Opinie o Okazjenet Maria Maciak w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Okazjenet Maria Maciak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Okazjenet Maria Maciak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okazjenet Maria Maciak w Nowy Sącz

Alex Nowy wpis

Polecam z całego serca. Obsługa bardzo miła oraz rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.

Adam Nowy wpis

Odradzam kupowanie laptopów w tym sklepie. Sprzedali nam złom i na zwrot pieniędzy musieliśmy czekać ponad miesiąc. Całej kwoty nam nie zwrócono. Kpina. Kontakt ze sklepem jest prawie nie możliwy, a jeśli się już się odezwą to z wielką łaską. Aroganckie podejście. Nie polecam.

Ela Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem sprzedają zwykły szmelc do niczego nie nadający się. Nie kupujcie tutaj ludzie szkoda pieniędzy.

Iza Nowy wpis
@Ela

A co konkretnie kupiłaś i w czym był problem, że od szmelców wyzywasz?

Urszula

Dobry sklep, miła obsługa oraz duży wybór w niskich cenach. Polecam wszystkim

Ernest
@Urszula

Też kupiłem tam laptopa i śmiga już 3 lata bez zarzutu

Dorota
@Ernest

Super że jestes zadowolony! A czy ten sklep zapewnia gwarancję na zakupiony sprzęt? Skoro takie niskie ceny, to trochę mnie to zastanawia...

Krystyna Kamińska
@Dorota

Dają gwarancje. Szczegóły podejrzewam są w regulaminie

Iza
@Krystyna Kamińska

Oni nie mają swojej strony www ani nic? Bo chciałam poszukać tego całego regulaminu. Coś wydaje mi się, że gwarancja chyba jak już to max na 2 lata jest?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Okazjenet Maria Maciak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
TG

Sprzedają bezwartościowy sprzęt w horrendalnych cenach. Opisy sprzętu w 90% przypadków zawierają nieprawdziwe informacje i wprowadzają w błąd. Posiadają zawieszone konto na allegro i kilka nieaktywnych stron na Facebooku, co daje trochę do myślenia. Radzę nie ryzykować.

Oliwia
@TG

Nawet nie wiesz jak bardzo ci dziękuje za tą wiadomość!

Alicja
@TG

TG. To opinia wyciągnięta z rękawa. Kupiłam u tej Pani laptopa jakieś pół roku temu a teraz właśnie kupiłam drugiego ( nauka zdalna ) Pierwszy działa idealnie 6 miesięcy bez zarzutu, opis był bez zastrzeżeń i odzwierciedlał specyfikacje w 100%. Śmieszy mnie Pana/Pani opinia TG szczególnie Ja bym uważał. Wygląda na to że nie byliście Państwo klientami tej Pani tylko piszecie opinie z rękawa lub najzwyczajniej jesteście jej konkurencją. Podsumowując moja opinia jest jak najbardziej pozytywna i nie raz jeszcze zrobię zakupy u tej Pani

Irek
@TG

Pozwoliłem sobie sprawdzić na allegro czy są zawieszeni. (usunięte przez administratora) Jednak nie są zawieszeni tak jak ktoś tu pisze. Są od 9 lat na allegro. TG to konkurencja hahaaa i nieprawdę piszą.

Bozo
@Irek

Też sprawdziłem i może nie są zawieszeni ale też nie ma żadnej opini, konto widno mimo że 10 lat na allegro

ggg

Polecam ten sklep

yyy

Niskie ceny duży wybór

Antosia

Jestem MEGA ZADOWOLONA

Damian

Pierwszy raz wystawiam swoją opinię ale naprawdę zasłużyli. Laptop w stanie idealnym jak nowy.

Witek

Bez najmniejszych zastrzeżeń warto robić tu zakupy. Polecam

Kupiec nr 2

Firma-KRZAK.Sprzedają szmelc-,zniszczonę, zdezelewone laptopy kłamiąc w żywe oczy w opisach(wszystkie jednakowej treści do każdego laptopa)że są w świetnym stanie technicznym .Mnie sprzedano właśnie taki zdezelowany egzemplarz a teraz nie chcą przyjąć zwrotu .Obsługa -poniżej krytyki. Pan z którym miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać telefonicznie jest chamski , opryskliwy i lekceważąco traktujący klienta. Jeśli nie chcecie mieć kłopotów omijać szerokim łukiem tą pseudo-firmę. Warto jeszcze wspomnieć ,że na ten "wspaniały,świetny" sprzęt który sprzedają udzielają jedynie 14 dni gwarancji oblepiając go plombami ,żeby klient w żaden sposób nie mógł sprawdzić czy kupił to co chciał kupić .Szczerze odradzam!

Okazjenet
@Kupiec nr 2

Pozdrawiamy konkurencje.

Ela

A powiedzcie czy ewentualne nadgodziny są dobrowolne ?

TANI KOMPUTER

Ogólnie polecam firmę My nie mamy z nimi żadnego problemu a kupujemy bardzo dużo towaru

Jolanta

Ktoś ostatnio robił zakupy na Okazjenet? Długo trzeba czekać na zamówienie?

Krystyna
@Jolanta

Jolanta ja czekałam 1 dzień roboczy. Zamawiałam w środę rano a w czwartek paczka była u mnie. Płaciłam za pobraniem u kuriera i wszystko było tak jak należy. Śmiało mogę polecić ten sklep

TANI KOMPUTER
@Jolanta

Wysyłają w dzień zamówienia i przeważnie na drugi dzień jest na miejscu.

Ola

Fajne laptopy. Niska cena. Polecam

KUBA

Ja też polecam

ZWWF

Ja też polecam

DPD
@Ola

I ja polecam. Dobry sprzęt w niskiej cenie

Smart
@Ola

Bardzo dobry kontakt i dobra obsługa zapewniona przez sprzedającego. Polecam!

Przedszkole

My jako sieć Przedszkoli i żłobków KIDS całym serduchem polecamy ten sklep

PANDORA

Do czasu

SFG
@Podwładny

Kupuje u nich od 3 lat sprzęt i jestem zadowolony

Kupiłam laptopa od tej firmy pół roku temu, wszystko działa bez zarzutu. Ceny nie są wygórowane, a obsługa umiejętnie potrafiła doradzić mi, który produkt będzie dla mnie najlepszy. Polecam.

Kowal

Irek
@Kowal

Co nie opuścili ceny o 200zł i dlatego niemili ?!! Dla mnie firma ok

Zostaw merytoryczną opinię o Okazjenet Maria Maciak - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Okazjenet Maria Maciak?

Zobacz opinie na temat firmy Okazjenet Maria Maciak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okazjenet Maria Maciak?

Okazjenet Maria Maciak
4.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Królowej Jadwigi 43 lok. 2
    33-300 Nowy Sącz