Opinie o Ow-Plast Jerzy Wiłkowski w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ow-Plast Jerzy Wiłkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ow-Plast Jerzy Wiłkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ow-Plast Jerzy Wiłkowski w Aleksandrów Łódzki

Administrator Nowy wpis

Czy firma Ow-Plast Jerzy Wiłkowski oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Nieznany Nowy wpis

Nie polecam tej firmy Konstantynów Łódzki jeden wielki hahment słyszałem że dużo przekrętów zrobił i ma sporo długów odradzam trzymać się od tej firmy z daleka

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Praca 3 zmianowa i harówka przez 8 godzin. W sezonie 2-3 pracowników na zmianie obsługuje 11-13 maszyn. Brygadziści siedzą na (usunięte przez administratora) i nic nie robią bo szef nie patrzy. Właściciel szuka młodych ludzi do harówki na sezon ok 6 miesięcy obiecując stałą współpracę kiedy w ostatnich dniach kończy się umowa zwalnia produkcję udając, że jest mało zamówień po czym w ostatni dzień umowy dowiadujemy się, że "Największy klient wycofał się z produkcji i nie będzie zleceń" i takim sposobem zwalnia niepotrzebnych ludzi (tylko nowych) bo stara gwardia siedzi tam od lat i udaje, że pracuje. Podsumowując szkoda zdrowia za takie grosze, na kasie w markecie można więcej zarobić i tak się nie narobić.

Adam Nowy wpis

Dopiero co była tu oferta pracy dla operatora wtryskarki. Widziałem że dodana była przez Urząd Pracy. Każde stanowisko jest tak obsadzane? Trzeba być zarejestrowanym bezrobotnym żeby się dostać?

babcia

Firma jest przyjazna dla ludzi ,miło się tam pracuje- a kontakt z prowadzącymi tą firmę jest przyjazny.

Zostaw merytoryczną opinię o Ow-Plast Jerzy Wiłkowski - Aleksandrów Łódzki

Ow-Plast Jerzy Wiłkowski