomością traktuje jak swój prywatny folwark. Do tego niesłowny i kłótliwy. W końcu 22 maja zwołał zebranie roczne, ale bez przedstawienia wydatków na fundusz remontowy. po uwagach członków wspólnoty poprawił , ale przedstawione dane nie są wiarygodne i dotychczas ( bo zarzadzanie przekazaliśmy nowemu zarządy) nie przekazał całości nowemu zarządcy. Unika spotkań, nie przekazuje dokumentacji i prawidłowych rozliczeń roku. Bardzo niskie kompetencje . Trzymajcie sie Wspólnoty daleko od tego Pana.Nie polecam JM.

Zarządca, który lekką ręką wydaje pieniądze Wspólnoty bez konsultacji z mieszkańcami często wbrew ich woli. Zachowuje sie jak "Pan na włościach" Przez wiele lat nie udało mu się rozwiązać żadnego ważnego problemu. Czas pomyśleć o zmianach....

Negro
@Paweł

Dokladnie tak! Nic nie wiemy. Zarządca podejmuje decyzje i nie komunikuje się z nami. Nie liczy się z naszymi pieniędzmi. Zatrudnia znajomków.

Kala
@Paweł

Popieram,czekam, popieram. Czas na wyciągnięcie wniosków przez zarządcę. Tak nie może być że na każde pytanie otrzymuje się lawinę arogancji.

Obiektywny

Zgadzam się z opiniami. Zarządca jest arogancki i złośliwy. Chyba , ze czegoś potrzebuje to jest Twoim super kumplem. Traktuje ludzi z wyższością i zupełnie nie przekazuje na czas i w terminie informacji do zarządu.

Wojtek

Tak się cieszę, że ludzie się na tobie poznali ????????????

Kala

Tak jak wiele osób pisało tragedia w zarządzaniu, brak szacunku do Klientów, zero odpowiedzi na podstawowe pytania. REASUMUJAC zarządca słaby i do tego arogancki . Nie polecam

Nicki
@Kala

W 100% prawda...

Lala

Już dwie wspólnoty w tym miesiącu podziękowały. Chyba nie bez powodu...

Wspólnota

Zarządca nie dla ludzi . Myśli ,że Wspólnota jest jego własnością. Bardzo drogi .

Co słychać w firmie Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera w mieście Toruń? Czekamy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba, w firmie Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera, który ma jakieś sprawozdania?

Waldemar

"Administratorze" jeśli się nie orientujesz to jest na to ustawowy termin a to na pewno mnie miejsce do kontaktu w celu jego uzyskania.

Zostaw merytoryczną opinię o Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera - Toruń

• Jak się pracuje w Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera?

Zobacz opinie na temat firmy Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koronowski Waldemar Toruńskie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Korwera?

1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Polna 8L lok. 10
    87-100 Toruń