Gigant Smile Bartłomiej Flisek
counter
G Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 181 dni.
Klient
 Problem

‌OSTRZEŻENIE - UWAGA OSTRZEGAM!!! (usunięte przez administratora)Witam, zajmuję się prowadzeniem inwestycji budowlanych na trójmiejskim rynku i chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą (usunięte przez administratora)zarejestrową w Dęblinie przy ul. Żwirki i Wigury 6, tel. +48 725 771 777. Poza działalnością związaną z Akademia Piłkarska(usunięte przez administratora) zajmuje się także sprzedażą sztucznej trawy, budową boisk, orlików itp., a przynajmniej tak twierdzi. Ogłasza się na portalach typu olx.pl, sprzedajemy.pl jako Gold Grass, Bruk Gold, Bartek, Grass, Sport AX. Ostrzegam wszystkich przed nawiązywaniem współpracy i podejmowaniem interesów, zanim KOLEJNE OSOBY, FIRMY, I PRZEDE WSZYSTKIM INSTYTUCJE BUDZETOWE, zostaną narażone na NIEWYWIĄZANIE SIĘ Z REALIZACJI UMOWY DOSTAWY, STRATĘ CZASU I PIENIĘDZY !!! W początkowych kontaktach człowiek odnosi wrażenie, że ma po drugiej stronie kogoś inteligentnego, kompetentnego, poważnego i odpowiedzialnego. W międzyczasie pojawia się notoryczny problem z nawiązaniem kontaktu na wszelkie możliwe sposoby. Później człowiek jest zapewniany, że wszystko jest ok, ale pojawiają się kolejne przeciwności losu. Pogoda, koronawirus, brak możliwości załadunkowych, brak ludzi itd.(usunięte przez administratora) W ramach zadośćuczynienia proponuje realizację dostawy na preferencyjnych warunkach. Zawiesza temat w powietrzu na kolejne tygodnie tylko po to, aby kolejny raz zerwać kontakt na kilka dni przed planowanym odbiorem towaru. Ostatecznie wysyła SMS, z którego wynika , że miał urlop, a ja śmiałem mu przeszkadzać telefonami i wiadomościami, stąd jego decyzja, jako osoby decyzyjnej, żebym poszukał sobie towaru gdzie indziej. Podpisane "to moja ostatnia wiadomość". W efekcie takich działań(usunięte przez administratora)zostałem narażony na STRATĘ CZASU , A PRZEDE WSZYSTKIM PIENIĘDZY. Dodam, że w międzyczasie skontaktowałem się z klientem referencyjnym z Gdańska, którego wskazał wcześniej p. (usunięte przez administratora), a ten potwierdził, że także natknął się na podobne do opisanych powyżej problemy, z tą różnicą, że ostatecznie towar otrzymał. Na sam koniec dodam, że dziś zweryfikowałem, iż p. (usunięte przez administratora)od marca 2020r. ma zawieszaną działalność, co być może ma związek z całą sytuacją. Nie rozumiem tylko jak realizuje w tym czasie dostawy do kontrahentów jak np. do tego referencyjnego, którego wskazał w Gdańsku. Zainteresowanych bliższymi szczegółami, albo (usunięte przez administratora)podobnie do mnie zapraszam do kontaktu .

3
Administrator

Czy uważasz, że rynek pracy powinien się dowiedzieć czegoś o firmie Gigant Smile Bartłomiej Flisek w miejscowości Dęblin? Dodaj komentarz, napisz szczerze co myślisz o tym pracodawcy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Gigant Smile Bartłomiej Flisek - Dęblin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Gigant Smile Bartłomiej Flisek
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żwirki I Wigury 6
    08-530 Dęblin
  • NIP: 5060112403 REGON: 061647100
Gigant Smile Bartłomiej Flisek