Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot w Bydgoszcz

Antek Nowy wpis

Dla mnie to bardzo dobre miejsce do pracy, fajna atmosfera no i całkiem dobre zarobki.

MesserW Nowy wpis

Wzorowo prowadzone delikatesy mięsne. Przemiła obsługa, a o jakości towaru niech świadczy niekończąca się kolejka kupujących (ustawiająca się jeszcze przed otwarciem sklepu). Ukłony dla pana Andrzeja, który robi dobrą robotę.

serek Nowy wpis

Firma Ogonek = Delikatesy Mięsne W Bydgoszczy przy ulicy Nakielskiej w pobliżu kościoła to wzorowy sklep miła obsługa - sympatyczny pan właściciel o imieniu Andrzej Polecam gorąco .

serek

Super Sklep Mięsny Ogonek Bydgoszcz ul Nakielska -POLECAM Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot: Super pod każdym względem sklep mięsny Bydgoszcz ul Nakielska Lubię atmosferę w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot za: Bardzo duży wybór wyrobów wędliniarskich oraz mięsa - wszystko świeże POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot - Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogonek Andrzej Sergot
  • Nakielska 109