Efect Doradztwo Finansowe

Radom

Opinie o Efect Doradztwo Finansowe

jan

witaj @anonim czy udało ci się zatrudnić w Efect Doradztwo Finansowe?? Powiedz jeżeli wiesz co się stało że firma zmieniła nazwę na Phinance S.A.. Szukałem Efect a znalazłem Phinance

Radom

Kto ma sie bac i czego kolego tu po prostu nawet jest szkoda gadac... jedna wielka bzdura kazde ich slowo moj doradca na przyklad zniknal z moimi pieniedzmi nie mam z nim zadnego kontaktu a jego telefon odbiera calkiem kto inny... na pewno tak tego nie zostawie czekam do konca miesiaca i musze sie zglosic z tym na policje bo inaczej to nie da rady z nimi...

TOMASZ-CK

WSZYSCY ANONIMY BOICIE SIE CZY WSTYDZICIE POWIEDZIEC COS O TEJ FIRMIE. I JAK KTOS MA UWIERZYC SKORO WSZYSTKIE PRAWIE OPINIE PISZE "NIKT" CZYLI CZYLI OSOBA NIEKOMPERENTANA SWOJEJ WYPOWIEDZI. JEDNA WIELKA BZDURA

Zostaw opinię o Efect Doradztwo Finansowe - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efect Doradztwo Finansowe